Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Fort Jaksmanice - Żurawianka Żurawica 2:2
  • GKS Orły - Orzeł Torki 3:1
  • Wiar Huwniki - Fenix Leszno 0:2
  • Pogórze Dubiecko - Bizon Medyka 4:1
  • Artmax Pikulice - Korona Olszany 4:2
  • Korona Trójczyce - LKS Nakło 2:1
  • Tęcza Kosienice - LKS Batycze 1:8
  • Wiar Krówniki - Gwiazda Maćkowice 1:1
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Swiss1 66
2. gal_72 65
3. OrlyFan 62
4. TsVOrlY 60
5. kibic_zuralki 59
6. SamWieszKto1928 53
7. Typer1928 48
8. Kazimierz4 48
9. Jan777 42
10. maniu1998 17

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 222, wczoraj: 947
ogółem: 1 782 489

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Żurawianka Żurawica - GKS Orły
Korona Olszany - Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka - Wiar Huwniki
LKS Batycze - Wiar Krówniki
LKS Nakło - Tęcza Kosienice
Fenix Leszno - Korona Trójczyce
Orzeł Torki - Artmax Pikulice
Gwiazda Maćkowice - Fort Jaksmanice

Kontakty

Rywale Żurawianki

Rywale Żurawianki w meczach mistrzowskich przed II wojną światową

Ujęto wszelkie dostępne dane meczów mistrzowskich Żurawianki zamieszczone w dostępnej prasie. Stan danych zawiera się w okresie od II wojny światowej do końca sezonu 2015/16. Punkty liczono wg obecnych zasad.

Legenda:

z - zwycięstwo; p - porażka, r - remis; w nawiasie data pierwszego meczu i d - własne boisko, w - wyjazd, m - mecze 

Barkochba Rzeszów

Bekar Drohobycz

Czuwaj Przemyśl

Hagibor Przemyśl

Jarosławia Jarosław

Jutrzenka Przemyśl

Kadimach Borysław

Korona Sambor

Labor Przemyśl

Lechia Lwów

Pogoń Stryj

Polonia Przemyśl

Resovia Rzeszów

Rewera Stanisławów

Ruch Przemyśl

Skała Mościska

Sparta Lwów

Strzelec Gródek Jagielloński

Strzelec Przemyśl

Świt Przemyśl

Tur Stryj

Ukraina Lwów

Wisłok Rzeszów

Rywale Żurawianki w meczach mistrzowskich po II wojnie światowej (Stan na dzień 30.06.2017 r. - Razem jest 169 rywali  i 1696 meczy)

Artmax Pikulice: 4 m (d -11.10.2015): dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 1 z, 1 p; pkt. 6 : 6 - br. 3 : 4

Biało-Czerwoni Kaszyce: 6 m (w - jesień 1994): dom: 1 z, 1 r, wyjazd: 1 z, 2 p; pkt. 7 : 7 - br. 6 : 9

Bieszczady II Rzeszów: 2 m - 1965 r.

Bizon i LZS Medyka: 42 m (d - 03.08.1958): dom: 9 z, 1 r, 6 p, wyjazd: 3 z, 4 r, 8 p; pkt. 41 : 46 - br. 53 : 48

Bizon II Medyka: 2 m (d - jesień 1997): dom: 1 z, wyjazd: -; pkt. 3 : 0 - br. 1 : 0

Błękitni i LZS Bobrówka: 8 m (w - 02.11.1969): dom: 1 z, wyjazd: 1 r; pkt. 4 : 1 - 5 : 3

Błękitni Grzęska: 8 m (d - jesień 1998): dom: 3 z, 1 p, wyjazd: 2 z, 1 r 1 p; pkt. 16 : 7 - br. 22 : 16

Błękitni Ropczyce: 10 m (w - 14.08.2004): dom: 3 z, 1 r, 1p, wyjazd: 1 z, 2 r; 2 p; pkt. 15 : 12 - br. 15 : 10

