Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pogórze Dubiecko - Żurawianka Żurawica 4:0
  • Bizon Medyka - Fenix Leszno 0:2
  • Korona Olszany - LKS Nakło 1:1
  • Orzeł Torki - LKS Batycze 1:2
  • Artmax Pikulice - Gwiazda Maćkowice 1:9
  • Korona Trójczyce - Wiar Krówniki 1:2
  • GKS Orły - Tęcza Kosienice 2:0
  • Fort Jaksmanice - Wiar Huwniki 2:2
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. OrlyFan 132
2. gal_72 131
3. Swiss1 130
4. TsVOrlY 117
5. kibic_zuralki 113
6. Typer1928 112
7. Kazimierz4 112
8. Jan777 106
9. SamWieszKto1928 81
10. maniu1998 17

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 571, wczoraj: 749
ogółem: 1 914 702

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Żurawianka Żurawica - Wiar Huwniki
Fenix Leszno - Korona Olszany
Bizon Medyka - GKS Orły
Gwiazda Maćkowice - Pogórze Dubiecko
LKS Batycze - Artmax Pikulice
Fort Jaksmanice - Korona Trójczyce
LKS Nakło - Orzeł Torki
Wiar Krówniki - Tęcza Kosienice

Kontakty

Aktualności

Klasyfikacja Strzelców po 12 kolejce.

  • autor: jaro1916, 2018-10-31 21:28

Rafał Gniatek nadal przewodzi klasyfikacji strzelców dokładając w minioną niedzielę jedno trafienie. To był jego 17 gol zdobyty w rundzie jesiennej. Na drugim miejscu plasuje się Piotr Zimoń z Fenixa Leszno z 13 bramkami.  Najlepszym strzelcem Żurawianki jest nasz kapitan - Daniel Kohut - 8 goli.

Dla Żurawianki gole jeszcze zdobyli:
4 gole - Krzysztof Bajwoluk,
3 gole - Grzegorz Beer, Daniel Kamler,
2 gole - Marcin Dmitrzyk,
1 gol - Adrian Bajwoluk , Konrad Majcher, Dominik Biały, Kamil Mazur.

Pełna klasyfikacja w rozwinięciu.

(Źródło - strona GKS Orły)

17 Bramek:
Rafał Gniatek (LKS Batycze) (+1)


13 Bramek:
Piotr Zimoń (Fenix Leszno) (+1)

12 Bramek:
Paweł Kijanka (Pogórze Dubiecko) (+1)

11 Bramek:
Artur Ścigaj (Fort Sicher Jaksmanice)
Dawid Kierepka (LKS Nakło)
Krzysztof Małecki (Fenix Leszno) (+1)
Grzegorz Gierczak (Orzeł Torki) (+1)

10 Bramek:
Kamil Kocur (GKS Orły) (+1)
Grzegorz Tokarz (GKS Orły) (+1)

9 Bramek:
Vitalii Andrushchyshyn (Artmax Pikulice)

8 Bramek:
Piotr Kielar (Wiar Huwniki)
Daniel Kohut (Żurawianka Żurawica)
Grzegorz Piejko (Tęcza Kosienice)

6 Bramek:
Sebastian Marciniak (LKS Batycze)
Wojciech Kuzioła (Tęcza Kosienice)
Karol Wasiewicz (Fort Sicher Jaksmanice)
Ostap Medytskyi (LKS Batycze) (+1)
Krzysztof Gierczak I (Wiar Huwniki) (+1)
Jacek Cwynar (Bizon Medyka) (+3)
Łukasz Głuszko (Fenix Leszno) (+1)

5 Bramek:
Patryk Ślimak (Wiar Krówniki)
Przemysław Kaczmarz (Pogórze Dubiecko)
Maciej Łach (LKS Batycze)
Patryk Łapisz (Orzeł Torki)
Tomasz Kiełtyka (GKS Orły)
Piotr Głogowski (LKS Batycze) (+1)
Łukasz Kulikowski (Gwiazda Maćkowice) (+1)

