Żurawianka: Pstrąg –  Stelmach (70’ Górniak), Banaś, Gawłowski, Szymański – Biały, Kowal, Majcher, A. Bajwoluk – K. Bajwoluk (ź)(75’ Owoc),  Kamler.

Artmax: Bogacki - Glazer (75' S. Radoń), Solka, K. Woźnica, W. Woźnica - Owsiany, Głowaty, Partyczka, Toporowski - Andyschyshyn, Granda (70' Romankiewicz).

Sędziował: Piotr Grodecki (Przemyśl).

Widzów: 100.

Wyniki pozostałych meczy: LKS Batycze – Korona Olszany 2 : 0, Fenix Leszno – GKS Orły 3 : 3, LKS Nakło – Bizon Medyka 2 : 0, Pogórze Dubiecko – Fort Jaksmanice 1 : 0, Wiar Krówniki – Wiar Huwniki 1 : 1, Tęcza Kosienice - Korona Trójczyce 4 : 2, Gwiazda Maćkowice – Orzeł Torki 1 : 2.

Nadal źle się dzieje z Żurawianką. Wymęczone zwycięstwo musi cieszyć, ale inne względy bardzo smucą. Skład i styl wygranej pozostawia wiele do życzenia. Nawet tego nie zmieni mówienie o tych, którzy tak oceniali dzisiejszą grę, że wszystko widzą w czarnych kolorach. Jeżeli w składzie brak jest wielu zawodników z pierwszego garnituru, a do tego w czasie gry krew idzie z piłki, to jak nie widzieć w czarnych kolorach? Dwa mecze u siebie z mizerotami wymęczone, a co będzie z drużynami silniejszymi? W Torkach po niezłej grze i przewadze w polu, głównie w drugiej części gry, schodziliśmy z boiska przegrani na własne życzenie. Dzisiaj bez gry niesamowita męczarnia z kopaniną w tle. Dzisiaj graliśmy bez: obu Beerów, Dmitrzyka, Kohuta, Kucharskiego, Mazura, Ruderki, Zabłockiego, a do tego bardzo słabiutko, bez ładu i składu. Aż strach pomyśleć co będzie w Dubiecku, w Krównikach, w Orłach, w Maćkowicach i Nakle oraz u siebie z Fortem i Batyczami? Dzisiaj praktycznie w pierwszej połowie na bramce gości nie musiał nikt stać, bo oddaliśmy praktycznie jeden celny i groźny strzał. Do tego podczas oblężenia bramki gości w obu połowach, straciliśmy obie bramki z kontry, po ewidentnych własnych błędach. W drugiej połowie nie było lepiej. Do tego celnych podań jak na lekarstwo, a nieporozumień mnóstwo. Mieliśmy wielką przewagę w polu, rogów kilkanaście, ale celnych strzałów bardzo niewiele. Jak po takiej grze i takim składzie można wykazać choćby minimalne zadowolenie? Jak pisać o odrobinie satysfakcji? Ja tego nie potrafię, bo nie potrafię robić z brzydoty lśniącą piękność!