Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Fenix Leszno - Żurawianka Żurawica 4:1
  • Korona Olszany - Wiar Krówniki 1:4
  • Pogórze Dubiecko - Wiar Huwniki 1:0
  • Bizon Medyka - Fort Jaksmanice 2:2
  • LKS Batycze - GKS Orły 2:3
  • Artmax Pikulice - Korona Trójczyce 4:2
  • LKS Nakło - Gwiazda Maćkowice 2:1
  • Orzeł Torki - Tęcza Kosienice 1:1
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. OrlyFan 97
2. Swiss1 96
3. gal_72 94
4. TsVOrlY 87
5. kibic_zuralki 82
6. Typer1928 76
7. Kazimierz4 76
8. SamWieszKto1928 74
9. Jan777 69
10. maniu1998 17

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 627, wczoraj: 311
ogółem: 1 809 020

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Kontakty

Sezon 1973/74

Sezon 1973/74

 

Klasa B 1973/1974 - grupa przemyska
 

Nazwa

Pkt.
1. LZS Medyka 36
2. LZS Ostrów k. Przemy¶la 34
3. LZS Ostrów k. Radymna 34
4. Unia II Sarzyna 30
5. LZS Pawłosiów 30
6. LZS Dynów 30
7. LZS ¦więte 30
8. Polna II Przemy¶l 30
9. LZS Szówsko 24
10. LKS Żurawianka Żurawica 24
11. LZS Sieniawa 24
12. LZS Siedleczka (b) 20
13. LZS Kosienice 14
14. LZS ¦więtoniowa 8

Awans do Klasy A uzyskał zespół LZS Medyka. Spadek do klasy C: LZS Kosienice i LZS ¦więtoniowa.

Klasa B sezonu 1973/74

Nowiny z dnia 10.05.1974 r.

Materiał przygotował Kazimierz Więch.



Strzelcy bramek dla Żurawianki w sezonie 1973/1974:

Kowieszko - 16
Wilowski - 8
Łoza - 8
Spelina - 5
Inglot - 4
Klepacki - 4
Głowacz - 3
Gradowski - 1
B±k W. - 1
Kamler - 1

Wyniki meczów Żurawianki w sezonie 1973/1974

1. Kolejka 05.08.1973
Żurawianka - LZS Kuńkowce 0 :2 (0:1);
skład: Smuk J.- Lenczowski J., Wardęga M., Kamler, Radochoński - Klepacki B., B±k M., Łacina K. - Łacina M., Wilowski J., Spelina

2. Kolejka 12.08. 1973
Bizon Medyka - Żurawianka 4 : 4 (2:3);
bramki: 4 - Wilowski J.
skład: Smuk - Więch K., Wardęga M., Hemon, Gradowski S., - Osiewicz, Łacina K., B±k M. - Żygała T., Wilowski J., Kowieszko.

3. Kolejka 19.08.1973
Czarni Pawłosiów - Żurawianka 1 : 2 (0:1);
bramki: 2 - Kowieszko;
skład: Jacejko R. - Więch K., Wardęga M., Radochoński, Osiewicz - Gradowski S., Łacina K., B±k M., Klepacki B.- Żygała T., Kowieszko.

4. Kolejka 26.08.1973
Żurawianka - Dynovia Dynów 2 : 4 (2:2);
bramki: 1- Wilowski J., 1 - Klepacki B.
skład: Smuk - Więch K., Wardęga M., Radochoński, Osiewicz - Gradowski S., B±k M., Łacina K. - Klepacki B., Wilowski J., Kowieszko.

5. Kolejka 02.09.1973
Budowlani Szówsko - Żurawianka 4 : 2 (3:0);
bramki: 1 - Klepacki B., 1 - Kowieszko;
skład: Smuk - Lenczowski J., Wardęga M., Kamler, Gradowski S.(Więch K.) - B±k M., Spelina, Łacina K.- Klepacki B. - Wilowski J., Kowieszko.

