Żurawianka - strona nieoficjalna

 • Wyniki ostatniej kolejki:
 • Fenix Leszno - Żurawianka Żurawica 4:1
 • Korona Olszany - Wiar Krówniki 1:4
 • Pogórze Dubiecko - Wiar Huwniki 1:0
 • Bizon Medyka - Fort Jaksmanice 2:2
 • LKS Batycze - GKS Orły 2:3
 • Artmax Pikulice - Korona Trójczyce 4:2
 • LKS Nakło - Gwiazda Maćkowice 2:1
 • Orzeł Torki - Tęcza Kosienice 1:1
 •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. OrlyFan 97
2. Swiss1 96
3. gal_72 94
4. TsVOrlY 87
5. kibic_zuralki 82
6. Typer1928 76
7. Kazimierz4 76
8. SamWieszKto1928 74
9. Jan777 69
10. maniu1998 17

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 162, wczoraj: 925
ogółem: 1 853 946

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Bizon Medyka - Żurawianka Żurawica
LKS Nakło - LKS Batycze
Pogórze Dubiecko - Korona Trójczyce
Artmax Pikulice - Tęcza Kosienice
Orzeł Torki - Wiar Krówniki
GKS Orły - Wiar Huwniki
Fenix Leszno - Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany - Fort Jaksmanice

Kontakty

Aktualności

Najlepsza 11 - 12 kolejki przemyskiej A klasy!!!!

 • autor: jaro1916, 2018-11-01 20:09

Witam. Oto najlepsza jedenastka 12 kolejki przemyskiej A-klasy. Dziś klasycznie, 1-4-4-2

Słowa uznania i podziękowania należą się osobom, które pomagają w tworzeniu tego zestawienia. Przy wybieraniu składu czyny udział biorą wysłannicy z LKS Batycze, LKS Fenix Leszno Fort Sicher Jaksmanice, LKS Gwiazda Maćkowice, LKS Wiar Huwniki, LKS Wiar Krówniki, Gminny Klub Sportowy w Orłach, LKS Nakło, KS Pogórze Dubiecko, Korona Olszany, LKS Orzeł Torki, Bizon Medyka, Tęcza Kosienice, Korona Trójczyce, LKS Żurawianka Żurawica.


🔝 BRAMKARZ

👕 Łukasz LIZOŃ (Gwiazda Maćkowice): bardzo dobry mecz golkipera Gwiazdy. Pewny punkt swojej drużyny. Przez całe spotkanie był bezbłędny. Dzięki jego bardzo dobrej grze między słupkami i kilku skutecznych interwencjach w groźnych sytuacjach gospodarzy drużyna z Maćkowic zainkasowała 3 pkt w derbowym pojedynku.

🔝 OBROŃCY

👕 Maciej BĄK (LKS Batycze): bardzo dobrze radził sobie z wyłuskiwaniem piłek ofensywie Fortu. Często reagował wślizgami, nie prokurował fauli w okolicach własnego pola karnego oraz prowadził obronę nie wdając się w niepotrzebne dyskusje. Najlepszy strzelec Jaksmanic nie miał nic do powiedzenia i jego rajdy praktycznie zawsze kończyły się na Bąku. Zero z tyłu przy mimo wszystko zagrożeniu że strony Jaksmanic to bardzo dobry wynik w czym spora zasługa środkowego obrońcy Batycz.

👕 Jakub GŁUSZKO (Fenix Leszno): Jakub w kolejnym meczu pokazał jak ważnym jest ogniwem Leszniańskiej defensywy. Jego doskonale interwencje uchroniły zespół Fenixa od straty bramki. Świetnie wyprowadzał piłkę z obrony dzięki czemu już spod rejonów własnej "szesnastki" napędzał ataki swojej drużyny. Na przestrzeni całego spotkania nie popełnił błędu.

👕 Dawid GALEJ (Pogórze Dubiecko): środkowy obrońca Pogórza był pewnym punktem drużyny w niedzielnym meczu. Rozdzielał piłki, zaliczył kilka ważnych interwencji, doskonale czytał grę dzięki czemu odbierał rywalom futbolówkę. Kilkukrotnie glówkował w polu karnym Orła lecz piłka nie znalazła drogi do bramki. Aktywny przez całe spotkanie, bez błędu przy stracie bramki.