4 Bramki:
Piotr Kaczmarz (Pogórze Dubiecko)
Bartłomiej Bereza (Orzeł Torki)
Krzysztof Bajwoluk (Żurawianka Żurawica)
Konrad Banaś (Pogórze Dubiecko)
Kamil Bratkowski (Korona Trójczyce)
Mateusz Zubrzycki (Gwiazda Maćkowice)
Paweł Baran (LKS Batycze) (+2)
Radosław Buksa (Gwiazda Maćkowice) (+1)

3 Bramki:
Oskar Balawender (GKS Orły)
Martin Adamski (Bizon Medyka)
Karol Farian (Korona Olszany)
Mateusz Kurzec (Korona Olszany)
Grzegorz Beer (Żurawianka Żurawica)
Daniel Kamler (Żurawianka Żurawica)
Krystian Szkulski (Wiar Krówniki)
Wiktor Wiątek (Orzeł Torki)
Mateusz Gołębiowski (Fort Sicher Jaksmanice)
Paweł Ścielony (Artmax Pikulice)
Mariusz Chawa (Korona Olszany)
Maik Taras (Fenix Leszno)
Piotr Wójcik (Korona Trójczyce)
Kamil Ścibor (Pogórze Dubiecko)
Damian Czekański (Wiar Krówniki)
Paweł Jasiewicz (Gwiazda Maćkowice)
Wojciech Szybiak (Pogórze Dubiecko) (+1)

2 Bramki:
Mateusz Kamiński (Pogórze Dubiecko)
Marcin Giergont (Wiar Huwniki)
Łukasz Sedlaczek (Gwiazda Maćkowice)
Dawid Szkółka (Orzeł Torki)
Jerzy Sobejko (Gwiazda Maćkowice)
Maciej Bąk (LKS Batycze)
Maciej Figiela (Tęcza Kosienice)
Paweł Mroziński (LKS Nakło)
Miłosz Urban (Fort Sicher Jaksmanice)
Kamil Podbilski (Wiar Huwniki)
Marcin Dmitrzyk (Żurawianka Żurawica)
Bartłomiej Buksa (Gwiazda Maćkowice)
Rafał Partyczka (Artmax Pikulice)
Tomasz Owsiany (Artmax Pikulice)
Grzegorz Olech (GKS Orły)
Marcin Struś (Orzeł Torki)
Dawid Galej (Pogórze Dubiecko)
Krystian Krzyśko (LKS Nakło)
Kornel Stachniak (Fenix Leszno)
Kacper Zimoń (Fenix Leszno)
Lucjan Gawron (Orzeł Torki)
Ernest Semko (Wiar Krówniki) (+1)
Andrzej Włoch (LKS Batycze) (+1)
Aleksander Buńko (Korona Trójczyce) (+1)
Paweł Domina (Bizon Medyka) (+1)
Dominik Jach (Bizon Medyka) (+1)

1 Bramka:
Adrian Bajwoluk (Żurawianka Żurawica)
Kamil Grabas (Bizon Medyka)
Łukasz Piwowar (Bizon Medyka)
Krzysztof Gierczak II (Wiar Huwniki)
Waldemar Gierczak (Wiar Huwniki)
Karol Mętel (Tęcza Kosienice)
Paweł Klimko (Tęcza Kosienice)
Paweł Pyrzak (Fort Sicher Jaksmanice)
Damian Koptyński (Orzeł Torki)
Marcin Słabicki (GKS Orły)

Robert Piejko (GKS Orły)
Rafał Szelast (GKS Orły)
Mateusz Stec (GKS Orły)
Łukasz Kucab (GKS Orły)
Łukasz Kiernozek (GKS Orły)

