真rawianka: Sowa (46’Pstr庵) – Zab這cki, Bana, Gaw這wski, Podolak – Górniak, Kohut (), Partyka, Bia造 ( 89’ P. Pstr庵) - K. Bajwioluk (46’ Majcher), Mazur.

Cresovia: Choma – ㄆka, Kurek (65’ Kowalów), Niedziela (82’ M. Hajduk), Senejkow – Solarczyk, D. Szkó趾a (), 安irk, Polny () – Bufan, P. Szkó趾a.

S璠ziowa: Bart這miej Galanty (Przemy郵).

Widzów: 100.

Wyniki pozosta造ch meczy: Unia Fredropol - Rada Orzechowce 6 : 1, Le郾ik Bircza – LKS Niziny 1 : 1, B造skawica ㄆczyce - Weso豉 Zad帳rowie 1 : 3, Czarni Bolestraszyce - Jawor Nehrybka 0 : 1, Gwiazda Ma熥owice - Fort Jaksmanice 0 : 2.

Nim rozpocz掖 si mecz w 真rawicy wiedzieli鄉y o wyniku bardzo wa積ego meczu w Ma熥owicach, gdzie dotychczasowy lider niespodziewanie przegra na w豉snym boisku z Fortem Jaksmanice 0 : 2, co rysowa這 przed 真rawiank szans wyj軼ia na czo這 tabeli. Nie wiem czy ta sensacyjna wiadomo嗆 wp造n窸a na zespó gospodarzy, którzy ju w pierwszej minucie stracili bramk z oko這 25-30 metrów po strzale z rzutu wolnego Jacka Polnego. Bramka ta niemal zupe軟ie sparali穎wa豉 zespó 真rawianki, który by t貫m zespo逝 sprzed tygodnia w ㄆczycach. W polu faktycznie gospodarze mieli wi璚ej z gry, ale faktycznie nie stworzyli 瘸dnej sytuacji strzeleckiej pod bramk Chomy. Go軼ie prowadz帷 jedn bramk, przy miernej postawie miejscowych ograniczali si do kontr z wykorzystaniem szybkiego i przebojowego Ukrai鎍a Jurija Bufana, co powa積ie kilkakrotnie zagra瘸這 bramce Sowy do przerwy i M. Pstr庵a po przerwie. Na nieszcz窷cie, jeszcze w 50’ minucie stracili鄉y drug bramk, co zapowiada這 pora磬. Tym bardziej, 瞠 真rawiance pomimo przewagi w polu gra si nie klei豉, a go軼ie nieustannie zacz瘭i gr spowalnia, co w konsekwencji si na nich zem軼i這. Najpierw w do嗆 niegro幡ej sytuacji pod bramk Chomy, po faulu na Partyce s璠zia pokaza na wapno w 70’ minucie meczu, co wykorzysta na 1 : 2 Kohut i wtedy rozpocz掖 si prawdziwy horror dla obu dru篡n. Gospodarze niczym Feniks z popioów wynie郵i si na wy篡ny energii, naciskaj帷 wszystkich przez wszystkich na ca造m boisku. Im wi瘯sza by豉 presja, tym bardziej go軼ie s豉bli i w 79’ minucie Mazur strza貫m z 15 metrów doprowadzi do remisu, a nast瘼nie pod bramk go軼i niczym huragan nacierali gospodarze. Po paru minutach by這 ju 3 : 2 dla 真rawianki pod strzale g這w Kohuta w 83’ minucie. Na tym nie koniec, bo w 87’ minucie Bia造 znalaz si sam na sam z bramkarzem i z 10-ciu metrów zamiast strzeli lekko w dowolny róg, hukn掖 jak z armaty nad poprzeczk. Z takiego prezentu go軼ie natychmiast skorzystali i ostatkiem si, s逝sznie desperacko poszli do przodu i przy przed逝瞠niu czasu gry o 4 minuty pod bramk Pstr庵a obserwowali鄉y obron Cz瘰tochowy, zako鎍zon ko鎍owym gwizdkiem s璠ziego. Potwierdzi豉 si jeszcze raz stara prawda, 瞠 jak si nie wykorzystuje setk, to mo積a straci wiele. Takie dwa przypadki w przed逝穎nych czasie gry mieli鄉y z Fortem, kiedy stracili鄉y zwyci瘰two i o ma造 krok pozbawiliby鄉y si remisu, a teraz zamiast zwyci瘰twa móg by remis! Powiadaj, 瞠 zwyci瞛ców si nie s康zi, ale opisa te fakty oraz przestrzega mo積a!