真rawianka - strona nieoficjalna

Gwiazda Ma熥owice - LKS Nak這
T璚za Kosienice - Orze Torki

Aktualno軼i

Oceny zawodnik闚 真rawianki po meczu z GKS Or造.

• autor: jaro1916, 2019-06-02 08:34

Oceny pi趾arzy po meczu z Wiarem Krówniki – 26 kolejce.

Poni瞠j przedstawiam oceny poszczególnych zawodników po meczu 26 kolejki przemyskiej. Pi趾arze s oceniani w skali 1-6, gdzie:

1 – oznacza sugesti zmiany profesji,

2 – s豉by,

3 – przeci皻ny,

4 – to ocena wyj軼iowa, gra na swoim równym poziomie,

5 – bardzo dobrze,

6 – wyst瘼 idealny, gdzie wychodzi這 wszystko.

Zapraszamy do lektury.

Tradycyjnie w niedziel  o godz. 17:00 真rawianka stawi豉 si na mecz w Or豉ch z miejscowym GKS. Gospodarze, gówny pretendent do awansu do klasy okr璕owej, na 5 kolejek przed zako鎍zeniem rozgrywek zajmowali 1 miejsce z przewag 3 pkt. nad LKS Batycze i 5 pkt. nad Pogórzem Dubiecko. Pora磬a, b康 remis Orów przy jednoczesnym zwyci瘰twie Batycz powodowa, 瞠 mog豉 stopnie przewaga punktowa nad goni帷ymi Or造, dru篡nami. Jednak tak si nie sta這. Nasza dru篡na po dobrym meczu, jednak okraszonym indywidualnymi b喚dami, które nie powinny si przydarzy uleg豉 dru篡nie Grzegorza Olecha 4:2. Poni瞠j przedstawiamy ocen indywidualn ka盥ego zawodnika:

Maciej PSTRAG – 4 – W 篡ciu jest tak, 瞠 ka盥y ma czasem s豉bszy dzie. Czy Maciek 26.05.2019 r. mia s豉bszy dzie. Na pewno nie Jednak pope軟i du篡 b陰d przy wybiciu pi趾i, po którym pi趾a pad豉 逝pem gospodarzy i po prostopad造m zagraniu 真rawianka straci豉 bramk na 3:1. By豉 to ju 43’ i bramka stracona do szatni. Wida by這, 瞠 to pod豉ma這 wiar 真rawianki w zwyci瘰two. Wprawdzie nikt z kolegów Ma熥a do niego nie mia pretensji za niefortunne wybicie bo przecie nie raz Rybka ratowa nas w sytuacji niemo磧iwej do obrony. Ale sam Pstr庵 by zdegustowany tym jak zagra. Traktujemy to jako wypadek przy pracy.

Tomasz SZYMA垶KI, Jaros豉w GAWΜWSKI, Krzysztof BANA, Jakub STELMACH – 3,5 – co mo積a napisa o bloku defensywnym w meczu gdzie tracimy 4 bramki. Niby poprawny mecz, bo indywidualnie nie ma o co si przyczepi ale jako jedna defensywa, wydaje si, 瞠 mogli wyci庵n望 wnioski po straconej bramce i lepiej ustawia si podczas próby i zagrania prostopad造ch pi貫k do napastników z Or豉. Na plus oczywi軼i nale篡 zaliczy ofensywne wej軼ia i gr do przodu, która wygl康a豉 ca趾iem dobrze. Trzeba wyci庵n望 wnioski i sprawi aby 3 z 4 goli, które gospodarze strzelili 真rawiance w Or豉ch nie by這 po sytuacji sam na sam.

Dominik BIAΧ – 3,5 –  Przeci皻ne spotkanie w wykonaniu Dominika. Oczywi軼ie  nie mo積a odmówi Dominkowi woli walki, ch璚i grania w pi趾 ale jednak brakuje w grze Cypiska tej przebojowo軼i, indywidualno軼i, któr imponowa jeszcze na pocz徠ku rundy.  Gdzie le篡 przyczyna.

