Żurawianka - strona nieoficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Fenix Leszno - Żurawianka Żurawica 4:1
  • Korona Olszany - Wiar Krówniki 1:4
  • Pogórze Dubiecko - Wiar Huwniki 1:0
  • Bizon Medyka - Fort Jaksmanice 2:2
  • LKS Batycze - GKS Orły 2:3
  • Artmax Pikulice - Korona Trójczyce 4:2
  • LKS Nakło - Gwiazda Maćkowice 2:1
  • Orzeł Torki - Tęcza Kosienice 1:1
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Menu główne

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. OrlyFan 97
2. Swiss1 96
3. gal_72 94
4. TsVOrlY 87
5. kibic_zuralki 82
6. Typer1928 76
7. Kazimierz4 76
8. SamWieszKto1928 74
9. Jan777 69
10. maniu1998 17

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 703, wczoraj: 311
ogółem: 1 809 096

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Kontakty

Aktualności

Klasyfikacja Strzelców po 13 kolejce.

  • autor: jaro1916, 2018-11-08 22:45

Rafał Gniatek nadal przewodzi klasyfikacji strzelców dokładając w minioną niedzielę jedno trafienie. To był jego 18 gol zdobyty w rundzie jesiennej. Na drugim miejscu plasuje się Piotr Zimoń z Fenixa Leszno z 14 bramkami i z 13 bramkami  Paweł Kijanka z Pogórza Dubiecko.  Najlepszym strzelcem Żurawianki jest nasz kapitan - Daniel Kohut - 8 goli.

Dla Żurawianki gole jeszcze zdobyli:
4 gole - Krzysztof Bajwoluk,
3 gole - Grzegorz Beer, Daniel Kamler,
2 gole - Marcin Dmitrzyk,
1 gol - Adrian Bajwoluk , Konrad Majcher, Dominik Biały, Kamil Mazur.

Pełna klasyfikacja w rozwinięciu.

(Źródło - strona GKS Orły)

18 Bramek:
Rafał Gniatek (LKS Batycze) (+1)


14 Bramek:
Piotr Zimoń (Fenix Leszno) (+1)

13 Bramek:
Paweł Kijanka (Pogórze Dubiecko) (+1)

11 Bramek:
Artur Ścigaj (Fort Sicher Jaksmanice)
Dawid Kierepka (LKS Nakło)
Krzysztof Małecki (Fenix Leszno)
Grzegorz Gierczak (Orzeł Torki)

10 Bramek:
Kamil Kocur (GKS Orły)
Grzegorz Tokarz (GKS Orły)

9 Bramek:
Vitalii Andrushchyshyn (Artmax Pikulice)

8 Bramek:
Piotr Kielar (Wiar Huwniki)
Daniel Kohut (Żurawianka Żurawica)
Grzegorz Piejko (Tęcza Kosienice)

7 Bramek:
Ostap Medytskyi (LKS Batycze) (+1)

6 Bramek:
Sebastian Marciniak (LKS Batycze)
Wojciech Kuzioła (Tęcza Kosienice)
Karol Wasiewicz (Fort Sicher Jaksmanice)
Krzysztof Gierczak I (Wiar Huwniki)
Jacek Cwynar (Bizon Medyka)
Łukasz Głuszko (Fenix Leszno)
Przemysław Kaczmarz (Pogórze Dubiecko) (+1)

5 Bramek:
Patryk Ślimak (Wiar Krówniki)
Maciej Łach (LKS Batycze)
Patryk Łapisz (Orzeł Torki)
Tomasz Kiełtyka (GKS Orły)
Piotr Głogowski (LKS Batycze)
Łukasz Kulikowski (Gwiazda Maćkowice)
Radosław Buksa (Gwiazda Maćkowice) (+1)

4 Bramki:
Piotr Kaczmarz (Pogórze Dubiecko)
Bartłomiej Bereza (Orzeł Torki)
Krzysztof Bajwoluk (Żurawianka Żurawica)
Konrad Banaś (Pogórze Dubiecko)
Kamil Bratkowski (Korona Trójczyce)
Mateusz Zubrzycki (Gwiazda Maćkowice)
Paweł Baran (LKS Batycze)
Krystian Szkulski (Wiar Krówniki) (+1)
Kamil Podbilski (Wiar Huwniki) (+2)

3 Bramki:
Oskar Balawender (GKS Orły)
Martin Adamski (Bizon Medyka)
Karol Farian (Korona Olszany)
Mateusz Kurzec (Korona Olszany)
Grzegorz Beer (Żurawianka Żurawica)
Daniel Kamler (Żurawianka Żurawica)
Wiktor Wiątek (Orzeł Torki)
Mateusz Gołębiowski (Fort Sicher Jaksmanice)
Paweł Ścielony (Artmax Pikulice)
Mariusz Chawa (Korona Olszany)
Maik Taras (Fenix Leszno)
Piotr Wójcik (Korona Trójczyce)
Kamil Ścibor (Pogórze Dubiecko)
Damian Czekański (Wiar Krówniki)
Paweł Jasiewicz (Gwiazda Maćkowice)
Wojciech Szybiak (Pogórze Dubiecko)
Ernest Semko (Wiar Krówniki) (+1)
Lucjan Gawron (Orzeł Torki) (+1)
Jakub Homa (Korona Olszany) (+2)

