|
||||||||||||
|
dzisiaj: 438, wczoraj: 156
ogółem: 3 364 860
statystyki szczegółowe
Najbliższa kolejka 18 | ||||||||||||||||||||||||
|
Sezon 2009/10
IV liga 2009/2010, grupa: podkarpacka | |||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | |||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Br. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Partyzant Tar. | 30 | 64 | 20 | 4 | 6 | 71-29 | 9 | 3 | 3 | 34-16 | 11 | 1 | 3 | 37-13 |
2. | Polonia Prze. | 30 | 62 | 20 | 2 | 8 | 49-22 | 11 | 1 | 3 | 26-9 | 9 | 1 | 5 | 23-13 |
3. | Orzeł Przew. | 30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 45-22 | 12 | 2 | 1 | 29-5 | 7 | 2 | 6 | 16-17 |
4. | Żurawianka Żurawica | 30 | 54 | 16 | 6 | 8 | 55-31 | 11 | 3 | 1 | 37-14 | 5 | 3 | 7 | 18-17 |
5. | Pogoń Leżajsk | 30 | 49 | 12 | 13 | 5 | 38-23 | 5 | 6 | 4 | 9-8 | 7 | 7 | 1 | 29-15 |
6. | Kolbuszowian. | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 44-35 | 9 | 2 | 4 | 29-14 | 5 | 4 | 6 | 15-21 |
7. | Limblach Zac. | 30 | 46 | 12 | 10 | 8 | 52-39 | 7 | 6 | 2 | 22:17 | 5 | 4 | 6 | 24-22 |
8. | MKS Kańczuga | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 35-45 | 7 | 3 | 5 | 19-16 | 4 | 5 | 6 | 16-29 |
9. | Sokół Nisko | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 46-46 | 7 | 3 | 5 | 28-24 | 5 | 2 | 8 | 18-22 |
10. | Rzemieślnik | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 45-47 | 7 | 2 | 6 | 29-24 | 4 | 3 | 8 | 16-23 |
11. | JKS Jarosław | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 44-52 | 6 | 2 | 7 | 25-28 | 5 | 3 | 7 | 19-24 |
12. | Strumyk Mal. | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 49-47 | 6 | 4 | 5 | 28-21 | 5 | 0 | 10 | 21-26 |
13. | Błękitni Rop. | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 43-56 | 6 | 3 | 6 | 26-29 | 4 | 3 | 8 | 17-27 |
14. | Wisłok Wiśn. | 30 | 24 | 6 | 6 | 18 | 38-75 | 6 | 3 | 6 | 23-30 | 0 | 3 | 12 | 15-45 |
15. | Igloopol Dęb. | 30 | 20 | 5 | 5 | 20 | 28-62 | 4 | 1 | 10 | 10-25 | 1 | 4 | 10 | 18-37 |
16. | LZS Turbia | 30 | 15 | 4 | 3 | 23 | 28-79 | 3 | 2 | 10 | 15-35 | 1 | 1 | 13 | 9-32 |
G. Gierczak...............30.............14 bramek
K. Gawłowski.............29..............5 bramek
R. Gorczyca...............29
P. Cisek...................29
W. Pilawa..................28..............6 bramek
Ł. Tyrawski................27............19 bramek
M. Mach....................27
M. Bąk......................26..............2 bramki
K. Biały.....................26..............2 bramki
J. Harłacz...................24
B. Klepacki.................23
Ł. Bąk.......................21..............3 bramki
K. Gręda....................21
P. Duński..................20..............2 bramki
M. Olcha.....................9..............2 bramki
R. Olcha.....................9
P. Gałuszka.................9
D. Gleń.......................8
K. Banaś.....................8
A. Horodecki................3
1. Kolejka.
Skład: Cisek - Klepacki (ż), M. Bąk, Mach, Gorczyca - Gręda, Tyrawski, Ł. Bąk (ż), Gawłowski (80' M. Olcha) - Pilawa (ż), Gierczak.
2. Kolejka.
Skład: Cisek - Klepacki, M. Bąk, Mach (75' Harłacz), Gorczyca - Gręda, Ł. Bąk (ż), Pilawa (ż)(88' Biały), Gawłowski (ż)(78' R. Olcha) - Tyrawski, Gierczak (83' Duński).
3. Kolejka.
Skład: Cisek - Klepacki, M. Bąk (ż), Mach, Gorczyca - Tyrawski, Gręda (80' Duński), Ł. Bąk, Gawłowski (86' Biały) - M. Olcha (ż), Gierczak (67' R. Olcha).
