Najlepsza 11 - 27 kolejki przemyskiej A klasy!!!!

• autor: jaro1916, 2019-06-07 17:03

Witam serdecznie! Prezentujemy najlepszą jedenastkę 27 kolejki przemyskiej A-klasy. Nasz pierwszy skład zdobył w tej kolejce aż 19 bramek dokładając do tego 8 asyst

Słowa uznania i podziękowania należą się osobom, które pomagają w tworzeniu tego zestawienia. Przy wybieraniu składu czyny udział biorą wysłannicy z LKS Batycze, LKS Fenix Leszno, Fort Sicher Jaksmanice, LKS Gwiazda Maćkowice, LKS Wiar Huwniki, LKS Wiar Krówniki, Gminny Klub Sportowy w Orłach, LKS Nakło, KS Pogórze Dubiecko, LKS Korona Olszany, Korona Trójczyce, LKS Orzeł Torki, Tęcza Kosienice, Bizon Medyka, Artmax Pikulice, LKS Żurawianka Żurawica.

*z małymi wyjątkami

🔝 BRAMKARZ 👐

👕 Mateusz CHAWA (Korona Olszany): bramkarz Korony Olszany bez wątpienia był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny i to głównie dzięki niemu mogą zawdzięczać remis z Huwnikami. Mateusz obronił rzut karny wykonywany przez Podbilskiego. Popisał się również doskonała paradą po strzale z rzutu wolnego czy też po strzałach z dośrodkowań a także obroną w sytuacji sam na sam.

🔝 OBROŃCY 🛡

👕 Krzysztof LUFT (LKS Batycze): Gra Batycz w tym meczu nie była tak piorunująca jak w meczu poprzednim lecz Krzysiek Luft swoimi dwoma trafieniami dwa razy poderwał zawodników gospodarzy do wzmożonej aktywności pokazując swoją wszechstronność. Środkowy obrońca trzymal całą defensywę na nogach i kilka razy ratował sytuację pod bramką. Najpierw wykorzystał dośrodkowanie Barana z narożnika strzelając głową, by w drugiej połowie atomowo uderzyć na bramkę gdzie po rykoszecie piłka zmyliła bramkarza gości. Bezwzględnie najlepszy na boisku w ekipie Batycz.

👕 Hubert GRODECKI (Fenix Leszno): rozegrał bardzo dobre zawody, zatrzymując ataki przeciwnika. Bardzo często podłączał się w akcjach ofensywnych co przyniosło efekt w postaci asysty przy bramce na 1:1.

🔝 POMOCNICY 🧙‍♂

👕 Paweł BARAN (LKS Batycze): Paweł niedzielnego popołudnia zaliczył kolejny świetny występ najpierw zaliczając asystę, a w końcowej fazie meczu swoją bramką dać upragnione trzy punkty Batyczom. Walczył za dwóch, trzymał środek pola i był sporą przeszkodą dla gości, którzy rozgrywając piłkę w środku często kończyli na Baranie, który zaliczał kolejne odbiory. Bramka na 3:2 była ozdobą spotkania - Paweł uderzył z ok. 25 metra do bramki i nie dał szans bramkarzowi na interwencje.

👕 Łukasz KUCAB (GKS Orły): pomocnik GKSu złapał formę w końcówce sezonu. W poprzednim meczu ustrzelił dwa gole i dołożył jedną asystę, zaś w tym strzelił jednego gola, asystując dwukrotnie co przełożyło się na drugą nominację z rzędu w 11 kolejki.

👕 Piotr ZIMOŃ (Fenix Leszno): Piotrek po raz kolejny pokazał że jest ważnym ogniwem Leszniańskiego zespołu. Swoimi akcjami raz po raz nękał rywali co przyniosło efekt w postaci dwóch ważnych bramek.

