Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Niziny - Żurawianka Żurawica 0:2
  • Jawor Nehrybka - Rada Orzechowce 0:0
  • Fort Jaksmanice - Wesoła Zadąbrowie 4:3
  • Cresovia Kalników - Błyskawica Łuczyce 3:1
  • Gwiazda Maćkowice - Unia Fredropol 2:1
  • Czarni Bolestraszyce - Leśnik Bircza 4:2
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic_zuralki 62
2. Swiss1 58
3. Jan777 52
4. Kazimierz4 51
5. Typer1928 50
6. SamWieszKto1928 50
7. gal_72 49
8. cypis14 47
9. Chris1234 45
10. jaro1916 35

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 401, wczoraj: 760
ogółem: 1 534 841

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Żurawianka Żurawica - Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce - Unia Fredropol
Gwiazda Maćkowice - Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników - Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice - Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka - LKS Niziny

Kontakty

Aktualności

Podsumowanie rundy jesiennej przemyskiej B klasy sezonu...

  • autor: Typer1928, 2017-11-01 09:23
Podsumowanie rundy jesiennej przemyskiej B klasy sezonu 2017/18

Przed rozpoczęciem sezonu upatrywano za głównych faworytów Wesołą Zadąbrowie, Unię Fredropol i Gwiazdę Maćkowice, a także Fort Jaksmanice i ewentualnie Żurawiankę Żurawica lub Jawor Nehrybka. Nikt nie spodziewał się, że do tego grona dołączy zespół z LKS Niziny, nie mylić nazwy miejscowości z wynikami tej drużyny w latach poprzednich! Zespół ten stał się postrachem dla wielu, który wraz z Cresovią Kalników jest poważnym kandydatem do awansu. Niespodzianką in minus jest postawa Jaworu Nehrybka i Czarnych Bolestraszyce. Ciekawym zjawiskiem minionych rozgrywek jest fakt, że pierwsza trójka w tabeli posiada gorsze wyniki na własnym boisku niż na wyjazdach i każda z tych drużyn przegrała na swoim boisku ważne mecze z konkurentami do awansu! Gwiazda przegrała z Fortem, Fort z LKS Niziny, a Żurawianka z Gwiazdą Maćkowice oraz zremisowała z Fortem! Cresowia przegrała również u siebie z Gwiazdą, Wesoła z Cresovią, LKS Niziny z Cresovią i Żurawianką, a Unia z Żurawianką. Ciekawie zapowiadają się wiosenne rewanże tych drużyn, gdyż do trójki awansujących pretenduje aż 7 zespołów! Bramek strzelono łącznie 274, w tym pięć samobójczych. Najlepszym strzelcem okazał się Paweł Trojnar z Wesołej Zadąbrowie, który zdobył aż 21 bramek i wyraźnie wyprzedził drugiego Radosława Buksę z Gwiazdy Maćkowice strzelającego do siatki przeciwników tylko 12 razy! Duża ilość zespołów, które mają szansę do wiosennego awansu zapowiada niezwykle zaciętą rywalizację, co oczywiście musi cieszyć, ale martwić musi stan dyscypliny, ilość ukaranych zawodników i ilość nałożonych kar. Ogółem ukarano 13 zawodników bezpośrednio czerwonymi kartkami w 14 przypadkach (jeden dwukrotnie – Piotr Baran z Wesołej Zadąbrowie). Żółtymi kartkami ukarano 104 zawodników w 160 przypadkach! Najlepszą drużyna pod tym względem jest Błyskawica Łuczyce, a najgorszą Fort Jaksmanice!

Pełne dane przeprowadzonej analizy podaję w rozwinięciu!

Tabela końcowa na koniec rundy jesiennej:

  1. Gwiazda Maćkowice – 30 pkt. 37 : 6 br.
  2. Foert Jaksmanice – 28 pkt. 38 : 12 br.
  3. Żurawianka Żurawica –  25 pkt. 40 : 11 br.
  4. Cresovia Kalników – 22 pkt. 24 : 14 br.
  5. Wesoła Zadąbrowie – 21 pkt. 35 : 16 br.
  6. LKS Niziny – 20 pkt. 27 : 17 br.
  7. Unia Fredropol – 17 pkt. 25 : 20 br.
  8. Jawor Nehrybka – 10 pkt. 5 : 33 br.
  9. Czarni Bolestraszyce – 7 pkt. 11 : 31 br.
  10. Leśnik Bircza – 7 pkt. 15 : 30 br.
  11. Rada Orzechowce –  5 pkt. 8 : 44 br.
  12. Błyskawica Łuczyce -  0 pkt. 9 : 40 br.

