真rawianka: M. Pstr庵 –  Zab這cki (63’ R. Ward璕a), Gaw這wski, G. Beer (75’ Górniak), Szyma雟ki – K. Kucharski (66’ K. Bajwoluk), Kohut, Partyka (75’ Skiba), A Bajwoluk (45’ Kamler) – A. Beer (45’ Bia造), Mazur ().

Jawor: Wojdy豉 – D. Chrapek (58’ ζkomski), P. Chrapek (50’ Kowal), Drymajlo, Gnot (66’ Czernicki), Liput (), Ossoli雟ki () (58’ Stajnmec), Pociask, Pud這, 妃igielski, Szczerbicki.

S璠ziowa: Pawe Rabka (Przemy郵).

Widzów: 100.

Wyniki pozosta造ch meczy: LKS Niziny - Fort Jaksmanice 2 : 1, Rada Orzechowce - Cresovia Kalników 5 : 0, Weso豉 Zad帳rowie - Gwiazda Ma熥owice 4 : 0, B造skawica ㄆczyce - Czarni Bolestraszyce 2 : 2,  Unia Fredropol – Le郾ik Bircza 4 : 1.

Taki osobliwy i identyczny wynik na wyje寮zie 真rawianka dokona豉 jeszcze w dniu 28.09.2003 r. w Gniewczynie z Huraganem, którego pokona豉 10 : 0 (1 : 0) w ramach mistrzostw V ligi, po bramkach: 3 – Hajduk, 2 – M. Bak, 2 – Kot, 1 – M. Dmitrzyk, 1 – J. Gierczyk, 1 – Wajda. Oczywi軼ie, 瞠 nie ma tu platformy porównawczej co do klasy rozgrywek, ale jednak statystycznie trzeba o tym wspomnie.  Dzisiaj go軼ie mieli zdecydowan przewag w ca造m meczu, ale do przerwy jako nie mogli trafi do siatki. Rzutów ro積ych i wrzutów z autu w pierwszej cz窷ci by這 bez liku. Dopiero celnie trafi do siatki Szyma雟ki, po czym s璠zia zako鎍zy pierwsz cz窷 zawodów. Wcze郾iej, bo w 17’ minucie w s逝pek trafi A. Beer, w 21’ minucie po pi瘯nej centrze Zab這ckiego strza貫m g這w Mazur trafi w poprzeczk, w 34’ minucie te po pi瘯nej centrze i gówce A. Bajwoluka bramkarz obroni na róg, w 35’ minucie strza K. Kucharskiego równie bramkarz wybi na róg. Druga po這wa to istna kanonada na bramk gospodarzy. W 51’ minucie kapitaln sytuacj zaprzepa軼i Kamler, gdy z pi璚iu metrów trafi w bramkarza. Na 0 : 2 podwy窺zy Kahut z karnego, a kolejnego karnego wykorzysta Mazur i by這 0 : 3 i wtedy gospodarze dostali przys這wiowego lania do dwucyfrówki, cho jeszcze w 73’ minucie przy stanie 0 : 6 Szyma雟ki nie wykorzysta karnego, którego strza obroni bramkarz Wojdy這. Pora磬i Gwiazdy w Zad帳rowiu i Fortu w Nizinach wyrówna造 ca豉 stawk trzech czo這wych dru篡n, ale niebezpiecznie 軼igaja ich Weso豉 i LKS Niziny!