Kontakty

Aktualności

Najlepsza 11 - 21 kolejki przemyskiej A klasy!!!!

• autor: jaro1916, 2019-04-26 22:25

Z lekkim poślizgiem prezentujemy jedenastkę 21 kolejki przemyskiej A-klasy. Świąteczny nastrój udzielił się w tej kolejce zawodnikom, dzięki czemu byliśmy świadkami naprawdę wielu bramek i w związku z tym stanęliśmy przed sporym problemem z wyborem ustawienia oraz wyborem zawodników do pierwszego składu.

Słowa uznania i podziękowania należą się osobom, które pomagają w tworzeniu tego zestawienia. Przy wybieraniu składu czyny udział biorą wysłannicy z LKS Batycze, LKS Fenix Leszno, Fort Sicher Jaksmanice, LKS Gwiazda Maćkowice, LKS Wiar Huwniki, LKS Wiar Krówniki, Gminny Klub Sportowy w Orłach, LKS Nakło, KS Pogórze Dubiecko, LKS Korona Olszany, Korona Trójczyce, LKS Orzeł Torki, Tęcza Kosienice, Bizon Medyka, Artmax Pikulice, LKS Żurawianka Żurawica.

🔝 BRAMKARZ 👐

👕 Damian KOT (LKS Nakło): Dwie puszczone bramki, które w żadnym stopniu nie obciążają konta bramkarza Nakła. Gospodarze po tym spotkaniu sporo zawdzięczają swojemu golkiperowi, który do końca spotkania raz po raz ratował skórę defensywie. Kilka bardzo ważnych i trudnych interwencji, które przyczyniły się do ważnego zwycięstwa z Orłem Torki.

🔝 OBROŃCY 🛡

👕 Karol DOMARADZKI (Fort Sicher Jaksmanice): Karol ze swoich zadań defensywnych wywiązał się w 100 procentach bez błędu. Dobrze czytał grę, w powietrzu wygrywał większość pojedynków główkowych. Był filarem obrony, którą dyrygował bardzo dobrze. Na wyróżnienie zasługują jego ofensywne popisy, przy pierwszej bramce asysta i 50-metrowy rajd z piłka zasługują na wyróżnienie. Często gościł pod polem karnym rywala, drużyna gości miała z nim duży problem w momencie gdy pojawiał się na połowie przeciwnika. Swoją dobrą postawę w tym meczu Karol oprócz asysty przypieczętował również bramką

👕 Piotr SZCZEPANIK (LKS Batycze): Piotrek od początku tej rundy jest filarem obronny Batycz. Strzelił bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i w pełni wykorzystywał swoje warunki fizyczne na przestrzeni całego meczu. W drugiej połowie goście nie stwarzali takiego zagrożenia by defensor Batycz musiał się mocno wykazać, ale cały występ można zaliczyć na duży plus.

👕 Łukasz KRÓL (Wiar Krówniki): cała moc ofensywy Kosienic została na Łuczyckim boisku sprowadzona za ziemię dzięki kapitanowi z Krównik. Przy rzutach różnych i wolnych indywidualne krycie trenera Rosteckiego pozwoliło na utrzymanie czystego konta. Pewny w odbiorze i rozdzielaniu długich podań.

🔝 POMOCNICY 🧙‍♂

👕 Krzysztof MAŁECKI (Fenix Leszno): Boczny pomocnik drużyny z Leszna był jednym z głównych motorów napędowych gospodarzy. Defensywa Olszan tego dnia nie znalazła sposobu na powstrzymanie skrzydłowego Fenixa co poskutkowało strzeleniem przez Krzysztofa 2 bramek oraz dołożenie do goli 2 asyst. Występ bardzo, bardzo dobry.

👕 Martin ADAMSKI (Bizon Medyka): zmieniona pozycja z powodu zmienionej formacji na mecz z GKS'em wyszła na dobre. Wiele pojedynków na skrzydle jeden na jeden czasami uwikłany w pojedynki z większą ilością obrońców z których wychodził zwycięsko. Zdobyta ważna bramka na 1-0 która dała jeszcze więcej energii do napędzania kolejnych ataków Bizonu. Cały mecz bardzo aktywny w ofensywie oraz swoje obowiązki w defensywie odrabiane bez zarzutu.

👕 Przemysław KACZMARZ (Pogórze Dubiecko): Wrócił do pierwszego składu i pokazał się z najlepszej strony. Dużo walki i charakter pozwoliły mu zdobyć 2 ważne bramki. Również w defensywie dużo pracy szczególnie w 1 połowie.

👕 Maciej ŁACH (LKS Batycze): dwie bramki w pierwszej połowie, druga zdobyta zaraz po wyrównaniu na pewno źle wpłynęła na gości tego pojedynku. Maciek pociągnął grę drużyny w pierwszej połowie by w drugiej skutecznie docierać podaniami do partnerów, które zamieniły się w dwie asysty. Zdecydowanie kluczowa postać spotkania.

👕 Marcin DMITRZYK (Żurawianka Żurawica): Już na początku spotkania wywalczył rzut wolny przed "16" przyjezdnych, który na bramkę zamienił Gawłowski. Przy bramce na 4:2 Kowala zaliczył asystę drugiego stopnia świetnie wypuszczając Mazura na wolne pole. W drugiej połowie wyprowadził Żurawiankę na prowadzenie 3:2 bardzo ładnym uderzeniem z powietrza, a jego bramka była z pewnością ozdobą tego spotkania. Jak na kapitana przystało pociągnął zespół w newralgicznych momentach spotkania, dał sygnał drużynie do mocniejszy ataków. Miał swój udział bezpośrednio i pośrednio przy zdobytych 3 bramkach. Sporo zostawionego zdrowia w środku pola, nie bał się przyjąć piłki pod kryciem będąc odwróconym plecami do bramki i mądrze rozgrywać. Bardzo dobry i widoczny występ pomocnika Żurawianki.

🔝 NAPASTNICY 🔫

👕 Dawid KIEREPKA (LKS Nakło): Napastnik Nakła okazał się być prawdziwym "katem" przyjezdnych z Torek. Strzelec 3 bramek w wygranym 3:2 pojedynku, sprawiał ogromne problemy defensorom Orła, którzy nie mogli zneutralizować bardzo mocnej broni gospodarzy.

👕 Jacek CWYNAR (Bizon Medyka): Jacek był bardzo aktywny z przodu w drużynie z Medyki, dużo walki, biegania od obrońcy do obrońcy ponieważ był jedynym wysuniętym napastnikiem w tym meczu. Zdobył bardzo ładna bramkę na 2-0 która wniosła trochę spokoju w poczynaniach w ekipie z Medyki i ustaliła końcowy wynik spotkania.