Tabela wyników na własnym boisku:

  1. Wesoła Zadąbrowie – 15 pkt. 24 : 5 br.
  2. Unia Fredropol – 13 pkt. 15 : 6 br.
  3. Fort Jaksmanice – 12 pkt. 18 : 7 br.
  4. Cresovia Kalników – 12 pkt. 14 : 6 br.
  5. Gwiazda Maćkowice – 12 pkt. 9 : 4 br.
  6. Żurawianka Żurawica – 10 pkt. 18 : 7 br.
  7. LKS Niziny – 10 pkt. 15 : 9 br.
  8. Czarni Bolestraszyce – 7 pkt. 10 : 8 br.
  9. Jawor Nehrybka – 7 pkt. 3 : 10 br.
  10. Rada Orzechowce – 3 pkt. 5 : 28 br.
  11. Leśnik Bircza – 1 pkt. 3 : 14 br.
  12. Błyskawica Łuczyce – 0 pkt. 5 : 28

Tabela wyników na obcym boisku:

  1. Gwiazda Maćkowice – 18 pkt. 28 : 2 br.
  2. Fort Jaksmanice – 16 pkt. 20 : 5 br.
  3. Żurawianka Żurawica – 15 pkt. 22 : 4 br.
  4. LKS Niziny – 10 pkt. 12 : 8 br.
  5. Cresovia Kalników – 10 pkt. 10 : 8 br.
  6. Wesoła Zadąbrowie – 6 pkt. 11 : 11 br.
  7. Leśnik Bircza – 6 pkt. 12 : 16 br.
  8. Unia Fredropol – 4 pkt. 10 : 14 br.
  9. Jawor Nehrybka – 3 pkt. 2 : 23 br.
  10. Rada Orzechowce – 2 pkt. 3 : 16 br.
  11. Błyskawica Łuczyce – 0 pkt. 4 : 12 br.
  12. Czarni Bolestraszyce -  0 pkt.  1 : 23 br.

Najlepsi strzelcy ogółem:

21 – Paweł Trojnar (Wesoła)

12 – Radosław Buksa (Gwiazda)

11 – Mateusz Gołębiowski (Fort)

10 – Kmil Mazur (Żurawianka), Artur Ścigaj (Fort)

9 – Mateusz Zagulak (Cresovia)

8 – Tomasz Sidor (Gwiazda)

7 – Dawid Kamler (Żurawianka), Łukasz Kulikowski (Gwiazda)

6 – Paweł Duński (Unia), Artur Karbowniczyn (Wesoła),

5 – Łukasz Antonik (Niziny), Bartłomiej Domaradzki (Fort), Daniel Niewiadowski (Unia), Andrzej Senejkow (Cresovia), Jakub Szydłowski (Rada),

4 – Daniel Kohut (Żurawianka), Krystian Kościk (Niziny), Michał Kowalczyk (Leśnik), Patryk Partyka (Żurawianka),  Adrian Pelc (Niziny), Konrad Pelc (Unia),  Jacek Polny (Cresovia), Krzysztof Świszcz (Wesoła),

3 – Krzysztof Bajwoluk (Żurawianka), Arkadiusz Bem (Unia), Dominik Biały Żurawianka), Jurij Bufan (Cresovia), Dawid Chrapek (Jawor), Daniel Cielewicz (Błyskawica), Bartosz Czechowicz (Niziny), Łukasz Gierusa (Czarni), Piotr Jaroch (Niziny), Jarosław Kaszycki (Czarni), Grzegorz Kazimierz (Unia), Rafał Piasny (Błyskawica), Rafał Sielski (Czarni)

