Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Niziny - Żurawianka Żurawica 0:2
  • Jawor Nehrybka - Rada Orzechowce 0:0
  • Fort Jaksmanice - Wesoła Zadąbrowie 4:3
  • Cresovia Kalników - Błyskawica Łuczyce 3:1
  • Gwiazda Maćkowice - Unia Fredropol 2:1
  • Czarni Bolestraszyce - Leśnik Bircza 4:2
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic_zuralki 62
2. Swiss1 58
3. Jan777 52
4. Kazimierz4 51
5. Typer1928 50
6. SamWieszKto1928 50
7. gal_72 49
8. cypis14 47
9. Chris1234 45
10. jaro1916 35

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 274, wczoraj: 1101
ogółem: 1 593 465

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Żurawianka Żurawica - Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce - Unia Fredropol
Gwiazda Maćkowice - Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników - Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice - Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka - LKS Niziny

Kontakty

Aktualności

Badania lekarskie dla zawodników!!!

  • autor: jaro1916, 2018-01-24 23:18

Ludowy Klub Sportowy Żurawianka Żurawica organizuje badania lekarskie dla zawodników naszego klubu, które zostaną przeprowadzone przez lekarza medycyny sportu w NZOZ "MEDYK"   w Żurawicy ul. Marcina Króla 3.

Terminy wyznaczone na pierwsze półrocze 2018 roku:

  • 6 luty, wtorek – od godz. 08:00 (badania całe: krew i mocz)
  • 27 luty, wtorek – od godz. 16:00 (badania połówkowe)

UWAGA!

Na badanie zawodnicy przynoszą pojemnik z moczem i muszą być na czczo.

Zawodnik niepełnoletni na badanie przychodzi razem z rodzicem!

Data ważności badania to 6 miesięcy (to jedyne terminy w tym półroczu – termin następnych badań to sierpień/wrzesień 2018r.). Posiadanie aktualnych badań jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w zajęciach sportowych.

Lista zawodników, których badania odbędą się w dniu:

  • 6 luty, wtorek – od godz. 08:00 (badania całe: będzie pobierana krew i należy przynieść mocz do badania)

Junior młodszy:

  1. Jacuła Sebastian
  2. Januszczak Kamil
  3. Jasiński Grzegorz
  4. Jasiński Hubert
  5. Jabłecki Arkadiusz
  6. Kozła Kacper
  7. Łuc Karol
  8. Owoc Jakub
  9. Pantoł Jakub
  10. Radziejowski Mikołaj
  11. Szela Paweł
  12. Szmigielski Sebastian
  13. Szpetman Jakub
  14. Węgrzyn Michał
  15. Zabłocki Michał

Młodzik:

  1. Łamasz Patryk
  2. Piekarski Karol

Żak:

  1. Seryło Szymon
  2. Gęsiorski Mikołaj

Dodatkowo zawodnicy niżej wymienieni mają na badanie przynieść od lekarza rodzinnego skierowanie do poradni medycyny sportowej oraz wypełnioną kartę: Informacja o stanie zdrowia pacjenta(...) (do pobrania u trenera lub w Ośrodku Zdrowia)

Junior młodszy:

  1. Kamiński Kamil
  2. Miśkiewicz Bartosz
  3. Paradowski Kamil
  4. Tomas Jakub
  5. Obłoczyński Paweł

Żak:

  1. Rywak Kacper
  2. Rywak Dawid

 

Lista zawodników, których badania odbędą się w dniu:

  • 27 luty, wtorek – od godz. 16:00 (badania połówkowe)

Junior młodszy:

  1. Jacuła Kamil
  2. Kuźniar Aleksander
  3. Zając Michał

Młodzik:

  1. Badlik Michał
  2. Burak Oskar
  3. Florek Kacper
  4. Hrynkiewicz Kacper
  5. Jasiński Piotr
  6. Jasiński Tomasz
  7. Lenart Konrad
  8. Partyka Szymon
  9. Podwyszyński Karol
  10. Szurdak Szymon
  11. Radoń Bartłomiej
  12. Hrynkiewicz Wiktor

Żak:

  1. Szary Wiktoria
  2. Żygała Patryk
  3. Dec Wiktor
  4. Tywoniuk Filip
  5. Kud Gracjan
  6. Jasiński Aleksander
  7. Maksymowicz Jakub
  8. Górniak Jakub
  9. Gołębiowski Gabriel
  10. Łacina Jan
  11. Jucha Kacper

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [30]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Łęk OstrówŻurawianka Żurawica
mecz towarzyski
Łęk Ostrów   Żurawianka Żurawica
2018-02-24, 11:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Łęg ŁowceŻurawianka Żurawica
Łęg Łowce 3:3 Żurawianka Żurawica
2018-02-18, 11:00:00
     
mecz towarzyski

Buttony

Kalendarium

20

02-2018

wtorek

21

02-2018

środa

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Niziny 0:2 Żurawianka Żurawica
Jawor Nehrybka 0:0 Rada Orzechowce
Fort Jaksmanice 4:3 Wesoła Zadąbrowie
Cresovia Kalników 3:1 Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice 2:1 Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce 4:2 Leśnik Bircza