Marcin GÓRNIAK – 4,5 –  Marcin w tym meczu mia za zadanie kry graj帷ego trenera GKS-u Grzegorza Olecha i wywi您a si z tego zadania na 5. Odci掖 Grzegorza od poda kolegów. Blokowa je郵i takowe otrzyma. Marcin jest idealnym zawodnikiem do tzw. czarnej roboty.

Konrad MAJCHER – 4 – Lewa strona w tym dniu w linii pomocy wygl康a豉 troszk lepiej ni prawa. Du穎 walki Konrada z zawodnikami Or豉. Du穎 dryblowa i pracowa po swojej stronie. Konrad jeszcze wi璚ej pewno軼i siebie i przebojowo軼i.

Marcin DMITRZYK – 4 – Mimo up造wu lat Marcin z meczu na mecz prezentuje si coraz lepiej. Jego bramka na 1:1 z 20 m. da豉 真rawiance wiar w odniesieniu korzystnego wyniku na boisku rywala. Jedynego czego brakowa這 to odbiorów w 鈔odka pola przez Marcina a na pozycji  nr 8 to wa積y element.

Daniel KOHUT – 2,5 – Zawiód w tym dniu na ca貫go. Po dwóch indywidulanych b喚dach Daniela 真rawianka straci豉 bramki na 1:0 i 2:1. Po mimo ch璚i i zaanga穎wania ten mecz mu nie wyszed. G這wa do góry Daniel za ju w niedziel w konfrontacji z dru篡n Ma熥owic b璠ziesz móg pokaza na co ciebie sta. A 瞠 w pi趾 potrafisz gra wiemy wszyscy.

Grzegorz BEER – 4 –  Grze pod absencj Kowala zagra na szpicy. By odpowiedzialny za zdobywanie goli dla LKS. Zadanie mia bardzo trudne: pierwszy raz wyst徙i w roli atakuj帷ego, by osamotniony i nie mia 瘸dnej 100% sytuacji do zdobycia bramki. Jednak wida by這, 瞠 Grze mo瞠 zagra na ka盥ej pozycji i po mimo, 瞠 to nie ona zdoby bramk dla 真rawianki jego praca dawa豉 wymierne korzy軼i zespo這wi.

Rezerwowi:

Krzysztof BAJWOLUK – 3 – Krzysiu od kilku meczy szuka formy i miejsca dla siebie na boisku. Wida 瞠 trener nadal w niego wierzy bo daje mu szanse niemal瞠 w ka盥ym spotkaniu. W grze Krzy鄂a by這 wida ma造 progres. Kilka dobrych za gra i wyborów. Jednak brakuje ch這dnej g這wy. Niestety niekiedy po dobrym odbiorze czy przeprowadzonej akcji musi 幢e zagra, albo sfaulowa. Ale wida 鈍iat這 w tunelu.

Adrian BAJWOLUK – 3,5 – Bardzo aktywny po wej軼iu na boisko. Du穎 walki i przeprowadzonych akcji lew strona boiska. Dobrze wymienia si pozycjami z Szymkiem.  Zmiana na plus.

Daniel KAMLER – 4 –  Wszed w 60’ spotkania na 鈔odek pola i zagra naprawd dobry mecz. Pokaza to z czego s造nie: nieust瘼liwo嗆, waleczno嗆. Bardzo dobrze spo篡tkowane 30’. Jedyny minus próba oddania strza逝 za linii pola karnego, który bramkarz GKS obroni z dziecina 豉two軼i. Wida sportow z這嗆 u Jaska a to przek豉da si na lepsz gr.

Jakub OWOC – 4 –  W 88’ Kuba zdoby drug bramk dla 真rawianki ustalaj帷 wynik spotkania na 4:2.  Bramka zdobyta zosta豉 po sk豉dnej akcji praw stron. Wida, 瞠 真rawianka b璠zie mia豉 po篡tek z Jakuba. Dobra zmiana.

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.

Najbli窺ze spotkanie

真rawianka 真rawicaFenix Leszno