Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Niziny - Żurawianka Żurawica 0:2
  • Jawor Nehrybka - Rada Orzechowce 0:0
  • Fort Jaksmanice - Wesoła Zadąbrowie 4:3
  • Cresovia Kalników - Błyskawica Łuczyce 3:1
  • Gwiazda Maćkowice - Unia Fredropol 2:1
  • Czarni Bolestraszyce - Leśnik Bircza 4:2
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic_zuralki 62
2. Swiss1 58
3. Jan777 52
4. Kazimierz4 51
5. Typer1928 50
6. SamWieszKto1928 50
7. gal_72 49
8. cypis14 47
9. Chris1234 45
10. jaro1916 35

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 262, wczoraj: 834
ogółem: 1 563 114

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Żurawianka Żurawica - Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce - Unia Fredropol
Gwiazda Maćkowice - Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników - Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice - Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka - LKS Niziny

Kontakty

Aktualności

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ŻURAWICA

  • autor: Typer1928, 2017-06-21 20:33

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ŻURAWICA

Wyszatyce 01 – 02. 07. 2017

Kolejność rozgrywania meczy – DZIEŃ I – 01.07.2017

 

Rozstawienie drużyn na koszyki : I , II,

I koszyk: A – Buszkowiczki  B - Żurawica  C - Orzechowce  D - Maćkowice

II koszyk: E – Batycze  F – Wyszatyce  G Bolestraszyce  H - Kosienice.

I Grupa                                                                          II Grupa

A – Buszkowiczki                                                            E – Batycze

B - Żurawica                                                                    F – Wyszatyce

C – Orzechowce                                                              G – Bolestraszyce

D – Maćkowice                                                               H - Kosienice

Reszta w rozwinięciu!

Kolejność rozgrywania meczy:

Grupa I

A – B Buszkowiczki - Żurawica                                           godz. 9:00 – 9:35

A – C Buszkowiczki - Orzechowce                                      godz. 9:40 – 10:15

B – D Żurawica - Maćkowice                                               godz. 10:20 – 10:55

C – D Orzechowce - Maćkowice                                          godz. 11: 00 – 11:35

B – C Żurawica – Orzechowce                                             godz. 11:40 – 12:15

C – D Buszkowiczki – Maćkowice                                       godz. 12:20 – 12:55

Grupa II

E – F Batycze Wyszatyce                                                   godz. 13:00 – 13:35

G – H Bolestraszyce – Kosienice                                        godz. 13:40 – 14:15

E – G Batycze - Bolestraszyce                                            godz. 14:20 – 14:55

F – H Wyszatyce – Kosienice                                             godz. 15:00– 15:35

E – H Batycze Kosienice                                                     godz. 15:40 – 16:15

F – G Wyszatyce - Bolestraszyce                                        godz. 16:30 – 17:05

Mecze półfinału

Mistrz grupy I..- Vicemistrz grupy II                                     godz. 17:10 – 17:45

Vicemistrz grupy II - Mistrz grupy I                                      godz. 17:55 – 18:30

Mecz Finałowy DZIEŃ 2 - 02.07.2017

Zwycięzca I półfinał - Zwycięzca II półfinał - godz. 15:00 – 17:00

Załączniki n stronie Gminy Żurawica:

 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [247]
 

autor: kibic_zuralki 2017-06-26 08:20:24

Profil kibic_zuralki w Futbolowo Podsumowanie sezonu juniorów młodszych / wywiad z trenerem Maciejem Dudą - https://www.youtube.com/watch?v=QuwxBqi0 nrs


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Łęg ŁowceŻurawianka Żurawica
mecz towarzyski
Łęg Łowce   Żurawianka Żurawica
2018-02-17, 11:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS NizinyŻurawianka Żurawica
LKS Niziny 0:2 Żurawianka Żurawica
2017-10-29, 11:00:00
     

Buttony

Kalendarium

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Niziny 0:2 Żurawianka Żurawica
Jawor Nehrybka 0:0 Rada Orzechowce
Fort Jaksmanice 4:3 Wesoła Zadąbrowie
Cresovia Kalników 3:1 Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice 2:1 Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce 4:2 Leśnik Bircza