Żurawianka: Pstrąg – Beer, Kowal, Korytko, Mazur (ż) – Biały, Mateusz  Pawłowski, Marek Pawłowski – Baran (ż), Jaroch (80' A.Wardęga), Grad (78' Łaskarzewski).

Sokół: Kukulski – Skała, S.Padiasek, Halejcio –  M.Padiasek(ż), Wróbel (66' Hass), Bursztyka – Zajchowski (86' Ożga), Szewc, Jędryas (80' Misiąg), Tołpa

Sędziował: Jacek Zygmunt (Jarosław).

Wyniki pozostałych meczów:

Cosmos Nowotaniec - Resovia II Rzeszów 5 : 1, Wisłok Strzyżów - Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 : 2, JKS Jarosław - Piast Tuczempy 0 : 1, Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1 : 3, Kolbuszowianka - Przełęcz Dukla 0  : 0,Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 0 : 3 vo

Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania była drużyna gości i dla większości kibiców jedyną niewiadomą była ilość bramek straconych przez młodą ekipę Żurawianki. Nasi zawodnicy nie poddali się jednak tym nastrojom i na boisko wyszli bardzo zmobilizowani. Od pierwszych minut meczu podjęli walkę ze znacznie wyżej notowanym przeciwnikiem. Ambitnie walczyli o piłkę na każdym metrze boiska i nie zamurowali tylko bramki, ale prowadzili otwartą grę. Nikt nie miał wątpliwości, że Sokół jest bardziej poukładanym zespołem i sprawniej operuje piłką, ale mądra gra naszej drużyny w obronie sprawiła, że goście nie mieli zbyt wielu klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Mając problemy z przedostaniem się na czyste pozycje strzeleckie, decydowali się na strzały z dalszej odległości, ale długo nie udało im się pokonać Macieja Pstrąga. W formacji obronnej Żurawianki dwoił się i troił Piotr Korytko, skutecznie uprzykrzając grę napastnikom Sokoła. Pierwszą sytuację mocniej pachnącą bramką goście zmarnowali dopiero w 35 minucie, kiedy to Jędryas przestrzelił będąc 5 metrów przed Pstrągiem. Chwilę później Radosław Baran sfaulował jednego z zawodników gości i arbiter przyznał im rzut wolny z około 25 metrów. Do piłki podszedł Łukasz Bursztyka i plasowanym uderzeniem umieścił ją pod poprzeczką  naszej bramki, mimo próby interwencji naszego bramkarza. Żurawianka próbowała odpowiedzieć, ale wszystkie piłki kierowane do naszych napastników padały łupem spokojnie i pewnie grającej obrony naszych przeciwników. Sokół w końcowych minutach pierwszej połowy stworzył kilka groźnych sytuacji,jednak ich zawodnikom brakło dokładności. Największe zagrożenie z ich strony było po seryjnie wykonywanych rzutach rożnych, ale nasi obrońcy stanęli na wysokości zadania. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Żurawianka starała się przerwywać akcje gości i jak tylko nadarzała się okazja to próbowała swoich szans w ataku. Pierwszy groźniejszy i minimalnie niecelny strzał w kierunku bramki Kukulskiego oddał Mateusz Pawłowski, ale to zawodnicy Sokoła cieszyli się kilka minut później z kolejnego gola. Strzelcem był ponownie Łukasz Bursztyka, który tym razem najwyżej wyskoczył do piłki po dośrodkowaniu swojego kolegi i skuteczną główką umieścił ją w siatce. Nasi zawodnicy nie załamali się takim obrotem sprawy i nadal próbowali nawiązywać walkę, ale Sokół grał bardzo solidnie w obronie i na niewiele pozwalał naszym napastnikom. Najlepszą okazję zmarnował Bogusław Grad w 65 minucie meczu, kiedy po składnej akcji naszej drużyny, otrzymał dokładną piłkę od Krystiana Białego, ale będąc 10 metrów przed bramką, nieczysto ją uderzył wszyscy kibice gospodarzy jęknęli z zawodu. Chwilę później groźnie z rzutu wolnego strzelał B. Jaroch, ale po jego uderzeniu z 30 metrów, piłka przeleciała obok bramki. Kolejne minuty meczu to głównie gra w środkowej strefie boiska i kiedy wydawało się, że przegramy ten mecz 0 : 2, to naszym obrońcom przytrafił się błąd, po którym piłka wpadła wprost pod nogi Wojciecha Tołpy a ten nie zmarnował prezentu i uderzeniem z woleja z około 10 metrów ustalił wynik spotkania. Chwilę później arbiter zakończył ten pojedynek. Wygrała drużyna lepsza, ale cieszą postępy naszych młodych zawodników i wszyscy mamy nadzieję, że ich gra będzie wyglądała jeszcze lepiej a wtedy przyjdzie czas i na zdobycze punktowe.