¯urawianka: M. Pstr±g –  Zab³ocki (63’ R. Wardêga), Gaw³owski, G. Beer (75’ Górniak), Szymañski – K. Kucharski (66’ K. Bajwoluk), Kohut, Partyka (75’ Skiba), A Bajwoluk (45’ Kamler) – A. Beer (45’ Bia³y), Mazur (¿).

Jawor: Wojdy³a – D. Chrapek (58’ £akomski), P. Chrapek (50’ Kowal), Drymajlo, Gnot (66’ Czernicki), Liput (¿), Ossoliñski (¿) (58’ Stajnmec), Pociask, Pud³o, ¦migielski, Szczerbicki.

Sêdziowa³: Pawe³ Rabka (Przemy¶l).

Widzów: 100.

Wyniki pozosta³ych meczy: LKS Niziny - Fort Jaksmanice 2 : 1, Rada Orzechowce - Cresovia Kalników 5 : 0, Weso³a Zad±browie - Gwiazda Maækowice 4 : 0, B³yskawica £uczyce - Czarni Bolestraszyce 2 : 2,  Unia Fredropol – Le¶nik Bircza 4 : 1.

Taki osobliwy i identyczny wynik na wyje¼dzie ¯urawianka dokona³a jeszcze w dniu 28.09.2003 r. w Gniewczynie z Huraganem, którego pokona³a 10 : 0 (1 : 0) w ramach mistrzostw V ligi, po bramkach: 3 – Hajduk, 2 – M. Bak, 2 – Kot, 1 – M. Dmitrzyk, 1 – J. Gierczyk, 1 – Wajda. Oczywi¶cie, ¿e nie ma tu platformy porównawczej co do klasy rozgrywek, ale jednak statystycznie trzeba o tym wspomnieæ.  Dzisiaj go¶cie mieli zdecydowan± przewagê w ca³ym meczu, ale do przerwy jako¶ nie mogli trafiæ do siatki. Rzutów ro¿nych i wrzutów z autu w pierwszej czê¶ci by³o bez liku. Dopiero celnie trafi³ do siatki Szymañski, po czym sêdzia zakoñczy³ pierwsz± czê¶æ zawodów. Wcze¶niej, bo w 17’ minucie w s³upek trafi³ A. Beer, w 21’ minucie po piêknej centrze Zab³ockiego strza³em g³ow± Mazur trafi³ w poprzeczkê, w 34’ minucie te¿ po piêknej centrze i g³ówce A. Bajwoluka bramkarz obroni³ na róg, w 35’ minucie strza³ K. Kucharskiego równie¿ bramkarz wybi³ na róg. Druga po³owa to istna kanonada na bramkê gospodarzy. W 51’ minucie kapitaln± sytuacjê zaprzepa¶ci³ Kamler, gdy z piêciu metrów trafi³ w bramkarza. Na 0 : 2 podwy¿szy³ Kahut z karnego, a kolejnego karnego wykorzysta³ Mazur i by³o 0 : 3 i wtedy gospodarze dostali przys³owiowego lania do dwucyfrówki, choæ jeszcze w 73’ minucie przy stanie 0 : 6 Szymañski nie wykorzysta³ karnego, którego strza³ obroni³ bramkarz Wojdy³o. Pora¿ki Gwiazdy w Zad±browiu i Fortu w Nizinach wyrówna³y ca³a stawkê trzech czo³owych dru¿yn, ale niebezpiecznie ¶cigaja ich Weso³a i LKS Niziny!