• Pogórze Dubiecko - Żurawianka Żurawica 4:0

Fort Jaksmanice - Korona Trójczyce
LKS Nakło - Orzeł Torki
Wiar Krówniki - Tęcza Kosienice

Najlepsza 11 - 11 kolejki przemyskiej A klasy!!!!

• autor: jaro1916, 2018-10-25 20:22

Dzień dobry. Prezentujemy najlepszą według nas jedenastkę jedenastej kolejki ;) Od kilku kolejek nie zmieniamy ustawienia 1-3-5-2, dlatego "zgranie" drużyny mamy na poziomie 100. Pracujemy tylko nad Overall'em.

Słowa uznania i podziękowania należą się osobom, które pomagają w tworzeniu tego zestawienia. Przy wybieraniu składu czyny udział biorą wysłannicy z LKS Batycze, LKS Fenix Leszno Fort Sicher Jaksmanice, LKS Gwiazda Maćkowice, LKS Wiar Huwniki, LKS Wiar Krówniki, Gminny Klub Sportowy w Orłach, LKS Nakło, KS Pogórze Dubiecko, LKS Korona Olszany, LKS Orzeł Torki, Bizon Medyka, Tęcza Kosienice, Korona Trójczyce, LKS Żurawianka Żurawica.

🔝 BRAMKARZ

👕 Damian WOJDYŁA (GKS Orły): kolejny świetny występ golkipera Orłów, który zaliczył już siódmy mecz z czystym kontem (na 11 spotkań!), co jest oczywiście najlepszym wynikiem w całej lidze. Bardzo pewny punkt drużyny - praktycznie wszystkie wrzutki jego, czyścił wszystkie piłki na przedpolu. Radził sobie także ze wszystkimi uderzeniami z dystansu oraz groźniejszymi atakami gospodarzy, w efekcie nie puszczając żadnej bramki.

🔝 OBROŃCY

👕 Michał BŁAHUT (Pogórze Dubiecko): filar zespołu z Dubiecko. Środkowy obrońca Pogórza kierował całą defensywą swoje zespołu, wygrywał niemal wszystkie pojedynki i był bezbłędny w swoich interwencjach. Dzięki jego znakomitej postawie w szeregach defensywy goście zakończyli mecz bez straty bramki.

👕 Paweł JASIEWICZ (Gwiazda Maćkowice): lewy obrońca zespołu Gwiazdy wraz z partnerami z defensywy zagrał na bardzo wysokim poziomie. Był bardzo pewnym punktem na lewej stronie, dzięki czemu ofensywny pomocnik gospodarzy mógł częściej skupić się na atakowaniu. Wygrywał wiele pojedynków "na ziemi i w powietrzu". Posyłane przez niego mocne dośrodkowania w kierunku bramki Fortu stwarzały spory problem defensywie z Jaksmanic. Dodatkowo swój występ okrasił zdobyciem bramki.

👕 Paweł GÓRNIAK (LKS Nakło): środkowy obrońca zespołu z Nakła był najbardziej wyróżniającym się graczem defensywy gospodarzy. Bardzo dobrze czytał grę i przerywał akcje Tęcz. Zastopował przede wszystkim drużynę z Kosienic, która w ofensywie ma bardzo groźnych zawodników. Do spółki z partnerami z bloku defensywnego pozwolili gościom na niewiele w tym spotkaniu tracąc tylko jedną bramkę.

🔝 POMOCNICY

👕 Lucjan GAWRON (Orzeł Torki): bardzo dobry mecz w wykonaniu pomocnika Orła. Od początku spotkania bardzo aktywny na całej długości boiska (grał nominalnie jako środkowy pomocnik), mimo że grał ofensywnego pomocnika, pomagał również w defensywie, zatrzymywał przeciwnika, a także rozgrywał piłkę do lewej, do prawej i do przodu tak, że większość podań dochodziła do adresata. "Truskawką na torcie" była także zdobyta przez niego bramka. Otrzymał długie podanie od Strusia, odwrócił się w akcji i pięknym strzałem z woleja pokonał bramkarza z Pikulic.

👕 Grzegorz HERDA (Wiar Krówniki): środkowy pomocnik Wiaru rozegrał naprawdę bardzo solidne spotkanie. Mimo iż większą przewagę miały Batycze dość dobrze kontrolował piłkę, zagrywał mądrze i nie popełniał głupich błędów. Dzięki dobrej postawie w przekroju całego występu przyczynił się do wywiezienia przez zespół z Krównik cennego wyjazdowego punktu.

👕 Piotr ZIMOŃ (Fenix Leszno): prawoskrzydlowy zawodnik z Leszna w spotkaniu z Koroną Trójczyce zdobył dwie bramki. Do zdobyczy bramkowej dołożył również dwie asysty. Jego rajdy prawą strona walnie przyczyniły się do tak wysokiego zwycięstwa.

👕 Daniel NYKIEL (GKS Orły): środkowy pomocnik GKSu kontynuuje serię świetnych występów. W duecie z trenerem Olechem rządził i dzielił w środku pola. Daniel tradycyjnie bardzo dużo biegał, pracował, łatał dziury w defensywie. Był w stanie przerywać sporo akcji rywali zanim te nabierały impetu. Dodatkowo wyróżniał go spokój w grze i brak błędów.

👕 Łukasz GŁUSZKO (Fenix Leszno): lewoskrzydlowy zaliczył w tym meczu dwa trafienia i dołożył do tego 3 asysty. W tym meczu wygrywał wszystkie pojedynki 1 na 1. Obrona gości nie potrafiła znaleźć na niego odpowiedzi. Mając udział przy 5 z 7 strzelonych bramek przez swój zespół pewnie trafia do "11 kolejki".

🔝 NAPASTNICY

👕 Dawid KIEREPKA (LKS Nakło): bardzo dobry występ napastnika zespołu z Nakła. Najpierw dzięki bramce w 27 minucie spotkania otworzył wynik i wyprowadził swój zespół na prowadzenie, następnie w samej końcówce meczu po raz drugi pokonał bramkarza zespołu z Kosienic ustalając wynik spotkania na 3:1. Dwie bramki, które zapewniły bardzo ważne trzy punkty dla gospodarzy tego spotkania i pozwoliły im przeskoczyć w ligowej tabeli zespół Tęczy.

👕 Łukasz KUCAB (GKS Orły): grający tego dnia za najbardziej wysuniętym w drużynie Orłów Kocurem, Łukasz zagrał bardzo dobre spotkanie. Był wyróżniającym się zawodnikiem zarówno w ataku jak i pomocy, gdyż często wracał pomagać w rozgrywaniu piłki. Można było mieć wrażenie, że jest wszędzie, gdyż bardzo dużo biegał i pracował na obu pozycjach. Swój świetny występ okrasił ważnym golem z trudnej pozycji, kiedy to wpakował piłkę do siatki z ostrego kąta pomiędzy nogami bramkarza gospodarzy czym "otworzył" wynik spotkania na początku drugiej połowy.

Żurawianka ŻurawicaWiar Huwniki
Żurawianka Żurawica   Wiar Huwniki