👕 Paweł FORYT (Orzeł Torki): najlepiej bronił w tym spotkaniu ze wszystkich zawodników Orła. Rozgrywał piłkę, czyścił swoją stronę oraz często podłączał się do akcji ofensywnych, a dzięki jego rajdom goście stwarzali sobie przewagę w polu karnym rywali. Mógł wyrównać w doliczonym czasie, jednak piłka po jego strzale uderzyła w słupek

🔝 POMOCNICY

👕 Paweł BARAN (LKS Batycze): pewna nominacja do 11 kolejki. Baran zdobył dwie bramki pewnie wykonując jedenastki oraz zaliczył jedna asystę. Środek pola był pod pełną kontrolą Batyczan i dzięki tej dominacji w środku pola to zespół gości rozbił Fort na ich terenie.

👕 Bartłomiej BUKSA (Gwiazda Maćkowice): środkowy pomocnik Gwiazdy zostawił na boisku w Żurawicy dużo zdrowia i siły harując w środkowej strefie. Kluczem do sukcesu w tym spotkania były odbiory i natychmiastowe przetransportowanie piłki do linii ataku co było największym zagrożeniem. Właśnie dzięki takiemu zagraniu w drugiej połowie pomocnik z Maćkowic zaliczył asystę przy bramce na 2:0 która właściwie zakończyła ten mecz.

👕 Łukasz GŁUSZKO (Fenix Leszno): po raz kolejny pokazał że jest bardzo ważnym elementem zespołu z Leszna. Z nim w składzie formacja ofensywna potrafi przebić najszczelniejszą obronę w lidze. Jego ofensywne ustawienie na boisku pozwoliło na strzelenie bramki (2:0) i oraz zanotowanie dwóch asyst (1:0 i 4:0).

👕 Krzysztof GIERCZAK I (Wiar Huwniki): wywalczył rzut karny który sam bardzo pewnym strzałem zamienił na bramkę. Był bardzo mobilny z przodu co sprawiało dużo problemów obronie gości. Przez cały mecz starał się zdobyć kolejne bramki, a także wypracować dogodną okazję kolegom z drużyny.

🔝 NAPASTNICY

👕 Jacek CWYNAR (Bizon Medyka): jeden z oczywistych kandydatów do 11 kolejki. Strzelec trzech bramek w wyjazdowym meczu z Koroną Trójczyce, dzięki którym dołożył swoją sporych rozmiarów cegiełkę do zdobycia cennych trzech punktów.

👕 Rafał GNIATEK (LKS Batycze): klasowego napastnika nie tylko kojarzy się z ilości zdobytych bramek ale również z zachowania na boisku. Rafał asystował przy dwóch bramkach (2:0 i 5:0) i w tych dwóch sytuacjach pokazał wielka klasę nie "sępiąc" tylko wykładając kolegom piłkę do "pustaka". Zdobył również jedna bramkę przebiegając pół boiska z piłką przy nodze, akcję kończąc strzałem nie do obrony. Pracował do momentu opuszczenia placu gry
 

 • Komentarzy [0]
 • czytano: [41]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Żurawianka ŻurawicaCzarni Pawłosiów
mecz towarzyski
Żurawianka Żurawica   Czarni Pawłosiów
2019-02-16, 11:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Fenix LesznoŻurawianka Żurawica
Fenix Leszno 4:1 Żurawianka Żurawica
2018-11-17, 14:00:00
     

Buttony

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

26 urodziny Lucjana Sowy

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

28 urodziny Krzysztofa Banasia

20 urodziny Konrada Majchera

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Fenix Leszno 4:1 Żurawianka Żurawica
Korona Olszany 1:4 Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko 1:0 Wiar Huwniki
Bizon Medyka 2:2 Fort Jaksmanice
LKS Batycze 2:3 GKS Orły
Artmax Pikulice 4:2 Korona Trójczyce
LKS Nakło 2:1 Gwiazda Maćkowice
Orzeł Torki 1:1 Tęcza Kosienice

Tabela ligowa