3 : 1 – Węgrzyn 64’,

4 : 1 – Węgrzyn 77’.
Żurawianka:
Radziejowski - Łuc (41' Szmigielski), Korecki, Kozła, Szpetman (76' Sękowski), Pantoł, Jasiński, Zajdel (70' Harłacz), Węgrzyn (78' Obłoczyński)(ż), Owoc (72' Jabłecki), Piejko.

Wyniki pozostałych meczy: Rada Orzechowce - Grom Wyszatyce 4 : 0, Biało-Czerwoni Kaszyce - Granica Stubno 0 : 1, Tęcza Kosienice - Fenix Leszno.

Drużyna juniorów odniosła zasłużone zwycięstwo nad wiceliderem. W tym meczu byliśmy zespołem lepszym, choć zapewne duży wpływ na grę miały kłopoty kadrowe gości, którzy rozpoczęli mecz w dziewiątkę, a dopiero od 18' doszedł dziesiąty zawodnik. Nie są to jednak nasze problemy. Mimo przewagi, zbyt szybko traciliśmy piłkę, dlatego wynik do przerwy był remisowy. Premierowego gola w naszych barwach strzelił Kozła, a goście wyrównali po rzucie wolnym z narożnika pola karnego. Po przerwie gole zdobywali już tylko gospodarze. Kolejarz opadał z sił, a Żurawianka podkręcała tempo i wynik mógł być nawet wyższy. Ostatecznie wygraliśmy 4:1 i za to należą się chłopakom słowa uznania. Czasem, grając w przewadze, ma się większe problemy, gdyż w głowie już dodajemy sobie zwycięstwo, natomiast dziś mocno stąpaliśmy po boisku i mądrą grą zdobyliśmy 3 punkty. Słowa uznania też dla rywali, za ambitną walkę mimo osłabienia.

Dopisał K.W.:

Zwycięstwo bardzo cieszy, tym bardziej, że po dobrej i mądrej grze, w dobrym stylu. Cieszyć musi również skład, tak pod względem składu osobowego, jak i ilości zawodników rezerwowych. Następny mecz, to bardzo trudny orzech do zgryzienia, ale po ambitnej walce można wiele osiągnąć!