👕 Martin ADAMSKI (Bizon Medyka): skrzydłowy Bizonu zaliczył bardzo dobre spotkanie, stwarzał ogromne problemy
defensywie zespołu z Trójczyc. Aktywny, wchodzący bardzo często w pojedynki jeden na jeden z których wychodził zwycięsko. Dwukrotnie wypracował swoim partnerom z drużyny sytuację po których padły bramki, ponadto trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.

👕 Bartosz FURMAŃSKI (Bizon Medyka): bardzo dobry mecz pomocnika Bizonu w starciu z Korona, aktywny i walczący o każdą piłkę, rozgrywał i rozrzucał bardzo mądrze piłkę, Bartek wypracował kolegom dwie bramki oraz sam dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

🔝 NAPASTNICY 🔫

👕 Kamil BRATKOWSKI (GKS Orły): już po 22 minutach gry cieszył się zdobyciem klasycznego hat-tricka. W drugiej połowie dołożył jeszcze jedno trafienie, kończąc z 4 golami na koncie.

👕 Dawid KIEREPKA (LKS Nakło): świetna gra w ataku jak i w pomocy. Strzelił 2 bramki już w pierwszej połowie meczu. Był kluczowym zawodnikiem swojego zespołu i w bardzo ważnym spotkaniu mocno przyczynił się do zdobycia cennych punktów przez drużynę z Nakła.

👕 Paweł KIJANKA (Pogórze Dubiecko): najaktywniejszy zawodnik formacji ofensywnej Pogórza. Przez całe spotkanie toczył ciężkie boje z defensorami Orła, zostawił sporo zdrowia by znaleźć dla siebie nieco wolnej przestrzeni. Strzelił dwie bramki pewnie zamieniając dwa rzuty karne na bramki. Jedną z podyktowanych jedenastek sam wywalczył.

🃏 REZERWOWI:
Rezerwowym bramkarzem po tej kolejce jest: 👕Krystian Bielec - bronił wszystko co tylko był w stanie i uchronił Pogórze od nerwówki pod koniec spotkanie. Kilka bardzo dobrych interwencji, pewny punkt drużyny. Jedynym obrońcą na ławce rezerwowych jest: 👕Robert Koptyński - środkowy obrońca w tym spotkaniu wyróżniał się wyjątkową ruchliwością i skutecznością w obronie. W drugiej części spotkania potrafił sam wyprowadzić akcje z obrony, po czym po kilku szybkich podaniach oddawał strzał. Na ławce rezerwowej wyróżnionych zostało sporo zawodników drugiej linii, a są nimi: 👕Radosław Buksa - skrzydłowy Gwiazdy Maćkowice był jednym z najaktywniejszych zawodników gospodarzy, wiele akcji indywidualnych, boczni obrońcy gości mieli sporo problemów z przepisowym powstrzymaniem pomocnika gospodarzy 👕Daniel Nykiel - zawodnik GKSu był odpowiedzialny za opanowanie środkowej strefy boiska i z tego zadania wywiązał się fantastycznie. Rozbijał ataki Pikulic, dzieląc i rządząc w środkowej strefie boiska.. Rezerwowymi napastnikami w tej kolejce są: 👕 Artur Ścigaj - środkowy napastnik Fortu był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Już w 5 minucie zdobył bardzo ładna bramkę gdzie przelobował wychodzącego bramkarza. Był bardzo aktywny i obrońcy gospodarzy raz po raz mieli z nim spore problemy. Przy odrobinie szczęścia mógł zdobyć kolejne bramki.👕Jacek Cwynar - Dobre spotkanie napastnika Bizonu, cały mecz aktywny w akcjach ofensywnych gospodarzy co poskutkowało zdobyciem 2 bramek w spotkaniu z Koroną.👕 Łukasz Kulikowski - zdobywca zwycięskiej bramki dla Gwiazdy. Często pokazywał się do gry cofając się do drugiej linii by wesprzeć pomocników w rozegraniu piłki.