Błyskawica Kupiatycze: 6 m (w - 11.10.1986): dom: 2 z, 1 p, wyjazd: 2 z, 1 r; pkt. 13 : 4 - br. 15 : 3

Błyskawica Łuczyce: 4 m (d - 25.10.2015): dom: 1 r, 1 p; wyjazd: 1 z, 1 r; pkt. 5 : 5 - br 7 : 7

Błyskawica Przemyśl: 8 m (d - 12.08.1945): dom: 1 z,  p, wyjazd: 2 z, 1 p; pkt. 9 : 6 - br. 11 : 9

Błyskawica Rozbórz: 4 m (w - 19.08.2001): dom: 2 z, wyjazd: 2 z; pkt. 12 : 0 - br. 19 : 2

Budowlani Lubaczów: 2 m - 1958 r.

Budowlani i MKS Radymno: 46 m (w - 17.05.1959): dom: 7 z, 5 p, wyj: 4 z, 1 r, 9 p; pkt. 40 : 43 - br. 64 : 57

Budowlani i LZS Szówsko: 32 m (w - 02.09.1973): dom: 9 z, 2 r, 3 p, wyjazd: 2 z, 1 r, 11 p; pkt. 36:45 - br. 43 : 57

Chemik i Unia Pustków: 2 m (w - 09.06.1957): dom: 1 z, wyjazd: 1 r; pkt. 4 :1 - br. 5 : 3

Cosmos Nowotaniec: 4 m (w - 14.08.2011): dom: 2 p, wyjazd: 2 p; pkt. 0 : 12 - br. 5 : 9

Crasnovia Krasne: 8 m (d - 12.08.2006): dom: 2 z, 1 r, 1 p, wyjazd: 2 z, 2 p; pkt. 13 : 10 - br. 10 : 11

Cresovia Kalników: 14 m (w - jesień 1994): dom: 4 z, wyjazd: 4 z, 1 p; pkt. 33 : 3 - br. 26 : 13

Cresovia Krzeczowice: 2 m (w - 1998): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 6 : 2

Czarni Bolestraszyce:  (d - 11.09.2016): do: 1 z, wyjazd: 1 r; pkt. 4 : 1 - br. 5 : 4

Czarni Jasło: 10 m (w - 21.08.2004): dom: 1 z, 3 r, 1 p, wyjazd: 1 z, 1 r, 3 p; pkt. 10 : 16 - br. 8 : 14

Czarni i LZS Oleszyce: 12 m (d - 26.05.1958): dom: 1 z, wyjazd: 1 p; pkt. 3 : 3 - br. 7 : 6

Czarni i LZS Pawłosiów: 34 m (w - 1967): dom: 8 z, 2 r, 1 p, wyj: 2 z, 1 r, 8 p; pkt. 42 : 30 - br. 39 : 42

Czarni Przemyśl: 2 m (d - 08.07.1945): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 13 : 3

Czarni Rzeszów: 3 m (d - 16.06.1957): dom: 1 z, wyjazd: 1 r; pkt. 4 : 1 - br. 6 : 2

Czerwoni Cewków: 6 m (w - 30.09.1990): dom: 2 z, 1 r, wyjazd: 2 z, 1 p; pkt. 13 : 4 - br. 14 : 5

Czuwaj i Kolejarz Przemyśl: 19 m (w - 08.10.1944): dom: 4 z, 2 r, 3 p, wyj: 2 z, 2 r, 5 p; pkt. 23 : 26 - br.  24 : 38

Czuwaj II Przemyśl: 36 m (d - 12.04.1954): dom: 6 z, 3 r, 4 p, wyjazd: 1 z; 3 r, 7 p, pkt. 27 : 39 - br. 37 : 45

Dąb Dobkowice: 2 m (w - jesień 1998): dom 1 z, wyjazd: 1 p; pkt. 3 : 3 - br. 9 : 8

