真rawianka: M. Pstr庵 –  Zab這cki, Gaw這wski, G. Beer, Szyma雟ki (75’ Skiba) – Bia造 (82’ P. Pstr庵), Kamler (45’ K. Kucharski), Kohut, Partyka  – A. Bajwoluk (82’ Wrona)(), K. Bajwoluk (45’ Mazur).

Le郾ik: Wa貫cki – Domowicz, Kruk, B,. Wi郾iowski, M. Pasierb (75’ Siewarga)– M. Grodecki, M. Pas豉wski, Galanty, K. Grodecki – Lechowicz (54’ Fedków), Z. Wi郾iowski.

S璠ziowa: Ireneusz Ma造sz (Przemy郵).

Widzów: 100.

W pozosta造ch meczach graj: Fort Jaksmanice – Rada Orzechowce 4 : 0, Cresovia Kalników - Weso豉 Zad帳rowie 1 : 3, Gwiazda Ma熥owice – B造skawica ㄆczyce 2 : 2, Czarni Bolestraszyce - Unia Fredropol 1 : 3, Jawor Nehrybka – LKS Niziny 0 : 2.

真rawianka wygra豉 pewnie, maj帷 gównie w pierwszej cz窷ci znaczna przewag, która nie potrafi豉 wykorzysta. Przyk豉dem mo瞠 by nieznana bramka w 25’ minucie przez A. Bajwuluka, który b璠帷 na spalonym nie móg bra udzia逝 w grze i nie powinie pi趾i zmierzaj帷ej nieuchronnie do bramki dodatkowo dobija i dlatego s璠zia po konsultacji z boczna s璠zin jej nie uzna. Podobnie by po przerwie, gdy pi趾 odbit od s逝pka Mazur przy strzale stoj帷 na linii ko鎍owej boiska nie móg jej strzela do bramki, bo w momencie strza逝 by na pozycji spalonej. Jeszcze raz w II cz窷ci gry powtórzy豉 si podobna sytuacja. Sytuacji strzeleckich gospodarze mieli znacznie wi璚ej ni przyjezdni, ale nic z tego nie wysz這. Wygrana cieszy, bo to jest najwa積iejsze. Sensacyjnie zako鎍zony mecz w Ma熥owicach doprowadzi do zmiany lidera na rzecz Fortu Jaksmanice. W nast瘼nej kolejce Fort jedzie do Nizin, Gwiazda do Weso貫j a 真rawianka do Nehrybki. Wyniki tych trzech par mog doprowadzi do sytuacji bardzo ciekawej w czoówce, czego absolutnie nie mo積a wykluczy. Gwiazda mo瞠 鄉ia這 przegra w Zad帳rowiu, a Fort w Nizinach. Wygrana 真rawianki w Nehryce, spowoduje, 瞠 Fort, 真rawianka i Gwiazda b璠 mie po 31 punktów, Weso豉 27 i Niziny 26. Zapowiada si ciekawa wiosna i oby szcz窷liwa dla 真rawianki!