6. Kolejka 09.09.1973 Łęk Ostrów - Żurawianka 0 : 1 (0:0);
bramka: Spelina;
skład: Smuk - Lenczowski J., Wardęga M., Kamler, Gradowski S. - Spelina, Łacina K., Koczapski K. - Wilowski J., Klepacki B., Kowieszko (B±k M.).

7. Kolejka 16.09.1973
Unia II Sarzyna - Żurawianka 4 : 0 (1:0);
skład: Smuk - Więch K., Wardęga M., Kamler, Gradowski S. - Spelina, Łacina K., Koczapski K - Klepacki B., Wilowski J., B±k M. (Gabrysiak).

8. Kolejka 23.09.1973
Żurawianka - LZS ¦więte 1 : 0 (0:0);
bramka: Kowieszko;
skład: Smuk - Lenczowski, Wardęga, Kamler, Radochoński - Spelina, Gradowski S.(Łacina M.), Łacina K. - Klepacki B, Wilowski J., Kowieszko.

9. Kolejka 30.09.1973
Polna II Przemy¶l - Żurawianka 2 : 1 (0:0);
bramka: Gradowski;
skład: Smuk - Więch K., Wardęga M, Kamler, Radochoński (Osiewicz) - Spelina, Gradowski S., Łacina K. - Klepacki B.(Łacina M.), Wilowski J., Kowieszko.

10. Kolejka 07.10.1973
Żurawianka - LZS Siedleczka 4 : 0 (3:0);
bramki: 3 - Wilowski J., 1 - Klepacki B.
skład: Smuk - Lenczowski J.(Łacina M.), Wardęga M., Więch K., Gradowski S. - Kamler, Łacina K., Klepacki B. - Wilowski J., Spelina, Kowieszko.

11. Kolejka 14.10.1973
LZS Sieniawa - Żurawianka 4 : 1 (3:1);
bramka: Klepacki B.;
sklad: Smuk - Więch K., Wardęga M., Gradowski S., Łacona M. - Kamler, Łacina K., Klepacki B. - Wilowski J., (Lenczowski J.), B±k W., Kowieszko.

12. Kolejka 21.10.1973
Żurawianka - LZS ¦więtoniowa 0 : 0
skład: Smuk - Lenczowski J., Kamler, B±k M., Gradowski S. - Spelina (Więch K.), Łacina K., Wajda (Petryczka J.) - Klepacki A., Wilowski J., Kowieszko.

13. Kolejka 28.10.1973
LZS Kosienice - Żurawianka 0 : 1 (0:0);
bramka: Kowieszko;
skład: Smuk - Lenczowski J., Kamler, Radochoński, Więch (ŻygałaT.) - Gradowski S., Łacina K., Wajda - Klepacki A., Łacina M., Kowieszko.

14. Kolejka 31.03.1974
LZS Kuńkowce - Żurawianka 2 : 0 (1:0);
skład: Smuk - B±k M., Kamler, Żygała T., Koczapski K., - Łacina K., Inglot E., Wajda - Wilowski J., Kowieszko, Klepacki A., Spelina.

15. Kolejka 07.04.1974
Żurawianka - Bizon Medyka 0 : 3 (0:1);
skład: Smuk (Fronc) - Lenczowski J., Wardęga M., Kamler, Koczapski K. - Wajda (Podolak L.), Łacina K., Wilowski J. - Inglot E., Kowieszko, B±k M. (Spelina).

16. Kolejka 21.04.1974
Żurawianka - Czarni Pawłosiów 2 : 1 (2:1);
bramki: 1 - Kowieszko, 1 - Inglot E.;
skład: Smuk - Lenczowski J., Wardęga M., Kamler, B±k M, - Łacina K., Wajda, Inglot E.- Kowieszko, Klepacki A. (Podolak L.)(Spelina).

17. Kolejka 28.04.1974
Dynovia Dynów - Żurawianka 1 : 0 (1:0);
skład: Smuk - Więch K., Kamlwer, Wardęga M., Osiewicz - Łacina K., Tchórzewski J. - Inglot E., Koczapski K., Podolak L., Bielas.

