Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Żurawianka Żurawica - Wesoła Zadąbrowie 2:3
  • Błyskawica Łuczyce - Rada Orzechowce 1:4
  • Unia Fredropol - LKS Niziny 3:3
  • Leśnik Bircza - Jawor Nehrybka 0:5
  • Czarni Bolestraszyce - Fort Jaksmanice 0:3
  • Gwiazda Maćkowice - Cresovia Kalników 3:0
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kibic_zuralki 93
2. Swiss1 91
3. Kazimierz4 86
4. Typer1928 85
5. gal_72 82
6. SamWieszKto1928 80
7. Jan777 76
8. Chris1234 65
9. cypis14 47
10. jaro1916 35

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 441, wczoraj: 716
ogółem: 1 679 875

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Gwiazda Maćkowice - Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników - Czarni Bolestraszyce
Fort Jaksmanice - Leśnik Bircza
Jawor Nehrybka - Unia Fredropol
LKS Niziny - Błyskawica Łuczyce
Rada Orzechowce - Wesoła Zadąbrowie

Kontakty

Aktualności

Skrót niedzielnego meczu Fort Jaksmanice - LKS Żurawianka...

  • autor: jaro1916, 2018-04-30 08:24
Skrót niedzielnego meczu Fort Jaksmanice - LKS Żurawianka 2:0.

Zapraszamy do oglądania skrótu niedzielnego meczu Żurawianki, która przegrała z liderem na ich terenie 2:0.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [21]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Gwiazda MaćkowiceŻurawianka Żurawica
Gwiazda Maćkowice   Żurawianka Żurawica
2018-05-27, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Żurawianka ŻurawicaWesoła Zadąbrowie
Żurawianka Żurawica 2:3 Wesoła Zadąbrowie
2018-05-20, 14:00:00
     

Buttony

Kalendarium

23

05-2018

środa

urodziny O. Maksymowicza

24

05-2018

czwartek

urodziny Marcina Małka

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

urodziny Jarosława Gawłowskiego

11:00 Kaszyce - Żurawianka - juniorzy

27

05-2018

niedziela

14:00 Gwiazda - Żurawianka

28

05-2018

pon.

urodziny Januszczaka

29

05-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Żurawianka Żurawica 2:3 Wesoła Zadąbrowie
Błyskawica Łuczyce 1:4 Rada Orzechowce
Unia Fredropol 3:3 LKS Niziny
Leśnik Bircza 0:5 Jawor Nehrybka
Czarni Bolestraszyce 0:3 Fort Jaksmanice
Gwiazda Maćkowice 3:0 Cresovia Kalników