• Fenix Leszno - Żurawianka Żurawica 4:1

GKS Orły - Wiar Huwniki
Fenix Leszno - Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany - Fort Jaksmanice

Najlepsza 11 - 15 kolejki przemyskiej A klasy!!!!

• autor: jaro1916, 2018-11-23 21:15

Witam. Prezentujemy najlepszą jedenastkę ostatniej kolejki rundy jesiennej przemyskiej A-klasy Kolejka w której bramek nie brakowało, a ich strzelcy ponownie znaleźli się w naszej jedenastce.

Słowa uznania i podziękowania należą się osobom, które pomagają w tworzeniu tego zestawienia. Przy wybieraniu składu czyny udział biorą wysłannicy z LKS Batycze, LKS Fenix Leszno, Fort Sicher Jaksmanice, LKS Gwiazda Maćkowice, LKS Wiar Huwniki, LKS Wiar Krówniki, Gminny Klub Sportowy w Orłach, LKS Nakło, KS Pogórze Dubiecko, LKS Korona Olszany, LKS Orzeł Torki, Bizon Medyka, Tęcza Kosienice, Korona Trójczyce, LKS Żurawianka Żurawica.

🔝 BRAMKARZ

👕 Mykhaylo - Vadym SOKOLOV (Wiar Huwniki): Bramkarz Wiaru był jednym z najlepszych zawodnikiem i jedną z najjaśniejszych postaci meczu w Dubiecku. Ro głównie dzięki niemu zespół gości nie stracił więcej niż jednej bramki. Bramka nie padła po jego błędzie, a po błędzie obrońców przy rzucie rożnym. Świetnie bronił strzały z dystansu jak i z bliska w 1 i 2 połowie. W 2 połowie bardzo dobrze wychodził do dośrodkowań z rzutów rożnych (w 1 połowie miał z tym mały problem). Dobrze asekurował obronę, w pewnej fazie spotkania grał takiego "libero". W 83 min obronił rzut karny Pawła Kijanki, a także dobitkę (w drugi róg bramki) z 2 metrów nogami innego zawodnika z Pogórza.

🔝 OBROŃCY

👕 Paweł GŁOWACZ (Pogórze Dubiecko): Musiał zagrać na obronie choć to nie jego nominalna pozycja. Bardzo dobrze się zaprezentował, przechwyty, akcje ofensywne, wdawał się w dryblingi które były skuteczne. Bardzo często uczestniczył w akcjach ofensywnych robiąc przewagę w bocznych sektorach boiska. Mecz wraz z całym blokiem defensywy zakończył z czystym kontem.

👕 Krzysztof PAŃCZYSZYN (Tęcza Kosienice): był jedynym zawodnikiem Tęczy, który wyróżniał się na boisku. Czytał grę zawodników Orła, wygrywał nie tylko pojedynki główkowe ale także jeden na jeden, a tym samym nie dopuszczał do zagrożeń dla bramki gości. Dobrze rozprowadzał piłkę z obrony i motywował kolegów do gry. Jego znakomita dyspozycja tego dnia zaowocowała zdobyciem pięknego gola w 90 minucie z okolicy 25m w samo okienko (wcześniej ominął dwóch graczy przeciwnika) . Dzięki bramce kapitana Tęcza wywiozła cenny punkt z trudnego terenu w Torkach.

👕 Marcin WILMA (Fort Jaksmanice): Pewnie wykorzystany rzut karny przez defensora Fortu. Dobra gra w obronie, pewny punkt defensywy, który w tym meczu nie popełniał błędów. Dzięki dużej liczbie pojedynków 1 na 1 stwarzał realne zagrożenie w ofensywie gości. Do momentu opuszczenia boiska często gościł na połowie przeciwnika.

🔝 POMOCNICY

👕 Łukasz GŁUSZKO (Fenix Leszno): zdecydowanie najlepszy zawodnik na boisku. Swój występ skrzydłowy Fenixa zakończył z dwiema bramkami i dwiema asystami. Jego dwa gole i asysta w pierwszych 6 minutach gry ustawiły całe spotkanie już na jego początku. Kolejny bardzo dobry występ ukoronowany nominacją do 11 kolejki.

👕 Krystian KRZYŚKO (LKS Nakło): ofensywny pomocnik drużyny z Nakła wespół z Dawidem Kierepką wykorzystali kłopoty kadrowe drużyny z Maćkowic i zapewnili swojej drużynie bardzo cenne trzy punkty. Jego bardzo dobra postawa w ofensywie, budowanie groźnych sytuacji i przede wszystkim strzelenie drugiej bramki dla gospodarzy przyczyniły się do zwycięstwa.

👕 Paweł BARAN (LKS Batycze): Bramka mimo iż z karnego pokazała, że cały mecz był pewny swojej gry. Oddał kilka celnych strzałów i przy jednym wspaniała paradą wykazał się bramkarz Orlowian ratując gości od utraty bramki. Cały mecz był główną postacią zespołu. Wyróżnił się najmocniej na tle kolegów i nie popełniał błędów.

👕 Krystian SZKULSKI (Wiar Krówniki): W tym spotkaniu jako pomocnik gości Krystian dołożył swoją dużą cegiełkę do wyjazdowego zwycięstwa z Koroną Olszany. Zdobywca 2 branek, świetna gra w ofensywie, niezwykle szybki i skuteczny czym stwarzał ogromne problemy defensywie gospodarzy, którzy nie potrafili znaleźć na niego patentu.

🔝 NAPASTNICY

👕 Kamil KOCUR (GKS Orły): napastnik drużyny z Orłów w mecz kolejki włożył bardzo dużo walki. Do pracowitego spotkania dołożył dwa gole, a gdyby był nieco bardziej skuteczny, mógł pokusić się o większą zdobycz bramkową. Dzięki jego trafieniom GKS pokonał wicelidera z Batycz

👕 Vitalii ANDRUSHCHYSHYN (Artmax Pikulice): bardzo dobry mecz napastnika Artmaxu. Waleczny, to on w tym spotkaniu był "pierwszym" obrońcą gospodarzy nie dając rozgrywać piłki obrońcom. Przede wszystkim jego wizytówką po tym spotkaniu są zdobyte 3 bramki, które dały ważne trzy punkty w ostatnim meczu rundy jesiennej.

👕 Patryk ŚLIMAK (Wiar Krówniki): Napastnik Wiaru do spółki z Krystianem Szkulskim rozmontowali obronę Korony. Zdobyte 2 bramki, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Świetna współpraca z pomocnikami i bardzo dobre czytanie gry.

Bizon MedykaŻurawianka Żurawica
Bizon Medyka   Żurawianka Żurawica