4. Kolejka.
Skład: Cisek - Gręda, M. Bąk (ż), Mach (ż), Gorczyca - Tyrawski, Ł. Bąk, Pilawa, Gawłowski (86' Biały) - Gierczak (69' Duński), M. Olcha (88' R. Olcha).
5. Kolejka.
Skład: Cisek - Gręda, M. Bąk, Mach, Gorczyca - Tyrawski (86' Biały), Pilawa, Harłacz, R. Olcha (46' Gawłowski)(ż) - Gierczak (63' Duński), M. Olcha.
6. Kolejka.
Skład: Cisek - Gręda, M. Bąk , Ł. Bąk (ż), Gorczyca - Biały (46' Tyrawski), Harłacz (46' Mach) (ż), Pilawa, Gawłowski (84' R. Olcha) - Gierczak (72' Duński), M. Olcha.
7. Kolejka.
Skład: Cisek - Gręda, M. Bąk, Mach, Gorczyca - Tyrawski, Harłacz (73' Biały), Ł. Bąk, Pilawa (58' Gierczak) - Gawłowski, Olcha (78' Duński).
8. Kolejka.
Skład: Cisek - Gręda (46' Biały), M. Bąk, Mach, Gorczyca - Tyrawski, Ł. Bąk, Pilawa, Gawłowski (46' Harłacz) - M. Olcha (ż) (88' Klepacki), Gierczak (78' Duński).
9. Kolejka.
Skład: Cisek - Gręda, M. Bak, Mach, Gorczyca - Harłacz, Pilawa (80' Duński), Biały, Gawłowski (ż) - Tyrawski, Gierczak.
10. Kolejka.
Skład: Cisek, Gręda, Mach, Klepacki, Gorczyca - Biały, Harłacz, Pilawa, Gawłowski - Tyrawski (87' R. Olcha), Gierczak (80' Duński).
11. Kolejka.
Kańczuga, dnia 21 października (środa) 2009 r., godz. 14:30, widzów 200. Sędziował Chmiel (Rzeszów).
Skład: Cisek - Klepacki, M. Bąk, Mach, Gorczyca - Biały (77' R. Olcha) (ż), Harłacz (46' Ł. Bąk), Pilawa (ż), Gawłowski (ż) - Tyrawski, Gierczak (78' Duński) (ż).
12. Kolejka.
Skład: Cisek - Klepacki (ż)(ż)(cz.), M. Bąk, Mach (ż), Gorczyca - Biały (87' Gręda), Ł. Bąk, Pilawa (90' R. Olcha), Tyrawski - Duński, Gierczak (81' Harłacz).
13. Kolejka.
Skład: Cisek - Klepacki, M. Bąk (ż), Mach, Gorczyca - Biały (84' Gręda), Pilawa (67' M. Olcha), Ł. Bąk (ż), Gawłowski - Tyrawski, Duński (46' Gierczak).
14. Kolejka.
Sklad: Cisek - Klepacki, M. Bąk, Mach, Gorczyca - Gawłowski, Harłacz, Biały, Tyrawski - M. Olcha (46' Pilawa)(ż), Gierczak (73' Duński).
15. Kolejka.
Skład: Cisek - Klepacki (ż), M. Bąk, Klepacki, Gorczyca - Ł. Bąk (ż), Harłacz, Biały, Gawłowski, Tyrawski - Gierczak (69' Duński), M. Olcha (89' Gręda).
16. Kolejka.
Skład: Cisek - Gręda (46' Klepacki), M. Bąk, Mach, Gorczyca - Biały (ż), Pilawa (80' Gleń), Harłacz, Gawłowski - Tyrawski, Gierczak (70' Duński) (ż).
17. Kolejka.
Polonia Przemyśl 0 : 2 (0 : 1) Żurawianka Żurawica
Pilawa 27' (0 : 1), Tyrawski 71' (0 : 2).
Przemyśl, dnia 27 marca 2010 r., godz. 15:00, widzów 600 (120 z Żurawicy). Sędziował Chudy (Dębica).
Skład: Cisek - Gręda, M. Bąk, Mach, Gorczyca - Biały, Pilawa, Ł. Bąk (ż)(90, Duński), Gawłowski - Gierczak (33' Harłacz), Tyrawski.
