Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gwiazda Maćkowice - Żurawianka Żurawica
  • Cresovia Kalników - Czarni Bolestraszyce
  • Fort Jaksmanice - Leśnik Bircza 8:1
  • Jawor Nehrybka - Unia Fredropol
  • LKS Niziny - Błyskawica Łuczyce
  • Rada Orzechowce - Wesoła Zadąbrowie
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic_zuralki 93
2. Swiss1 91
3. Kazimierz4 86
4. Typer1928 85
5. gal_72 82
6. SamWieszKto1928 80
7. Jan777 76
8. Chris1234 65
9. cypis14 47
10. jaro1916 35

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 336, wczoraj: 705
ogółem: 1 683 084

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Żurawianka Żurawica - Rada Orzechowce
Wesoła Zadąbrowie - LKS Niziny
Błyskawica Łuczyce - Jawor Nehrybka
Unia Fredropol - Fort Jaksmanice
Leśnik Bircza - Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce - Gwiazda Maćkowice

Kontakty

Aktualności

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ŻURAWICA

  • autor: Typer1928, 2017-06-21 20:33

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ŻURAWICA

Wyszatyce 01 – 02. 07. 2017

Kolejność rozgrywania meczy – DZIEŃ I – 01.07.2017

 

Rozstawienie drużyn na koszyki : I , II,

I koszyk: A – Buszkowiczki  B - Żurawica  C - Orzechowce  D - Maćkowice

II koszyk: E – Batycze  F – Wyszatyce  G Bolestraszyce  H - Kosienice.

I Grupa                                                                          II Grupa

A – Buszkowiczki                                                            E – Batycze

B - Żurawica                                                                    F – Wyszatyce

C – Orzechowce                                                              G – Bolestraszyce

D – Maćkowice                                                               H - Kosienice

Reszta w rozwinięciu!

Kolejność rozgrywania meczy:

Grupa I

A – B Buszkowiczki - Żurawica                                           godz. 9:00 – 9:35

A – C Buszkowiczki - Orzechowce                                      godz. 9:40 – 10:15

B – D Żurawica - Maćkowice                                               godz. 10:20 – 10:55

C – D Orzechowce - Maćkowice                                          godz. 11: 00 – 11:35

B – C Żurawica – Orzechowce                                             godz. 11:40 – 12:15

C – D Buszkowiczki – Maćkowice                                       godz. 12:20 – 12:55

Grupa II

E – F Batycze Wyszatyce                                                   godz. 13:00 – 13:35

G – H Bolestraszyce – Kosienice                                        godz. 13:40 – 14:15

E – G Batycze - Bolestraszyce                                            godz. 14:20 – 14:55

F – H Wyszatyce – Kosienice                                             godz. 15:00– 15:35

E – H Batycze Kosienice                                                     godz. 15:40 – 16:15

F – G Wyszatyce - Bolestraszyce                                        godz. 16:30 – 17:05

Mecze półfinału

Mistrz grupy I..- Vicemistrz grupy II                                     godz. 17:10 – 17:45

Vicemistrz grupy II - Mistrz grupy I                                      godz. 17:55 – 18:30

Mecz Finałowy DZIEŃ 2 - 02.07.2017

Zwycięzca I półfinał - Zwycięzca II półfinał - godz. 15:00 – 17:00

Załączniki n stronie Gminy Żurawica:

 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [279]
 

autor: kibic_zuralki 2017-06-26 08:20:24

Profil kibic_zuralki w Futbolowo Podsumowanie sezonu juniorów młodszych / wywiad z trenerem Maciejem Dudą - https://www.youtube.com/watch?v=QuwxBqi0 nrs


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Gwiazda MaćkowiceŻurawianka Żurawica
Gwiazda Maćkowice   Żurawianka Żurawica
2018-05-27, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Żurawianka ŻurawicaWesoła Zadąbrowie
Żurawianka Żurawica 2:3 Wesoła Zadąbrowie
2018-05-20, 14:00:00
     

Buttony

Kalendarium

27

05-2018

niedziela

14:00 Gwiazda - Żurawianka

28

05-2018

pon.

urodziny Januszczaka

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

01

06-2018

piątek

02

06-2018

sobota

urodziny Jędyczowskiego

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Gwiazda Maćkowice Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników Czarni Bolestraszyce
Fort Jaksmanice 8:1 Leśnik Bircza
Jawor Nehrybka Unia Fredropol
LKS Niziny Błyskawica Łuczyce
Rada Orzechowce Wesoła Zadąbrowie