Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Fort Jaksmanice - Żurawianka Żurawica 2:2
  • GKS Orły - Orzeł Torki 3:1
  • Wiar Huwniki - Fenix Leszno 0:2
  • Pogórze Dubiecko - Bizon Medyka 4:1
  • Artmax Pikulice - Korona Olszany 4:2
  • Korona Trójczyce - LKS Nakło 2:1
  • Tęcza Kosienice - LKS Batycze 1:8
  • Wiar Krówniki - Gwiazda Maćkowice 1:1
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Swiss1 66
2. gal_72 65
3. OrlyFan 62
4. TsVOrlY 60
5. kibic_zuralki 59
6. SamWieszKto1928 53
7. Typer1928 48
8. Kazimierz4 48
9. Jan777 42
10. maniu1998 17

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 264, wczoraj: 947
ogółem: 1 782 531

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Żurawianka Żurawica - GKS Orły
Korona Olszany - Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka - Wiar Huwniki
LKS Batycze - Wiar Krówniki
LKS Nakło - Tęcza Kosienice
Fenix Leszno - Korona Trójczyce
Orzeł Torki - Artmax Pikulice
Gwiazda Maćkowice - Fort Jaksmanice

Kontakty

Kadra 2018/19

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Mikołaj Radziejowski bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Paweł Szela bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Maciej Pstrąg bramkarz 9 0 0 0 0 0 810 90
4. Damian Tomaszewski bramkarz 1 0 0 0 0 0 90 90
5. Lucjan Sowa bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Stanisław Nietrzeba bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Sebastian Szmigielski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Jakub Stelmach obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Tomasz Szymański obrońca 9 0 0 0 0 0 790 88
10. Krzysztof Banaś obrońca 9 0 0 0 2 0 745 83
11. Robert Wardęga obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Maciej Skiba obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Przemysław Stachura obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 10 10
14. Dawid Zabłocki obrońca/pomocnik 7 0 0 0 1 0 417 60
15. Michał Zabłocki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Adrian Bajwoluk pomocnik 7 1 0 0 0 1 297 43
17. Daniel Kohut pomocnik 9 8 0 0 0 0 810 90
18. Kamil Kucharski pomocnik 6 0 0 0 0 0 540 90
19. Jarosław Gawłowski pomocnik 9 0 0 0 1 0 810 90
20. Bartłomiej Szeliga pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Dominik Biały pomocnik 9 1 2 0 0 0 800 89
22. Piotr Pstrąg pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Andrzej Beer pomocnik 5 0 0 0 0 0 49 10
24. Patryk Partyka pomocnik 4 0 0 0 0 0 270 68
25. Grzegorz Beer pomocnik 10 3 0 0 3 0 900 90
26. Michał Węgrzyn pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Daniel Krzyk pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Kamil Maksym pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Konrad Majcher pomocnik/napastnik 7 1 0 0 0 0 382 55
30. Łukasz Wrona pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
31. Marcin Górniak pomocnik/napastnik 5 0 0 0 0 0 260 52
32. Krzysztof Rodzeń pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
33. Daniel Kamler pomocnik/napastnik 8 3 0 0 4 0 509 64
34. Grzegorz Jasiński napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
35. Kacper Kozła napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
36. Jakub Owoc napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
37. Krzysztof Bajwoluk napastnik 10 4 0 0 3 0 577 58
38. Kamil Mazur napastnik 5 1 0 0 0 0 440 88
39. Dominik Kucharski napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
40. Bartłomiej Piejko napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
41. Marcin Dmitrzyk napastnik 6 2 0 0 1 0 394 66

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Jarosław Gawłowski trener od 01.10.2018
2. Marcin Dmitrzyk pomocnik trenera

Najbliższe spotkanie

Żurawianka ŻurawicaGKS Orły
Żurawianka Żurawica   GKS Orły
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Fort JaksmaniceŻurawianka Żurawica
Fort Jaksmanice 2:2 Żurawianka Żurawica
2018-10-13, 15:00:00
     

Buttony

Kalendarium

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

15:00 Żurawianka - GKS Orły

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Fort Jaksmanice 2:2 Żurawianka Żurawica
GKS Orły 3:1 Orzeł Torki
Wiar Huwniki 0:2 Fenix Leszno
Pogórze Dubiecko 4:1 Bizon Medyka
Artmax Pikulice 4:2 Korona Olszany
Korona Trójczyce 2:1 LKS Nakło
Tęcza Kosienice 1:8 LKS Batycze
Wiar Krówniki 1:1 Gwiazda Maćkowice