18. Kolejka.
Żurawianka Żurawica 4 : 3 (1 : 1) Igloopol Dębica
Janasiewicz 25' (0 : 1), Tyrawski 43' (wolny) (1 : 1), Gierczak 52' (2 : 1), Brzostowski 55' (2 : 2), M. Bąk (samobójcza) 65' (2 : 3), Tyrawski 72' (3 : 3), Tyrawski 90+3' (4 : 3).
Żurawica, dnia 3 kwietnia (Wielka Sobota) 2010 r., godz. 11:00, widzów 250. Sędziował Foryt (Łańcut).
Skład: Cisek - Gręda (73' Harłacz), M. Bąk, Mach, Gorczyca - Biały, Pilawa (ż), Ł. Bąk (ż)(ż)(cz.), Gawłowski (ż) - Gierczak (83' Duński), Tyrawski.
19. Kolejka.
Rzemieślnik Pilzno 2 : 0 (0 : 0) Żurawianka Żurawica
Mikulski (karny) 61' (1 : 0), Wiktor 90+1' (2 : 0).
Pilzno, dnia 21 kwietnia (środa) 2010 r., godz. 16:00 (przełożony z dnia 10.04.2010 r. z uwagi na żałobę narodową), widzów 150. Sędziował Ekiert (Krosno).
Skład: Cisek - Klepacki (ż)(82' Duński), M. Bąk (ż), Mach, Gorczyca - Biały, Ł. Bąk, Pilawa, Gawłowski (69' Gręda) - Tyrawski, Gierczak.
20. Kolejka.
Żurawianka Żurawica 1 : 2 (1 : 1) JKS Jarosław
Kossak 37' (karny) (0 : 1), M. Bąk 45+4' (1 : 1), Muzyczuk 88' (1 : 2).
Żurawica, dnia 28 kwietnia (środa) 2010 r., godz. 17:00 (przeniesiony z dnia 17.04.2010 r. z uwagi na żałobę narodową), widzów 300. Sędziował Guzik (Krosno).
Skład: Cisek - Klepacki, M. Bąk (ż), Mach, Gorczyca - Biały (88' Gleń)(ż), Pilawa, Ł. Bąk, Gawłowski - Tyrawski, Gierczak (78' Harłacz).
21. Kolejka.
Sokół Nisko 1 : 0 (0 : 0) Żurawianka Żurawica
Śnios (karny) 10' - broni Cisek, Szeser (karny) 50' (1 : 0).
Nisko, dnia 24 kwietnia 2010 r., godz. 16:00, widzów 100. Sędziował Mokrzycki (Mielec).
Skład: Cisek - Gręda (46' Duński) (ż), Mach, Borczyca, Klepacki - Biały (80' Gałuszka), Pilawa (ż), Harłacz, Gawłowski - Tyrawski, Gierczak.
22. Kolejka.
Żurawianka Żurawica 2 : 1 (1 : 0) Kolbuszowianka Kolbuszowa
Ł. Bąk 45+1' (1 : 0), Tyrawski (wolny) 62' (2 : 0), Jędryas 84' (2 : 1).
Żurawica, dnia 1 maja 2010 r., godz. 11:00, widzów 200. Sędziował Guzik (Krosno).
Skład: Horodecki - Klepacki, M. Bąk (ż), Mach, Gorczyca (ż) - Harłacz, Pilawa, Ł. Bąk 89' Gleń), Gawłowski - Tyrawski, Gierczak (89' Gałuszka).
23. Kolejka.
Strumyk Malawa 3 : 1 (2 : 1) Żurawianka Żurawica
Blim 5' (1 : 0), Dykas 7' (2 : 0), Tyrawski 30' (2 : 1), Kowalczyk 87' (3 :1).
Malawa, dnia 8 maja 2010 r., godz. 16:00, widzów 200. Sędziował Kasprzyk (Stalowa Wola).
Skład: Cisek - Gręda, M. Bąk (ż), Gorczyca (ż), Klepacki - Harłacz, Pilawa, Gawłowski, Gałuszka (70' K. Banaś) - Tyrawski, Gierczak.
24. Kolejka.
Żurawianka Żurawica 5 : 0 (3 : 0) Budo-Instal Turbia
Gawłowski 25' (1 : 0), Tyrawski 29' (2 : 0), Tyrawski 37' (3 : 0), Tyrawski 71' (4 : 0), Gierczak 80' (5:0).
Żurawica, dnia 15 maja 2010 r., godz. 17:00, widzów 300. Sędziował Chudy (Dębica).