2 Bramki:
Mateusz Kamiński (Pogórze Dubiecko)
Marcin Giergont (Wiar Huwniki)
Łukasz Sedlaczek (Gwiazda Maćkowice)
Dawid Szkółka (Orzeł Torki)
Jerzy Sobejko (Gwiazda Maćkowice)
Maciej Bąk (LKS Batycze)
Maciej Figiela (Tęcza Kosienice)
Paweł Mroziński (LKS Nakło)
Miłosz Urban (Fort Sicher Jaksmanice)
Marcin Dmitrzyk (Żurawianka Żurawica)
Bartłomiej Buksa (Gwiazda Maćkowice)
Rafał Partyczka (Artmax Pikulice)
Tomasz Owsiany (Artmax Pikulice)
Grzegorz Olech (GKS Orły)
Marcin Struś (Orzeł Torki)
Dawid Galej (Pogórze Dubiecko)
Krystian Krzyśko (LKS Nakło)
Kornel Stachniak (Fenix Leszno)
Kacper Zimoń (Fenix Leszno)
Andrzej Włoch (LKS Batycze)
Aleksander Buńko (Korona Trójczyce)
Paweł Domina (Bizon Medyka)
Dominik Jach (Bizon Medyka)
Bartłomiej Pankiewicz (Korona Olszany) (+1)
Łukasz Podgórski (Korona Trójczyce) (+1)
Dariusz Furtyk (Korona Trójczyce) (+1)

1 Bramka:
Adrian Bajwoluk (Żurawianka Żurawica)
Kamil Grabas (Bizon Medyka)
Łukasz Piwowar (Bizon Medyka)
Krzysztof Gierczak II (Wiar Huwniki)
Waldemar Gierczak (Wiar Huwniki)
Karol Mętel (Tęcza Kosienice)
Paweł Klimko (Tęcza Kosienice)
Paweł Pyrzak (Fort Sicher Jaksmanice)
Damian Koptyński (Orzeł Torki)
Marcin Słabicki (GKS Orły)
Robert Piejko (GKS Orły)
Rafał Szelast (GKS Orły)
Mateusz Stec (GKS Orły)
Łukasz Kucab (GKS Orły)
Łukasz Kiernozek (GKS Orły)
Maciej Norek (Bizon Medyka)
Hubert Ochenduszkiewicz (LKS Nakło)
Krzysztof Woźnica (Artmax Pikulice)
Grzegorz Herda (Wiar Krówniki)
Bartosz Włoch (LKS Batycze)
Grzegorz Kowalski (Wiar Krówniki)
Kamil Zioło (Pogórze Dubiecko)
Marcin Mach (Gwiazda Maćkowice)
Hubert Szacki (Korona Olszany)
Konrad Stachniak (Fenix Leszno)
Karol Fiałkiewicz (Artmax Pikulice)
Konrad Tomaszewski (Orzeł Torki)
Paweł Pyrda (Wiar Huwniki)
Konrad Majcher (Żurawianka Żurawica)
Bartłomiej Figiel (Korona Trójczyce)
Michał Kieryk (Korona Trójczyce)
Patryk Mazur (Fort Sicher Jaksmanice)
Marcin Wilma (Fort Sicher Jaksmanice)
Krzysztof Pańczyszyn (Tęcza Kosienice)
Wiktor Solarczyk (LKS Nakło)
Rafał Hrycelak (LKS Nakło)
Paweł Baran (Tęcza Kosienice)
Dominik Biały (Żurawianka Żurawica)
Hubert Baran (Orzeł Torki)
Kamil Baran (Pogórze Dubiecko)
Łukasz Zając (LKS Batycze)
Sylwester Tomczyk (Fort Sicher Jaksmanice)
Gracjan Stadnik (Fort Sicher Jaksmanice)
Bartosz Grodecki (Wiar Huwniki)
Paweł Kogut (Wiar Huwniki)
Mateusz Gawron (Orzeł Torki)
Łukasz Mrozek (Korona Trójczyce)
Karol Domaradzki (Fort Sicher Jaksmanice)
Kamil Mazur (Żurawianka Żurawica)
Piotr Grochoła (Korona Olszany)
Sebastian Pawlik (Wiar Krówniki)
Łukasz Król (Wiar Krówniki)
Dawid Banaś (LKS Nakło)
Norbert Bobko (Tęcza Kosienice)
Marcin Domin (Artmax Pikulice)
Kamil Kapłon (LKS Batycze)
Marcin Sałata (Korona Trójczyce)
Dariusz Kędzior (Bizon Medyka)
Karol Grodecki (Fenix Leszno)
Emanuel Osypanko (Wiar Krówniki) (+1)
Maciej Gierczak (Wiar Huwniki) (+1)
Krzysztof Kaczmarek (Korona Olszany) (+1)
Łukasz Koterbicki (Korona Olszany) (+1)
Sebastian Zubrzycki (Gwiazda Maćkowice) (+1)

Bramki samobójcze:
Paweł Kijanka (POGÓRZE DUBIECKO - Tęcza Kosienice)
Bartłomiej Figiel (KORONA TRÓJCZYCE - GKS Orły)
Dariusz Pańczyszyn (TĘCZA KOSIENICE - LKS Batycze)
Paweł Domina (Pogórze Dubiecko - BIZON MEDYKA)
Radosław Lewicki (WIAR KRÓWNIKI - LKS Nakło)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [23]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Fenix LesznoŻurawianka Żurawica
Fenix Leszno 4:1 Żurawianka Żurawica
2018-11-17, 14:00:00
     

Buttony

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

urodziny Adriana Bajwoluka

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Fenix Leszno 4:1 Żurawianka Żurawica
Korona Olszany 1:4 Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko 1:0 Wiar Huwniki
Bizon Medyka 2:2 Fort Jaksmanice
LKS Batycze 2:3 GKS Orły
Artmax Pikulice 4:2 Korona Trójczyce
LKS Nakło 2:1 Gwiazda Maćkowice
Orzeł Torki 1:1 Tęcza Kosienice

Tabela ligowa