Delin i LZS Munina: 10 m (w - 19.10.1980): dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 2 p; pkt. 3 : 9 - br. 5 : 13

Dynovia i LZS Dynów: 40 m (d - 21.10.1961): dom: 8 z, 1 r, 5 p, wyjazd: 4 r, 7 p; pkt. 29 : 41 - br. 41 : 42

Elektrociepłownia Rzeszów: 2 m (d - 06.11.2005): dom: 1 z, wyjazd: 1 r; pkt. 4 : 1 - br. 3 : 1

Energetyk Stalowa Wola: 4 m (d - 28.09.1969): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 0 : 5

Fenix i LZS Leszno: 8 m  (w - jesień 1996): dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 2 p; pkt. 3 : 9 - br. 3 : 9

Fort Jaksmanice: 6 m (10.08.2014): dom: 1 z, 1 r, 1 p, wyjazd: 1 z, 1 r, 1 p; pkt. 8 : 8 - br. 8 : 10

Gacovia Gać: 16 m (w - 14.09.1986): dom: 7 z, 1 r, wyjazd: 1 z, 1 r, 6 p; pkt. 25 : 19 - br. 36 : 24

Galicja Cisna: 4 m (d - 12.11.2006): dom: 1 r, 1 p, wyjazd: 1 z,1 p; pkt. 4 : 7 - br. 4 : 4

GKS, Viking Orły: 10 m (d - 20.10.1985): dom: 4 z, 1 r, wyjazd: 1 z, 2 r, 2 p; pkt. 18 : 9 - br. 22 : 17

Gorliczanka i LZS Gorliczyna: 4 m (d - 04.09.1977): dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 1 z; 1 r, pkt. 7 : 4 - br 13 : 5

Górnik Krosno: 2 m (d - 08.05.1955): dom: 1 p, wyjazd: 1 r; pkt. 1 : 4 - br. 1 : 2

Górnik Sanok: 2 m (w - 05.06.1955): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 4 : 15

Granica i LZS Stubno: 10 m (d - 01.09.1991): dom: 1 z, 3 r, 1 p, wyjazd: 5 p; pkt. 6 : 21 - br. 11 : 22

Grom i LZS Wyszatyce: 24 m (w - 12.08.1979): dom: 7 z, 1 r, 2 p, wyjazd: 2 z, 1 r, 4 p; pkt. 29 : 20 - br. 28 : 16

Gwardia Przemyśl: 14 m (d - 30.05.1952): dom: 4 z, 1 p, wyjazd: 1 z,2 r; 1 p, pkt. 17 : 8, br. 18 : 14

Gwiazda Maćkowice: 4 m (w - 06.09.2015):dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 1 r; 1 p, pkt. 4 : 7 - br. 11 : 12

Hetman Laszki: 8 m (w - 08.09.1991): dom: 4 z, wyjazd: 1 z, 1 r, 2 p; pkt. 16 : 7 - br. 20 : 9

Huragan Gniewczyna: 24 m (w - 18.09.1988): dom: 7 z, 1 r, 4 p, wyjazd: 6 z, 3 r, 3 p; pkt. 43 : 26 - br. 60 : 36

Igloopol Dębica: 14 m (d - 12.09.2004): dom: 5 z, 1 r, 1 p, wyjazd: 1 z, 2 r, 4 p; pkt. 21 : 18 - br. 16 : 16

Iskra Sobów: 2 m (d - 19.08.2005): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 1 : 3

Izolator Boguchwała: 8 m (w - 05.09.2004): dom: 1 z, 3 r, wyjazd: 2 r, 2 p; pkt. 7 : 13 - br. 4 : 6

Jawor i LZS Nahrybka: 6 m (w - 19.04.1959): dom: 3 z, wyjazd: 1 z 1 r, 1 p; pkt. 13 : 4 - br 13 : 7

JKS Jarosław: 24 m (d - 03.10.1976): dom: 1 z, 2 r, 8 p, wyjazd: 3 z, 1 r, 7 p; pkt. 15 : 48 - br. 18 : 45