Skład: Cisek - K. Banaś, Mach, Klepacki, Gorczyca - Harłacz (72' Gałuszka), Pilawa (75' Gleń), Biały, Gawłowski - Tyrawski, Gierczak (84' Horodecki).
25. Kolejka.
Partyzant Targowiska 2 : 0 (1 : 0 Żurawianka Żurawica
Zych 33' (1 : 0), Zarzyka 57' (2 : 0).
Targowiska, dnia 22 maja 2010 r., godz. 17:00, widzów 400. Sędziował Mroczek (Mielec).
Skład: Cisek - Klepacki, M. Bąk (ż), Mach (ż)(53' K. Banaś), Gorczyca (ż) - Biały (76' Gałuszka), Pilawa, Ł. Bąk, Gawłowski - Tyrawski, Gierczak (72' Harłacz).
26. Kolejka.
Żurawianka Żurawica 4 : 1 (3 : 1) MKS Kańczuga
Gierczak 8' (1 : 0), M. Bąk 17' (2 : 0), Pilawa 18' (3 : 0), Półtorak 36' (3 : 1), Gawłowski 55' (4 : 1).
Żurawica, dnia 29 maja 20910 r., godz. 17:00, widzów 300. Sędziował Szewczyk (Dębica).
Skład: Cisek - K. Banaś, M. B ak, Klepacki, Gorczyca - Biały (83' Harłacz), Pilawa, Ł. Bąk, Gawłowski - Tyrawski (89' Horodecki), Gierczak (74'Gleń).
27. Kolejka.
Wisłok Wiśniowa 2 : 5 (1 : 2) Żurawianka Żurawica
Gierczak 5' (0 : 1), Kawa 26' (1 : 1), Gierczak 31' (1 : 2), Złotek 63' (2 : 2), Ł. Bąk (wolny) 64' (2 : 3), Gierczak 88' (2 : 4), Tyrawski 90' (2 : 5).
Wiśniowa, dnia 2 czerwca (środa) 2010 r., godz. 17:00, widzów 100. Sędziował Foryt (Łańcut).
Skład: Cisek - Klepacki, M. Bąk, Mach, Gorczyca (ż) - Biały (67' Gałuszka), Ł. Bąk, Pilawa, Gawłowski - Tyrawski (90' Gleń), Gierczak (ż)(90' K. Banaś).
28. Kolejka.
Żurawianka Żurawica 0 : 0 Orzeł Przeworsk
Żurawica, dnia 5 czerwqca 2010 r., godz. 17:00, widzów 700. Sędziował Chmiel (Rzeszów)
Skład: Cisek - K. Banaś (ż), M. Bąk, Mach (ż), Klepacki - Harłacz, Pilawa, Ł. Bąk, Biały (76' Gałuszka) - Gawłowski, Gierczak.
29. Kolejka.
Limblach Zaczernie 0 : 0 Żurawianka Żurawica
Zaczernie, dnia 12 czerwca 2010 r., godz. 17:00, widzów 120. Sędziował Guzik (Krosno)
Sklad: Cisek - Klepacki, M. Bąk (ż), Mach, Gorczyca - Harłacz (65' Gręda), Pilawa, Biały (75' K. Banaś), Gałuszka (80' Gleń) - Gawłowski, Gierczak (ż)(88' Duński).
30. Kolejka.
Żurawianka Żurawica 2 : 2 (1 : 1) Pogoń Leżajsk
Gierczak 6' (1 : 0), Klimek 41' (1 : 1), Gierczak 47' (2 : 1), Staro 58' (2 : 2)
Żurawica, dnia 19 czerwca 2010 r., godz. 17:00, widzów 200. Sędziował Wajda (Przeworsk)
Skład: Cisek - K. Banaś (46' Gręda), Klepacki, Mach, Gorczyca - Harłach, Pilawa, Ł. Bąk (75' Gleń), Biały (64' Gałuszka) - Gawłowski, Gierczak.
