7 : 4 (3 : 3)

Gole dla Żurawianki: Rodzeń – 5, Piejko - 2.
Żurawianka:
Radziejowski – Łuc, Kozła, Korecki, Szpetman (78’ Harłacz), Piejko, G. Jasiński, Węgrzyn, Zajdel, Owoc, Rodzeń (63’ cz.).

Wyniki pozostałych meczy: Kolejarz Hurko - Grom Wyszatyce 3 : 0 vo, Granica Stubno – Tęcza Kosienice 7 : 0, Fenix Leszno – Rada Orzechowce przełożony na 10.06.2017 r..

Już pierwsza akcja meczu dała prowadzenie gościom. Chwilę później mogło być 0 : 2, ale Radziejowski obronił karnego. Potem wyrównaliśmy po golu Piejki, ale następne minuty należały do gości i wyszli na prowadzenie 1 : 3. Tuż przed przerwą, walcząc do końca, dwa gole Rodzenia, dały nam remis. Po przerwie było przwdziwe wejście smoka Żurawianki. Między 41. a 50. minutą trzy gole zdobył Rodzeń, który wkrótce po czerwonej kartce w 63’minucie pożegnał się z boiskiem.. Goście dopiero w 68 trafili na 6 : 4, ale ostatnie słowo należało do grającej w dziesiątkę Żurawianki. Wtedy to Piejko ustalił wynik spotkania na 7 : 4. W tym meczu nie wystrzegaliśmy się błędów. Były głupie błędy od samego początku, ale podnieśliśmy się. Walczyliśmy, pokazaliśmy charakter i wolę walki. Za to zostaliśmy nagrodzeni, zasłużoną wygraną. Szczególnie w drugiej połowie, graliśmy bardzo mądrze, utrzymując się przy piłce. Za to nalezą się chłopakom słowa uznania.