JKS II Jarosław: 24 m (d - 1955): dom: 6 z, 1 p, wyjazd: 1 z, 6 p; pkt. 21 : 21 - br. 37 : 35

Juwenia Cieszanów: 2 m (d - 18.09.1999): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 5 : 0

Karpaty Krosno: 4 m (w - 02.10.2004): dom: 1 z, 1 r, wyjazd: 1 r, 1 p; pkt. 5 : 5 - br. 7 : 10

Kolbuszowianka Kolbuszowa: 14 m (d - 01.10.2005): dom: 5 z, 2 r, wyjazd: 7 p; pkt. 17 : 23 - br. 16 : 26

Kolejarz Jarosław: 4 m (w - 21.06.1954): dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 2 p; pkt. 3 : 9 - br. 3 : 13

Korona Olszany: 4 m (w - 08.11.2015):dom: 2 z, wyjazd: 2 p; pkt. 6 : 6 - br. 8 : 5

Korona Rzeszów: 2 m (d - 19.08.2007): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 5 : 3

Korona Trójczyce: 14 mecz (d - jesień 1995): dom: 3 z, 2 p, wyjazd: 3 p; pkt. 9 : 15 - br. 10 : 17

KS i Golbalux Wiązownica: 10 m (d - 01.10.2000): dom: 3 z, 2 p, wyjazd: 2 z, 1 r, 2 p; pkt. 16 : 13 - br. 18 : 22

Lechia i Sparta Sędziszów: 10 m (w - 12.06.1955): dom: 1 z, 4 r,  wyjazd: 1 z, 2 r, 2 p; pkt. 11 : 11 - br. 11 : 9

Leśnik Bircza: 8 m (d - jesień 1999): dom: 2 z, 1 r, 1 p, wyjazd: 1 z, 3 r; pkt. 12 : 9 - br. 18 : 13

Limbach i LZS Zaczernie: 6 m (w - 24.04.1955): dom: 2 z, 1 r, wyjazd: 1 r, 2 p; pkt. 8 : 8 - br. 6 : 8

LKS Batycze: 2 m (d - 24.08.2014): dom: 1 z, wyjazd: 1 r; pkt. 4 : 1 - br. 7 : 1

LKS Duńkowice: 8 m (w - jesień 1994): dom: 3 z, wyjazd: 2 z, 1 p; pkt. 15 : 3 - br. 18 : 9

LKS Kisielów: 2 m (w - 24.08.2013): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 2 : 4

LKS Miękisz Nowy: 2 m (w - 08.11.1992): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 9 : 3

LKS Niziny: 4 m (w - 30.08.2015): dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 2 z; pkt. 9 : 3 - br. 13 : 7

LKS i LZS Skołoszów: 24 m (d - 05.09.1976): dom: 4 z, 5 p, wyjazd: 2 z, 2 r, 4 p; pkt. 20 : 32 - br. 24 : 40

LKS i Budo Turbia: 6 m (w - 04.10.2009): dom: 2 z, 1 p, wyjazd: 2 z, 1 p; pkt. 12 : 6 - br. 17 : 10

LKS Ujkowice: 2 m (w - 02.11.2014): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 3 : 7

LZS Krasiczyn: 2 m (d - 27.05.1979): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 9 : 4

LZS Kuńkowce: 4 m (w - 25.07.1952): dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 2 p; dom: 1 z; pkt.. 3 : 9 - br. 10 : 6

LZS Przedmieście Dolnoleżajskie: 20 m (d - 08.05.1960): dom: 4 z, 1 r, wyjazd: 1 z, 2 p; pkt. 16 : 7 - br. 23 : 14

LZS Przybyszówka: 4 m (d - 20.03.1960): dom: 1 z, 1 r, wyjazd: 2 p; pkt. 4 : 7 - br. 6 : 7

LZS Siedleczka: 4 m (d - 07.10.1973): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 8 : 3

LZS Wierzawice: 2 m - 1974 r.