2 – Piotr Barszczak (Gwiazda), Karol Domaradzki (Fort), Arkadiusz Droń (Fort), Jarosław Gawłowski (Żurawianka), Krzysztof Grodecki (Leśnik), Marcin Hryniszyn (Rada), Kamil Kucharski (Żurawianka), Sebastian Musz (Niziny), Adrian Rożnowski (Cresovia), Arkadiusz Sowa (Unia), Miłosz Urban (Fort),

1 – Lucjan Bachurski (Wesoła), Adrian Bajwoluk (Żurawianka), Arkadiusz Bal (Unia), Janusz Baran (Błyskawica), Andrzej Beer (Żurawianka), Mateusz Bielech (Czarni), Krystian Bytnar (Niziny), Patryk Chrapek (Jawor), Przemysław Cybulski (Leśnik), Patryk Gancarz (Wesoła), Marcin Górniak (Żurawianka), Kamil Gudzela (Niziny), Paweł Jasiewicz (Gwiazda), Przemysław Kasprzyk (Rada), Damian Kazieczko (Niziny), Zbigniew Kopeć (Unia), Mateusz Koralewicz (Fort), Łukasz Krawiec (Czarni), Grzegorz Krupa (Czarni), Paweł Krztoń (Gwiazda), Kamil Lechowicz (Leśnik), Patryk Leszczawski (Leśnik), Krzysztof Łuc (Gwiazda), Paweł Maculak (Leśnik), Konrad Majcher (Żurawianka), Kamil Majchrowski (Błyskawica), Piotr Mazur (Fort), Krystian Murawski (Czarni), Damian Nikholz (Niziny), Damian Noga (Fort), Kacper Nuckowski (Niziny), Maciej Ochman (Leśnik), Michał Pacławski (Leśnik), Fabian Popowniak (Leśnik), Łukasz Siedlaczek (Gwiazda), Patryk Serwański (Fort), Mateusz Słowik (Wesoła), Marcin Solarczyk (Cresovia), Paweł Stadnik (Gwiazda), Sebastian Szczerbicki, Piotr Szyndler (Gwiazda), Marcin Wasyliszyn (Leśnik), Łukasz Wojdyło (Fort), Bartłomiej Zacharuś (Wesoła), Arkadiusz Zięba (Gwiazda).

Najlepsi strzelcy w drużynach:

Błyskawica Łuczyce (4):

Daniel Cielewicz – 3

Rafał Piasny - 3

Janusz Baran – 1

Kamil Majchrowski – 1

Cresovia Kalników (6):

Mateusz Zagulak – 9

Andrzej Senejkow – 5

Jacek Polny - 4

Jurij Bufan - 3

Adrian Rożnowski - 2

Marcin Solaczyk - 1

Czarni Bolestraszyce (7):

Łukasz Gierula – 3

Jarosław Kaszycki – 2

Rafał Sielski - 2

Mateusz Bielech - 1

Łukasz Krawiec – 1

Grzegorz Krupa – 1

Krystian Murawski - 1

Fort Jaksmanice (11):

Mateusz Gołębiowski – 11

Artur Ścigaj - 10

Bartłomiej Domaradzki – 5

Karol Domaradzki - 2

Arkadiusz Droń – 2

Miłosz Urban - 2

Mateusz Koralewicz - 1

Piotr Mazur – 1

Damian Noga - 1

Patryk Serwański - 1

Łukasz Wojdyło - 1

Gwiazda Maćkowice (11):

Radosław Buksa – 12

Tomasz Sidor – 8

Łukasz Kulikowski - 7

Piotr Barszczak - 2

Paweł Jasiewicz – 1

Paweł Krztoń - 1

Krzysztof Łuc - 1

Łukasz Seedlaczek - 1

Paweł Stadnik - 1

Piotr Szyndler - 1

Arkadiusz Zięba – 1

Jawor Nehrybka (3):

Dawid Chrapek – 3

Patryk Chrapek – 1

Sebastian Szczerbicki - 1

Leśnik Bircza (10):

Michał Kowalczyk – 4

Krzysztof Grodecki - 2

Przemysław Cybulski - 1

Kamil Lechowicz – 1

Patryk Leszczawski - 1

Paweł Maculak - 1

Maciej Ochman – 1

Michał Pacławski - 1

Fabian Popowniak – 1

Marcin Wasyliszyn - 1

LKS Niziny (11):