Liga Okręgowa JUNIORÓW STARSZYCH 2009/2010
|
|
|||
|
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1. |
Start Pruchnik |
26 |
64 |
102-26 |
2. |
Babiś-Syrenka Roźwienica |
26 |
49 |
72-35 |
3. |
Golbalux Wiązownica |
26 |
48 |
59-36 |
4. |
MKS Radymno |
26 |
48 |
52-37 |
5. |
Żurawianka Żurawica |
26 |
47 |
74-35 |
6. |
Czarni Oleszyce |
26 |
37 |
46-53 |
7. |
LKS Kisielów |
26 |
37 |
50-77 |
8. |
Sokół Sieniawa |
26 |
36 |
56-43 |
9. |
Błękitni Grzęska |
26 |
36 |
50-50 |
10. |
LKS Skołoszów |
26 |
34 |
43-47 |
11. |
Wisłok Świętoniowa |
26 |
30 |
40-63 |
12. |
Roztocze Narol |
26 |
25 |
50-87 |
13. |
Cresovia Krzeczowice |
26 |
19 |
22-63 |
14. |
Wiar Huwniki |
26 |
11 |
19-83 |
Strzelcy bramek dla drużyny Żurawianki:
B.Grad - 20,
R.Wardęga - 14,
M.Lech - 7,
K.Kucharski - 5,
P.Gałuszka -5,
M.Banaś - 4,
K.Banaś - 4,
K.Horak -4,
R.Baran -2,
K.Sośnicki - 2,
T.Gleń -1,
M.Posacki -1,
D.Zabłocki -1.
Klasa A juniorów mł. 2009/2010
RAZEM | |||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Żurawianka Żurawica | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 40-16 |
2. | Bizon Medyka | 16 | 35 | 10 | 5 | 1 | 43-15 |
3. | LKS Ujkowice | 16 | 29 | 8 | 5 | 3 | 33-20 |
4. | Unum Babice | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 25-35 |
5. | Wiar Krówniki | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 34-36 |
6. | Tęcza Kosienice | 16 | 21 | 7 | 0 | 9 | 39-42 |
7. | Czarni Bolestraszyce | 16 | 17 | 4 | 5 | 7 | 26-31 |
8. | Pogoń Małkowice | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 19-34 |
9. | Orzeł Torki | 16 | 8 | 2 | 2 | 12 | 22-52 |
Strzelcy bramek dla drużyny Żurawianki:
Radosław Baran 9,
Robert Wardęga 8,
Wojciech Kostecki 6,
Kamil Kucharski 5,
Grzegorz Beer 4,
Patryk Partyka 2,
Kamil Piejko 1,
Karol Urycz 1.
Klasa Okręgowa Trampkarzy Starszych 2009/2010
|
|||||||
RAZEM | |||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Czuwaj Przemyśl | 18 | 45 | 14 | 3 | 1 | 112-17 |
2. | Żurawianka Żurawica | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 71-12 |
3. | Motor Przemyśl | 18 | 31 | 9 | 4 | 5 | 49-30 |
4. | MKS Radymno | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 48-32 |
5. | Orzeł Przeworsk | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 53-63 |
7. | Hetman Laszki | 18 | 24 | 8 | 0 | 10 | 34-61 |
7. | Piast Tuczempy | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 36-39 |
8. | Czarni Oleszyce | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 41-42 |
9. | Puma Korzenica | 18 | 11 | 3 | 2 | 13 | 32-83 |
10. | Syrenka Roźwienica | 18 | 5 | 1 | 2 | 15 | 19-110 |
Strzelcy bramek dla drużyny Żurawianki:
Paweł Sas - 13,
Kamil Mazur - 13,
Grzegorz Kowal - 13,
Radosław Buksa -11,
Dominik Kucharski - 9,
Kamil Partyka - 3,
Arkadiusz Rajzer - 3,
Marcin Rydel - 2
Wojciech Majewski - 1,
Patryk Walaszek - 1,
Marcin Klęsk - 1,
Kamil Małek - 1.
Liga Młodzików Starszych (Jarosław) 2009/2010 |
|||||||
RAZEM | |||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Nakło/Motor Przemyśl | 14 | 42 | 14 | 0 | 0 | 91-6 |
2. | San Jarosław | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 41-33 |
3. | Sokół Sieniawa | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 55-24 |
4. | MKS Kańczuga | 14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 43-30 |
5. | Ostrovia Wola Buchowska | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 62-51 |
6. | Sanoczanka Święte | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 27-22 |
7. | Żurawianka Żurawica | 14 | 9 | 3 | 0 | 11 | 20-80 |
8. | Fenix Leszno | 14 | 1 | 0 | 1 | 13 | 16-109 |
Strzelcy bramek dla drużyny Żurawianki:
Sylwester Pempuś - 6,
Bartłomiej Buksa - 4,
Kamil Pantoł - 3,
Hubert Wojdylak - 3,
Dominik Biały - 1,
Adrian Hładyłowicz - 1,
Damian Dańczuk - 1,
Daniel Kohut - 1.
|
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Przemyśl | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|