Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Żurawianka Żurawica - GKS Orły 4:3
  • Żurawianka Żurawica - Łęg Łowce
  • Żurawianka Żurawica - SFK Yaniv Ivano - Frankivsk
  • Żurawianka Żurawica - Strażak Sośnica
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Kazimierz4 108
2. kibic_zuralki 108
3. Swiss1 107
4. Typer1928 107
5. gal_72 99
6. SamWieszKto1928 94
7. Jan777 79
8. Chris1234 77
9. cypis14 47
10. jaro1916 35

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 754, wczoraj: 375
ogółem: 1 719 536

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Fort Jaksmanice - Korona Olszany
Gwiazda Maćkowice - Fenix Leszno
Wiar Huwniki - GKS Orły
Korona Trójczyce - Pogórze Dubiecko
LKS Batycze - LKS Nakło
Wiar Krówniki - Orzeł Torki
Tęcza Kosienice - Artmax Pikulice
Żurawianka Żurawica - Bizon Medyka

Kontakty

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-12 Fort Jaksmanice Korona Olszany 17:00
2018-08-12 Gwiazda Maćkowice Fenix Leszno 17:00
2018-08-12 Wiar Huwniki GKS Orły 17:00
2018-08-12 Korona Trójczyce Pogórze Dubiecko 17:00
2018-08-12 LKS Batycze LKS Nakło 17:00
2018-08-12 Wiar Krówniki Orzeł Torki 17:00
2018-08-12 Tęcza Kosienice Artmax Pikulice 17:00
2018-08-12 Żurawianka Żurawica Bizon Medyka 17:00
2018-08-19 Korona Olszany Żurawianka Żurawica 17:00
2018-08-19 Pogórze Dubiecko Tęcza Kosienice 17:00
2018-08-19 Artmax Pikulice Wiar Krówniki 17:00
2018-08-19 Orzeł Torki Fort Jaksmanice 17:00
2018-08-19 Bizon Medyka Gwiazda Maćkowice 17:00
2018-08-19 Fenix Leszno LKS Batycze 17:00
2018-08-19 GKS Orły LKS Nakło 17:00
2018-08-19 Wiar Huwniki Korona Trójczyce 17:00
2018-08-26 Żurawianka Żurawica Orzeł Torki 17:00
2018-08-26 LKS Nakło Fenix Leszno 17:00
2018-08-26 LKS Batycze Bizon Medyka 17:00
2018-08-26 Gwiazda Maćkowice Korona Olszany 17:00
2018-08-26 Fort Jaksmanice Artmax Pikulice 17:00
2018-08-26 Wiar Krówniki Pogórze Dubiecko 17:00
2018-08-26 Tęcza Kosienice Wiar Huwniki 17:00
2018-08-26 Korona Trójczyce GKS Orły 17:00
2018-09-02 Artmax Pikulice Żurawianka Żurawica 16:00
2018-09-02 Korona Trójczyce Tęcza Kosienice 16:00
2018-09-02 Wiar Huwniki Wiar Krówniki 16:00
2018-09-02 Orzeł Torki Gwiazda Maćkowice 16:00
2018-09-02 Korona Olszany LKS Batycze 16:00
2018-09-02 Bizon Medyka LKS Nakło 16:00
2018-09-02 GKS Orły Fenix Leszno 16:00
2018-09-02 Pogórze Dubiecko Fort Jaksmanice 16:00
2018-09-09 Żurawianka Żurawica Pogórze Dubiecko 16:00
2018-09-09 Fenix Leszno Bizon Medyka 16:00
2018-09-09 LKS Nakło Korona Olszany 16:00
2018-09-09 LKS Batycze Orzeł Torki 16:00
2018-09-09 Gwiazda Maćkowice Artmax Pikulice 16:00
2018-09-09 Fort Jaksmanice Wiar Huwniki 16:00
2018-09-09 Wiar Krówniki Korona Trójczyce 16:00
2018-09-09 Tęcza Kosienice GKS Orły 16:00
2018-09-16 Wiar Huwniki Żurawianka Żurawica 16:00
2018-09-16 Korona Olszany Fenix Leszno 16:00
2018-09-16 GKS Orły Bizon Medyka 16:00
2018-09-16 Pogórze Dubiecko Gwiazda Maćkowice 16:00
2018-09-16 Artmax Pikulice LKS Batycze 16:00
2018-09-16 Korona Trójczyce Fort Jaksmanice 16:00
2018-09-16 Orzeł Torki LKS Nakło 16:00
2018-09-16 Tęcza Kosienice Wiar Krówniki 16:00
2018-09-23 Żurawianka Żurawica Korona Trójczyce 16:00
2018-09-23 Fort Jaksmanice Tęcza Kosienice 16:00
2018-09-23 Bizon Medyka Korona Olszany 16:00
2018-09-23 LKS Batycze Pogórze Dubiecko 16:00
2018-09-23 LKS Nakło Artmax Pikulice 16:00
2018-09-23 Fenix Leszno Orzeł Torki 16:00
2018-09-23 Wiar Krówniki GKS Orły 16:00
2018-09-23 Gwiazda Maćkowice Wiar Huwniki 16:00
2018-09-30 Tęcza Kosienice Żurawianka Żurawica 16:00
2018-09-30 GKS Orły Korona Olszany 16:00
2018-09-30 Wiar Huwniki LKS Batycze 16:00
2018-09-30 Pogórze Dubiecko LKS Nakło 16:00
2018-09-30 Artmax Pikulice Fenix Leszno 16:00
2018-09-30 Korona Trójczyce Gwiazda Maćkowice 16:00