18. Kolejka 5.05.1974
Żurawianka - LZS Szówsko 4 : 2 (2:0);
bramki: 1 - Inglot E., 1 - Głowacz A., 2 - Kowieszko;
skład: Fronc - Wardęga M., Kamler, Podolak L., B±k M. - Spelina (¦liwa J.), Łacina K., Inglot E., B±k W., Głowacz A., Kowieszko.

19. Kolejka 12.05.1974
Żurawianka - Łęk Ostrów 0 : 1 ( 0:0);
skład: Smuk - Wardęga M., Kamler, Podolak L., Koczapski K. - Spelina, Wajda, Łacina K. - Inglot E., Łoza L., Klepacki A.

20. Kolejka 10.05.1974
Żurawianka - Unia II Sarzyna 5 : 1 (2:1);
bramki: 2 - Łoza L., 1 - B±k W., 1 - Spelina, 1 - Inglot E.
skład: Smuk - B±k M., Kamler, Podolak L., Wardęga M. - Łacina K., Wajda, Spelina - Łoza L., B±k W., Kowieszko, Inglot E.

21. Kolejka 26.05.1974
LZS ¦więte - Żurawianka 4 : 1 (1:0);
bramka: Łoza L.
skład: Smuk - Wardęga M., Kamler, Podolak L., Domański - Łacina K., Maksym A., Żygała T. - Inglot E., Łoza L., Tchórzewski J.

22. Kolejka 02.06.1974
Żurawianka - Polna II Przemy¶l 3 : 1 (1:0);
bramki: 1 - Kowieszko, 1 - Spelina, 1 - Łoza L.;
skład: Smuk - Wardęga M., Kamler, Podolak L., B±k M. - Łacina K., B±k W., Spelina - Inglot E.( Wajda), Łoza L.., Kowieszko.

23. Kolejka 09.06.1974
LZS Siedleczka - Żurawianka 3 : 4 (1:2);
bramki: 2 - Łoza L., 1 - Inglot E., 1 - Kowieszko;
skład: Smuk - Wardęga M., Kamler, Podolak L., B±k M. - Łacina K., B±k W., Spelina - Inglot E. (Klepacki A.), Łoza L., Kowieszko.

24. Kolejka 16.06.1974
Żurawianka - LZS Sieniawa 3 : 3 (2:2);
bramki: 1 - Kamler, 2 - Łoza L.;
skład: Smuk - Wardęga M., Kamler, Podolak L., B±k M. - Łacina K., B±k W., Spelina J. - Inglot E. (Klepacki A.), Łoza L., Kowieszko.

25. Kolejka 23.06.1974
LZS ¦więtoniowa - Żurawianka 1 : 3 (0:1);
bramki: 3 - Kowieszko;
skład: Smuk - B±k M., Wardęga M., Łacina K., Domański - B±k W., Spelina, Żygała T. - Głowacz A., Kowieszko , Klepacki A.

26. Kolejka 30.06.1974
Żurawianka - LZS Kosienice 7 : 1 (4:1);
bramki: 3 - Kowieszko, 2 - Głowacz A., 2 - Spelina;
skład: Smuk (Fronc) - B±k M., Wardęga M., Żygała T., Domański - Łacina K., Spelina, Klepacki - Inglot E. (Głowacz A.), B±k W., Kowieszko.

¬ródło: Materiały udostępnione przez Kazimierza Więcha



© 2005 Projekt strony - Parkos | www.3d.vt.pl

engine powered by jPORTAL 2

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Fenix LesznoŻurawianka Żurawica
Fenix Leszno 4:1 Żurawianka Żurawica
2018-11-17, 14:00:00
     

Buttony

Kalendarium

21

11-2018

¶roda

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

pi±tek

urodziny Adriana Bajwoluka

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Fenix Leszno 4:1 Żurawianka Żurawica
Korona Olszany 1:4 Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko 1:0 Wiar Huwniki
Bizon Medyka 2:2 Fort Jaksmanice
LKS Batycze 2:3 GKS Orły
Artmax Pikulice 4:2 Korona Trójczyce
LKS Nakło 2:1 Gwiazda Maćkowice
Orzeł Torki 1:1 Tęcza Kosienice

Tabela ligowa