Maciej Norek (Bizon Medyka)
Hubert Ochenduszkiewicz (LKS Nakło)
Krzysztof Woźnica (Artmax Pikulice)
Grzegorz Herda (Wiar Krówniki)
Bartosz Włoch (LKS Batycze)
Grzegorz Kowalski (Wiar Krówniki)
Kamil Zioło (Pogórze Dubiecko)
Marcin Mach (Gwiazda Maćkowice)
Hubert Szacki (Korona Olszany)
Konrad Stachniak (Fenix Leszno)
Karol Fiałkiewicz (Artmax Pikulice)
Konrad Tomaszewski (Orzeł Torki)
Paweł Pyrda (Wiar Huwniki)
Konrad Majcher (Żurawianka Żurawica)
Bartłomiej Figiel (Korona Trójczyce)
Michał Kieryk (Korona Trójczyce)
Patryk Mazur (Fort Sicher Jaksmanice)
Bartłomiej Pankiewicz (Korona Olszany)
Marcin Wilma (Fort Sicher Jaksmanice)
Krzysztof Pańczyszyn (Tęcza Kosienice)
Wiktor Solarczyk (LKS Nakło)
Rafał Hrycelak (LKS Nakło)
Dariusz Furtyk (Korona Trójczyce)
Paweł Baran (Tęcza Kosienice)
Dominik Biały (Żurawianka Żurawica)
Hubert Baran (Orzeł Torki)
Kamil Baran (Pogórze Dubiecko)
Łukasz Zając (LKS Batycze)
Sylwester Tomczyk (Fort Sicher Jaksmanice)
Gracjan Stadnik (Fort Sicher Jaksmanice)
Bartosz Grodecki (Wiar Huwniki)
Paweł Kogut (Wiar Huwniki)
Mateusz Gawron (Orzeł Torki)
Łukasz Mrozek (Korona Trójczyce)
Karol Domaradzki (Fort Sicher Jaksmanice)
Kamil Mazur (Żurawianka Żurawica)
Piotr Grochoła (Korona Olszany)
Sebastian Pawlik (Wiar Krówniki)
Łukasz Król (Wiar Krówniki)
Dawid Banaś (LKS Nakło)
Norbert Bobko (Tęcza Kosienice)
Marcin Domin (Artmax Pikulice) (+1)
Kamil Kapłon (LKS Batycze) (+1)
Jakub Homa (Korona Olszany) (+1)
Marcin Sałata (Korona Trójczyce) (+1)
Łukasz Podgórski (Korona Trójczyce) (+1)
Dariusz Kędzior (Bizon Medyka) (+1)
Karol Grodecki (Fenix Leszno) (+1)

Bramki samobójcze:
Paweł Kijanka (POGÓRZE DUBIECKO - Tęcza Kosienice)
Bartłomiej Figiel (KORONA TRÓJCZYCE - GKS Orły)
Dariusz Pańczyszyn (TĘCZA KOSIENICE - LKS Batycze)
Paweł Domina (Pogórze Dubiecko - BIZON MEDYKA)
Radosław Lewicki (WIAR KRÓWNIKI - LKS Nakło) (+1)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [60]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Żurawianka ŻurawicaWiar Huwniki
Żurawianka Żurawica   Wiar Huwniki
2019-04-20, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Pogórze DubieckoŻurawianka Żurawica
Pogórze Dubiecko 4:0 Żurawianka Żurawica
2019-04-14, 16:00:00
     

Buttony

Kalendarium

18

04-2019

czwartek

19

04-2019

piątek

20

04-2019

sobota

12:00 Żurawianka - Wiar H. i 19 urodziny Piejki

21

04-2019

niedziela

17 urodziny Szmigielskiego

22

04-2019

pon.

23

04-2019

wtorek

24

04-2019

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Pogórze Dubiecko 4:0 Żurawianka Żurawica
Bizon Medyka 0:2 Fenix Leszno
Korona Olszany 1:1 LKS Nakło
Orzeł Torki 1:2 LKS Batycze
Artmax Pikulice 1:9 Gwiazda Maćkowice
Korona Trójczyce 1:2 Wiar Krówniki
GKS Orły 2:0 Tęcza Kosienice
Fort Jaksmanice 2:2 Wiar Huwniki

Tabela ligowa