LZS Wola Rzeczycka: 6 m (w - 02.06.1963): dom: - wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 3 - br. 1 : 4

Łęg Łowce: 6 m (d - jesień 1996): dom: 1 z, 2 p, wyjazd: 1 z, 1 p; pkt. 9 : 9 - br. 6 : 12

Łęk i LZS Ostrów: 38 m (w - 04.11.1961): dom: 9 z, 3 r, 3 p, wyjazd: 5 z, 6 r, 4 p; pkt. 51 : 30 -  br. 53 : 34

MKS, Spom., LZS Kańczuga: 26 m (d - 24.05.1959): dom: 7 z, 2 r, 3 p, wyj: 3 z, 2 r, 7 p; pkt. 34 : 35 - br. 45 : 50

Motor Grochowce: 2 m (d - jesień 1997): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 7 : 2

Motor Przemyśl: 8 m (d - 21.08.1988): dom: 1 z, 3 r, wyjazd: 1 r, 3 p; pkt. 7 : 13 - br. 8 : 13

Motor II Przemyśl: 2 m (w - jesień 1996): dom: -, wyjazd: 1 z; pkt. 3 : 0 - br. 3 : 0

Nafta Jedlicze: 2 m (w - 24.09.2005): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br 6 : 0

Ogniwo Nisko: 2 m (w - 14.06.1954): dom: 1z, wyjazd: 1 p; pkt. 3 : 3 - br 2 : 2

OKS Mokrzyszów: 2 m (d - 06.10.2012): dom: 1 r, wyjazd: 1 r; pkt. 2 : 2 - br. 2 : 2

Orkan Zapałów: 2 m (w - 24.09.2000): dom: 1 z, wyjazd. 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 7 : 1

Orzeł Przeworsk: 50 m (d - 22.05.1960): dom: 9 z, 4 r, 9 p, wyjazd: 4 z, 5 r, 13 p; pkt. 48 : 75 - br. 61 : 84

Orzeł Rudnik: 2 m (w - 05.10.1969): dom: 1 r, wyjazd: 1 p; pkt. 1 : 4 - br. 1 : 3

Orzeł i LZS Torki: 2 m (w - 28.09.2014): dom: 1 p, wyjazd: 1 r; pkt. 1 : 4 - br. 1 : 5

Partyzant Targowiska: 2 m (d - 10.10.2009): dom: 1 z, wyjazd: 1 p; pkt. 3 : 3 - br. 1 : 2

Piast i LZS Nowosielce: 2 m (w - jesień 1998): dom: 1 z, wyjazd: 1 r; pkt. 4 : 1 - br. 5 : 2

Piast i LZS Tuczempy: 44 m (d - 26.10.1980): dom: 14 z, 3 r, 4 p, wyjazd: 8 z, 2 r, 11 p; pkt. 71 : 50 - br. 67 : 56

Płomień Morawsko: 2 m (d - 16.11.2013): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 1 : 5

Pogoń i Sparta Leżajsk: 22 m (w - 26.05.1956): dom: 4 z, 3 r, 2 p, wyjazd: 2 z, 3 r, 5 p; pkt. 24 : 27 - br. 28 : 25

Pogoń i Gwardia Lubaczów: 44 m (d - 02.06.1956): dom: 5 z, 3 r, 8 p, wyj: 3 z, 3 r, 9 p; pkt. 30 : 57 - br. 49 : 77

Pogoń, LZS Małkowice: 2 m - 1995 r.