Łukasz Antonik – 5

Krystian Kościk – 4

Adrian Pelc - 4

Bartosz Czechowicz – 3

Piotr Jaroch – 3

Sebastian Musz - 2

Krystian Bytnar - 1

Kamil Gudzela - 1

Damian Kazieczko - 1

Damian Nikholz – 1

Kacper Nuckowski - 1

Rada Orzechowce (3):

Jakub Szydłowski - 5

Marcin Hryniszyn – 2

Przemysław Kasprzyk - 1

Unia Fredropol (8):

Paweł Duński – 6

Daniel Nienadowski – 5

Konrad Pelc – 4

Arkadiusz Bem – 3

Grzegorz Kazimierz – 3

Arkadiusz Sowa - 2

Arkadiusz Bal – 1

Zbigniew Kopeć - 1

Wesoła Zadąbrowie (7):

Paweł Trojnar – 21

Artur Karbowniczyn – 6

Krzysztof Świszcz - 4

Lucjan Bachurski – 1

Patryk Gancarz – 1

Mateusz Słowik - 1

Bartłomiej Zacharuś - 1

Żurawianka Żurawica (12):

Kamil Mazur – 10

Daniel Kamler – 7

Daniel Kohut - 4

Patryk Partyka - 4

Krzysztof Bajwoluk – 3

Dominik Biały – 3

Jarosław Gawłowski – 2

Kamil Kucharski - 2

Adrian Bajwoluk  - 1

Andrzej Beer - 1

Marcin Górniak - 1

Konrad Majcher – 1

 

Samobójcza:

Paweł Łakomski (Jawor) dla Żurawianki

Krystian Stachura (Rada) dla Leśnika

Jacek Bednarz (Błyskawica) dla LKS Niziny

Przemysław Cybulski (Leśnik) dla Gwiazdy

 

Kartki w drużynach:

Ogółem czerwone: 13/14

Ogółem żółte: 104/160

Błyskawica Łuczyce: 5/8

Czerwone: 0

Żółte: 5/8

Janusz Baran - 1

Marcin Błoński – 2

Dominik Cap - 1

Rafał Piasny – 3

Rafał Wielgos - 1

Cresovia Kalników: 8/12

Czerwone: 0

Żółte: 8/12

Arkadiusz Kalawski – 1

Andrzej Łuka - 1

Jacek Polny – 3

Adrian Rożnowski – 1

Andrzej Senejkow - 1

Marcin Solarczyk - 1

Dawid Szkółka – 3

Paweł Szkółka - 1

Czarni Bolestraszyce: 7/10

Czerwone: 1/1

Krzysztof Radochoński - 1

Żółte: 6/8

Krystian Murawski - 2

Grzegorz Partyka – 1

Krzysztof Radochoński - 1

Krystian Szczęsny – 2

Tomasz Szczęsny – 1

Sebastian Wytrykusz - 1

Fort Jaksmanice: 17/26

Czerwone: 3/3

Arkadiusz Droń – 1

Marcin Skupień – 1

Artur Ścigaj - 1

Żółte: 14/20

Jakub Babiak - 1

Bartłomiej Domaradzki - 1

Daniel Gajda – 2

Mateusz Gołębiowski - 1

Paweł Halendy - 1

Mateusz Koralewicz - 1

Kacper Kuźniar - 1

Piotr Mazur – 1

Damian Noga - 1

Patryk Serwański - 1

Marcin Skupień – 3

Artur Ścigaj - 2

Miłosz Urban – 3

Łukasz Wojcieszek - 1

Gwiazda Maćkowice: 10/18

Czerwone: 1/1

Łukasz Kulikowski - 1

Żółte: 9/16

Piotr Barszczak – 2

Radosław Buksa - 1

Krystian Kijanka – 1

Paweł Krztoń - 1

Łukasz Kulikowski - 2

Łukasz Machunik – 1

Arkadiusz Partyka - 3

Krzysztof Sidor – 2

Tomasz Sidor - 3

Jawor Nehrybka: 6/9

Czerwone: 1/1

Hubert Domin - 1

Żółte: 5/7

Rafał Chmiel – 1

Mateusz Habyk – 2

Patryk Kowal – 2

Maciej Lizut – 1

Piotr Stajnmec - 1

Leśnik Bircza: 12/20

Czerwone: 2/2

Michał Kowalczyk – 1

Dawid Pankiewicz - 1

Żółte: 10/16

Oskar Cybulski - 1

Przemysław Cybulski - 2

Karol Feduń – 2

Michał Kowalczyk - 1

Kamil Lechowicz – 4

Dawid Pankiewicz - 1

Fabian Popowniak - 2

Grzegorz Stadnik – 1

Paweł Wandrowski – 1

Maciej Wziątek - 1

LKS Niziny: 12/14

Czerwone: 0

Żółte: 12/14

Łukasz Antonik - 1

Jakub Czechowicz - 1

Piotr Gęsiorski – 2

Kamil Gudzela - 1

Piotr Jaroch - 1

Damian Kazieczko – 1

Krystian Kościk – 1

Sylwester Kuter - 1

Sebastian Musz – 1

Aleksander Noga - 1

Damian Nikholz – 1

Adrian Pelc - 2

Rada Orzechowce: 6/10

Czerwone: 0

Żółte: 6/10

Andrzej Kaczmarek - 1

Tomasz Kasprzyk – 3

Bartosz Rabski - 1

Mariusz Rywak - 2

Krystian Stachura – 2

Jakub Szydłowski - 1

Unia Fredropol: 13/22

Czerwone: 0

Żółte: 13/22

Jarosław Chuchra - 1

Paweł Duński - 2

Grzegorz Kazimierz – 3

Zbigniew Kopeć - 1

Łukasz Korniak – 3

Grzegorz Kowal - 2

Mateusz Kurzyński – 1

Sebastian Madziar - 1

Konrad Pelc – 4

Jakub Sosenko - 1

Arkadiusz Sowa - 1

Patryk Wasylik - 1

Kacper Winiarski - 1

Wesoła Zadąbrowie: 9/16

Czerwone: 1/2

Piotr Baran - 2

Żółte: 8/12

Piotr Baran – 3

Łukasz Delikt – 1

Patryk Gancarz - 1

Łukasz Przybyszek – 1

Dawid Szybiak – 2

Paweł Trojnar - 1

Marcin Wojtowicz – 1

Bartłomiej Zacharuś - 2

Żurawianka Żurawica:12/23

Czerwone: 4/4

Adrian Bajwoluk - 1

Dawid Kamler – 1

Kamil Mazur - 1

Tomasz Szymański - 1

Żółte: 8/15

Adrian Bajwoluk – 1

Krzysztof Bajwoluk - 1

Daniel Kohut – 5

Konrad Majcher - 1

Kamil Mazur - 2

Patryk Partyka - 1

Łukasz Wrona – 2

Dawid Zabłocki – 2

Tabela

Błyskawica Łuczyce – 8

Jawor Nehrybka - 9

Czarni Bolestraszyce – 10

Rada Orzechowce - 10

Cresovia Kalników - 12

LKS Niziny - 16

Wesoła Zadąbrowie – 16

Gwiazda Maćkowice - 18

Leśnik Bircza – 20

Unia Fredropol - 22

Żurawianka Żurawica – 23

Fort Jaksmanice - 26


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [258]
 

autor: kibic_zuralki 2017-11-02 09:15:18

Profil kibic_zuralki w Futbolowo Misja Żurawianka odcinek 12 - https://www.youtube.com/watch?v=C14stQkb y-g


autor: kibic_zuralki 2017-11-09 18:09:54

Profil kibic_zuralki w Futbolowo Misja Żurawianka - odcinek 13 - https://www.youtube.com/watch?v=63bkzgS2 z_g


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Łęg ŁowceŻurawianka Żurawica
mecz towarzyski
Łęg Łowce   Żurawianka Żurawica
2018-02-17, 11:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS NizinyŻurawianka Żurawica
LKS Niziny 0:2 Żurawianka Żurawica
2017-10-29, 11:00:00
     

Buttony

Kalendarium

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

22

12-2017

piątek

23

12-2017

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Niziny 0:2 Żurawianka Żurawica
Jawor Nehrybka 0:0 Rada Orzechowce
Fort Jaksmanice 4:3 Wesoła Zadąbrowie
Cresovia Kalników 3:1 Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice 2:1 Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce 4:2 Leśnik Bircza