2018-09-30 Orzeł Torki Bizon Medyka 16:00
2018-09-30 Wiar Krówniki Fort Jaksmanice 16:00
2018-10-07 Żurawianka Żurawica Wiar Krówniki 15:00
2018-10-07 Korona Olszany Orzeł Torki 15:00
2018-10-07 Fort Jaksmanice GKS Orły 15:00
2018-10-07 Bizon Medyka Artmax Pikulice 15:00
2018-10-07 LKS Batycze Korona Trójczyce 15:00
2018-10-07 LKS Nakło Wiar Huwniki 15:00
2018-10-07 Fenix Leszno Pogórze Dubiecko 15:00
2018-10-07 Gwiazda Maćkowice Tęcza Kosienice 15:00
10  2018-10-14 Fort Jaksmanice Żurawianka Żurawica 15:00
10  2018-10-14 GKS Orły Orzeł Torki 15:00
10  2018-10-14 Wiar Huwniki Fenix Leszno 15:00
10  2018-10-14 Pogórze Dubiecko Bizon Medyka 15:00
10  2018-10-14 Artmax Pikulice Korona Olszany 15:00
10  2018-10-14 Korona Trójczyce LKS Nakło 15:00
10  2018-10-14 Tęcza Kosienice LKS Batycze 15:00
10  2018-10-14 Wiar Krówniki Gwiazda Maćkowice 15:00
11  2018-10-21 Żurawianka Żurawica GKS Orły 15:00
11  2018-10-21 Korona Olszany Pogórze Dubiecko 15:00
11  2018-10-21 Bizon Medyka Wiar Huwniki 15:00
11  2018-10-21 LKS Batycze Wiar Krówniki 15:00
11  2018-10-21 LKS Nakło Tęcza Kosienice 15:00
11  2018-10-21 Fenix Leszno Korona Trójczyce 15:00
11  2018-10-21 Orzeł Torki Artmax Pikulice 15:00
11  2018-10-21 Gwiazda Maćkowice Fort Jaksmanice 15:00
12  2018-10-28 Żurawianka Żurawica Gwiazda Maćkowice 14:00
12  2018-10-28 GKS Orły Artmax Pikulice 14:00
12  2018-10-28 Fort Jaksmanice LKS Batycze 14:00
12  2018-10-28 Wiar Huwniki Korona Olszany 14:00
12  2018-10-28 Pogórze Dubiecko Orzeł Torki 14:00
12  2018-10-28 Korona Trójczyce Bizon Medyka 14:00
12  2018-10-28 Tęcza Kosienice Fenix Leszno 14:00
12  2018-10-28 Wiar Krówniki LKS Nakło 14:00
13  2018-11-04 LKS Batycze Żurawianka Żurawica 14:00
13  2018-11-04 Korona Olszany Korona Trójczyce 14:00
13  2018-11-04 Bizon Medyka Tęcza Kosienice 14:00
13  2018-11-04 Artmax Pikulice Pogórze Dubiecko 14:00
13  2018-11-04 LKS Nakło Fort Jaksmanice 14:00
13  2018-11-04 Fenix Leszno Wiar Krówniki 14:00
13  2018-11-04 Orzeł Torki Wiar Huwniki 14:00
13  2018-11-04 Gwiazda Maćkowice GKS Orły 14:00
14  2018-11-11 Żurawianka Żurawica LKS Nakło 14:00
14  2018-11-11 GKS Orły Pogórze Dubiecko 14:00
14  2018-11-11 Fort Jaksmanice Fenix Leszno 14:00
14  2018-11-11 Wiar Huwniki Artmax Pikulice 14:00
14  2018-11-11 Wiar Krówniki Bizon Medyka 14:00
14  2018-11-11 Gwiazda Maćkowice LKS Batycze 14:00
14  2018-11-11 Tęcza Kosienice Korona Olszany 14:00
14  2018-11-11 Korona Trójczyce Orzeł Torki 14:00
15  2018-11-18 Fenix Leszno Żurawianka Żurawica 14:00
15  2018-11-18 Korona Olszany Wiar Krówniki 14:00
15  2018-11-18 Pogórze Dubiecko Wiar Huwniki 14:00
15  2018-11-18 Bizon Medyka Fort Jaksmanice 14:00
15  2018-11-18 LKS Batycze GKS Orły 14:00
15  2018-11-18 Artmax Pikulice Korona Trójczyce 14:00
15  2018-11-18 LKS Nakło Gwiazda Maćkowice 14:00
15  2018-11-18 Orzeł Torki Tęcza Kosienice 14:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-13 Żurawianka Żurawica 4:3 GKS Orły zobacz ›
2018-07-22 Żurawianka Żurawica Łęg Łowce 15:00
2018-07-28 Żurawianka Żurawica SFK Yaniv Ivano-Frankivsk 17:00
2018-08-05 Żurawianka Żurawica Strażak Sośnica 17:00

Najbliższe spotkanie

Żurawianka ŻurawicaŁęg Łowce
mecz towarzyski
Żurawianka Żurawica   Łęg Łowce
2018-07-22, 15:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Żurawianka ŻurawicaGKS Orły
Żurawianka Żurawica 4:3 GKS Orły
2018-07-13, 18:30:00
     
mecz towarzyski

Buttony

Kalendarium

22

07-2018

niedziela

Żurawianka - Łęg Łowce

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

urodziny Skiby

28

07-2018

sobota

urodziny Badlika

Wyniki

Mecze sparingowe
Żurawianka Żurawica 4:3 GKS Orły
Żurawianka Żurawica Łęg Łowce
Żurawianka Żurawica SFK Yaniv Ivano - Frankivsk
Żurawianka Żurawica Strażak Sośnica