Pogórze Dubiecko: 2 m (d - 26.10.2014): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 1 : 3

Pogórze Rokietnica: 4 m (d - jesień 1998): dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 2 z; pkt. 9 : 3 - br. 11 : 6

Polna Przemyśl: 8 m (w - 07.04.1957): dom: 1 r, 2 p, wyjazd: 3 p; pkt. 1 : 22 - br. 3 : 21

Polna II Przemyśl: 36 m (w - 09.06.1963): dom: 7 z, 1 r, 1 p, wyjazd: 1 r, 7 p, pkt. 22 : 26 - br. 39 : 34

Polonia i Budowlani Przemyśl: 30 m (d -19.08.1945): dom: 5 z, 2 r, 6 p, wyjazd: 4 z, 9 p; pkt. 29 : 47, br. 23 : 36

Polonia II Przemyśl: 36 m (w - 29.03.1954): dom: 5 z, 1 r, 3 p, wyjazd: 5 z, 1 r, 3 p; pkt. 32 : 20 - br. 33 : 36

Przełęcz Dukla: 2 m (w - 30.09.2012): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 0 : 4

Przemyślanka Przemyśl: 4 m (w - 07.06.1959): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 4 : 2

Rada Orzechowce: 4 m (w - 16.08.2015): dom: 2 r, wyjazd: 2 p; pkt. 2 : 8 - br. 2 : 12

Resovia Rzeszów:  8 m (d - 13.07.1955): dom: 2 z, 1 r, 1 p, wyjazd: 1 r, 3 p; pkt. 8 : 14 - br. 9 : 13

Resovia II Rzeszów: 4 m (d - 11.09.2011): dom: 1 r, 1 p, wyjazd: 2 p; pkt. 1 : 4 - br. 2 : 10

Roztocze i LZS Narol: 34 m (w - 04.09.1977): dom: 9 z, 1 r, 6 p,  wyjazd: 7 z, 3 r, 6 p; pkt. 52 : 44 - br. 60 : 54

Rzemieślnik Pilzno: 18 m (d - 12.10.2004): dom: 4 z, 1 r, 4 p, wyjazd: 2 z, 7 p; pkt. 19 : 34 - br. 22 : 39

RzKS Jarosław: 6 m (d - 02.06.1946): dom: 1 z, 1 r, wyjazd: 1 z, 1 p; pkt. 7 : 4 - br. 9 : 5

San Hureczko: 2 m (d - 21.09.2014): dom: 1 z, wyjazd: 1 p; pkt. 3 : 3 - br. 2 : 2

San Ostrów: 2 m - 1974 r.

San i Kolejarz Rozwadów: 16 m (d - 12.10.1953): dom: 3 z, 3 r wyjazd: 1 z, 4 r; pkt. 19 : 7 - br. 27 : 16

Sanoczanka i LZS Święte: 38 m (w - 14.10.1961): dom: 8 z, 2 p, wyjazd: 4 z, 1 r, 6 p; pkt. 37 : 25 - br. 58 : 35

Sanovia Lesko: 2 m (d - 26.09.2004): dom: 1 z, wyjazd: 1 p; pkt. 3 : 3 - br. 3 : 2

Santos Piwoda: 2 m (w - 10.11.2013): dom: 1 p, wyjad: 1 p; pkt. 0 : 6 - pkt. 2 : 8

Siarka Tarnobrzeg: 14 m (w - 01.05.1960): dom: 1 z, 3 r, 3 p, wyjazd: 2 r, 5 p; pkt. 8 : 29 - br. 15 : 27

Sokół Lubaczów: 4 m (w - 29.08.1999): dom: 2 z, wyjazd: 1 z, 1 r; pkt. 10 : 1 - br. 9 : 1

Sokół, Ork., Spar. i Zenit Nisko: 22 m (w - 29.05.1955): dom: 5 z, 2 r, 3 p, wyj: 1 z, 3 r, 6 p; pkt. 23 : 26 - br. 29 : 41

Sokół i LZS Sieniawa: 26 m (w - 14.10.1973): dom: 2 z, 3 r, 2 p, wyjazd: 2 z, 5 p; pkt. 15 : 24 - br. 25 : 44

Sparta Jasło: 2 m (d - 02.06.1955): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 1 : 9

Sparta Przemyśl: 2 m - 1955 r.

Sparta Przeworsk: 4 m (d - 27.03.1955): dom: 1 z, 1 p, wyjazd: 2 p; pkt. 4 : 7 - br. 5 : 11

Spójnia Dębica: 2 m (d - 03.05.1954): dom: 1 z, wyjazd: 1 r; pkt. 4 : 1 - br. 5 : 3

Spójnia Lubaczów: 4 m (d - 03.07.1952): dom: 1 z; wyjazd: 1 r; pkt. 4 : 1 - br. 8 : 2

Spójnia Przeworsk: 2 m - 1953 r.

Stal i Tłoki Gorzyce: 8 m (w - 19.05.1957): dom: 4 z, wyjazd: 1 z, 3 p; kpt. 15 : 9 - br. 28 : 19

Stal, Czuw., Spar., Spój. Łańcut: 12 m (d - 05.10.1953):dom: 2 z, 1 r,2 p, wyj: 1 z, 2 r, 2 p; pkt. 12 : 15 - br. 14 : 17

Stal Mielec: 10 m (w - 30.05.1954): dom: 1 z, 4 p, wyjazd: 1 z, 2 r, 2 p; pkt. 8 : 20 - br. 7 : 26

Stal II Mielec: 4 m (w - 23.06.1957): dom: -, wyjazd: 2 p; pkt. 0 : 6 - br. 1 : 14

Stal Nowa Dęba: 8 m (d - 17.04.1955): dom: 1 z, 2 r, 1 p, wyjazd: 4 p; pkt. 5 : 17 - br. 8 : 21

Stal Sanok: 10 m (w - 28.09.1953): dom: 2 r, 3 p, wyjazd: 2 r, 3 p; pkt. 4 : 22 - br. 8 : 23

Stal i Budowlani Rzeszów: 2 m (d - 03.07.1955): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 0 : 7

Stal II Stalowa Wola: 10 m (d - 24.05.1954): dom: 2 z, 2 p,  wyjazd: 1 r, 3 p; pkt. 7 : 10 - br. 6 : 17

Start Jarosław: 4 m - 1956 r.

Start Mirocin: 4 m (w - jesień 1998): dom: 2 z, wyjazd: 2 z; pkt. 12 : 0 - br. 13 : 1

Start Pruchnik: 12 m (w - jesień 1998): dom: 4 z, 2 p, wyjazd: 3 z, 1 r, 2 p; pkt. 22 : 13 - br. 27 : 23

Strug Tyczyn: 4 m (w - 17.10.2004): dom: 2 z, wyjazd: 1 z, 1 r; pkt. 10 : 1 - br. 10 : 2

Strumyk Malawa: 8 m (d - 02.11.2008): dom: 2 z, 2 p, wyjazd: 1 r, 3p; pkt. 10 : 16 - br. 14 : 21

Syrenka Roźwienica: 6 m (w - 13.10.1985): dom: 2 z, 1 p, wyjazd: 1 r, 2 p; pkt. 7 : 10 - br. 9 : 8

Tęcza i LZS Kosienice: 12 m (w - 28.10.1973): dom: 2 z, wyjazd: 1 z, 1 r; pkt. 10 : 1 - br. 12 : 2

Unia Fredropol: 2 m (d - 09.11.2014): dom: 1 p, wyjazd: 1 p; pkt. 0 : 6 - br. 4 : 7

Unia Krosno: 2 m (d - 15.05.1955): dom: 1 z, wyjazd: 1 p; pkt.  3 : 3 - br. 3 : 5

Unia Łukawiec: 12 m (d - 15.09.1991): dom: 3 z, 3 p, wyjazd: 2 z, 4 p; pkt. 19 : 22 - br. 21 : 20

Unia Nowa Sarzyna: 14 m (w - 1956): dom: 3 z, 1 r, 1 p, wyjazd: 2 r, 3 p; pkt. 8 : 14 - br. 9 : 25

Unia II Sarzyna: 20 m (w - 02.11.1963): dom: 3 z, wyjazd: 2 p, 1 r; pkt. 10 : 7 - br. 11 : 9

Walawianka i LZS Walawa: 16 m (w - jesień 1996): dom: 1 z, wyjazd: 1 r, 1 p; pkt. 4 : 4 - br. 7 : 5

Walter Opaka: 2 m - 1958 r.

Walter Rzeszów:  2 m (d - 06.06.1952): dom: 1 z, wyjazd: 1 r; pkt. 4 : 1 - br. 5 : 1

Wesoła Zadąbrowie: 4 m (w - 11.08.2013): dom: 1 z, 1 r, wyjazd: 1 r, 1 p; pkt. 5 : 5 - br 4 : 6

Wiar Krówniki: 8 m (d- 08.09.1999): dom 2 z,  1 p, wyjazd: 1 z, 2 r; pkt. 11 : 5 - br. 10 : 5

Wiar Huwniki: 12 m (w - jesień 1995): dom: 2 z, wyjazd: 3 p; pkt. 6 : 9 - br. 17 : 14

Wisłok Strzyżów: 2 m (w - 14.10.2012): dom: 1 z, wyjazd: 1 p; pkt. 3 : 3 - br. 2 : 4

Wisłok i LZS Świętoniowa: 38 m (d - 21.10.1973): dom: 9 z, 4 r, 2 p, wyjazd: 3 z, 2 r, 10 p; pkt. 42 : 42 - br. 59 : 46

Wisłok Wiśniowa: 2 m (d - 24.10.2009):dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 7 : 2

Wisłoka Dębica: 10 m (w - 03.04.1955): dom: 2 z, 1 r, 2 p, wyjazd: 1 z, 1 r, 3 p; pkt. 11 : 17 - br. 8 : 20

Włókniarz Rakszawa: 2 m - 1952 r.

Włókniarz Skopanie: 2 m - 1952 r.

Wólczanka i LZS Wólka Pełkińska: 2 m (w - 18.09.1977): dom: 1 z, wyjazd: 1 z; pkt. 6 : 0 - br. 5 : 2

Zdrój Horyniec: 18 m (w - 21.09.1980): dom: 7 z, 1 r, 1 p, wyjazd: 2 z, 3 r, 4 p; pkt. 31 : 19 - br. 34 : 23

Zenit II Nisko: 2 m - 1962 r.

Zorza Jagiełła: 2 m (d - jesień 1998): dom: 1 z, wyjazd: 1 r.; pkt. 4 : 1 - br. 4 : 2

Zryw Dzikowiec: 6 m (w - 15.09.2004): dom 2 z, 1 r, wyjazd: 1 z, 1 r, 1 p; pkt. 11 : 5 - br 11 : 4

Zryw Młodów: 2 m (w - 27.10.1985): dom: 1 z, wyjazd: 1 p; pkt. 3 : 3 - br. 4 : 2

Żuraw Żurawiczki: 16 m (d - 07.11.1980): dom: 4 z, 2 r, 1 p, wyjazd: 3 z, 4 p; pkt. 23 : 17 - br. 35 : 26

 

 

Najbliższe spotkanie

Żurawianka ŻurawicaGKS Orły
Żurawianka Żurawica   GKS Orły
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Fort JaksmaniceŻurawianka Żurawica
Fort Jaksmanice 2:2 Żurawianka Żurawica
2018-10-13, 15:00:00
     

Buttony

Kalendarium

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

15:00 Żurawianka - GKS Orły

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Fort Jaksmanice 2:2 Żurawianka Żurawica
GKS Orły 3:1 Orzeł Torki
Wiar Huwniki 0:2 Fenix Leszno
Pogórze Dubiecko 4:1 Bizon Medyka
Artmax Pikulice 4:2 Korona Olszany
Korona Trójczyce 2:1 LKS Nakło
Tęcza Kosienice 1:8 LKS Batycze
Wiar Krówniki 1:1 Gwiazda Maćkowice